Přejít k hlavnímu obsahu

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

Astrologie Indů má kořeny již 5000 let zpátky v minulosti. Indický horoskop pro rok 2023 ukazuje, že po každé bouři přichází období klidu a příležitost se vrátit na svoji životní cestu. Velkou roli sehraje Saturn, jehož umístění přinese vlnu pozitivity. Podívejte se, jaké znamení jste podle indického horoskopu, a co vás čeká v následujícím roce.

Mohlo by se vám líbit

Stárnutí dle horoskopu: Ryby za svůj společenský život zaplatí svou daň, Štíři naopak nestárnou

Stárnutí je přirozený proces, který se nevyhýbá snad nikomu. Někdo stárne s grácií a zraje jako víno, jiný využívá pomoci botoxu a na někom se to stárnutí výrazně podepisuje. Víte, že vaše znamení vám může do jisté míry předurčit, jak budete stárnout?
svetzeny.cz
Info ikona
India

Mesha/Méš – 21. března – 20. dubna (Beran)

Čeká vás stabilní a pozitivní rok, který slibuje mnoho příležitostí, ale mohl by přinést i podprůměrné výsledky kvůli vaším vlastním nedostatkům.

Vrishabha/Vršaba – 21. dubna – 21. května (Býk)

Tento rok vás čeká obrovský profesní růst, ale také finanční výzvy, které vám pěkně zatočí s vašimi původními plány. Připravte se na akční rok, kdy se rozhodně nebudete nudit.

Mithuna – 22. května – 21. června (Blíženci)

Rok 2023 pro vás bude v životě velkou úlevou, jelikož vás čeká mnoho štěstí a pozitivity. Téměř všechny karty hrají pro váš prospěch, je jen třeba nezapomínat na zdvořilost v profesním i osobním životě.

Karkata – 22. června – 22. července (Rak)

Prožili jste si za poslední dobu mnoho těžkostí, ale díky spoustě výzev a také dávky štěstí se vám podaří tohle nevydařené období překonat. Nejvíce vám v tom pomůže tvrdá dřina a pevná vůle.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie dětských jmen: Máte doma malého snílka nebo manipulátora?

Výběr jména pro miminko není snadný úkol a většina rodičů si dává při výběru jména mimořádně záležet. Někdy rodiče vybírají jméno podle jeho významu, někdy podle toho, jak se hodí k příjmení a někdy prostě vyberou takové, které se jim zkrátka jen líbí. Podle numerologů však mohou nevědomky rodiče výběrem jména předurčit i povahu, jakou jejich dítě bude v budoucnu mít. Spočítejte si, zda měli numerologové pravdu i u vašich dětí!
svetzeny.cz
Info ikona
India

Sinha – 23. července – 22. srpna (Lev)

Ačkoliv můžete procházet velkou krizí, pamatujte si, že stále existují příležitosti, jak problémy napravit. Krizi vám také pomůže překonat velká dávka štěstí.

Kanya/Kanjá – 23. srpna – 22. září (Panna)

Pracovitost, odhodlání, dynamika a dobré srdce – to je klíč k vašemu úspěchu. Neodbíhejte krátkodobě jinam od své současné práce ani vztahu, mohlo by vás to stát velký neúspěch.

Tulá – 23. září – 23. říjen (Váhy)

Vaši schopnost plánování a předvídavosti v následujícím roce hojně využijete. Štěstí vám přinesou společné projekty, manželství a dobré vztahy s ostatními. Dávejte si pozor na špatná nebo ukvapená rozhodnutí.

Vrischika/Vrščika – 24. říjen – 22. listopad (Štír)

Pokud se budete ucházet o nové zaměstnání, dopadnete letos skvěle. Tento rok vás čeká hodně cestování, úspěchu v práci a dobré vztahy s ostatními. Dávejte si pozor na dostatek spánku, jinak můžete pociťovat úzkost.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

Jaký magický dar vám byl nadělen? Dle numerologie se odvíjí od data narození. Stačí si vypočíst své životní číslo, abyste zjistili, zda máte vůdčí vlastnosti čaroděje, rozvinutou intuici empata nebo jste schopni třeba komunikovat s oním světem.
svetzeny.cz
Info ikona
Horoscope

Dhanus – 23. listopad – 21. prosinec (Střelec)

V roce 2023 se vrátíte zpět na scénu! Čeká vás tvrdá práce, ale díky vašemu sebevědomí, kreativním schopnostem a schopnosti překonávat složité situace vás čeká velký úspěch a osobní štěstí.

Makara – 22. prosinec – 20. leden (Kozoroh)

Abyste se posunuli vpřed, musíte začít s pomalou přestavbou své osobnosti. Bude to vyžadovat tvrdou práci a odhodlání, ale zkuste se vyhýbat nerozhodnosti, která je pro vás jako jed.

Kumbha – 21. leden – 20. únor (Vodnář)

V osobním životě vás čekají jisté výzvy, které však můžete překonat, pokud se naučíte jisté flexibilitě. Tvrdá práce a cestování vám mohou pomoct překonat narůstající stres. Útěchou pro vás může být, že vás čeká profesní růst.

Mína – 21. únor – 20. březen (Ryby)

Během minulého roku se vám poměrně dařilo, pokud však během roku 2023 nechcete podstatné finanční zisky zmařit, nechte si poradit od odborníka a rozhodně se nepouštějte do nedotažených nápadů. Poslouchejte také lidi ze svého okolí.

Zdroj článku