Přejít k hlavnímu obsahu

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

Info ikona
Tibetský horoskop

Astrologie Indů má kořeny již 5000 let zpátky v minulosti. Indický horoskop pro rok 2023 ukazuje, že po každé bouři přichází období klidu a příležitost se vrátit na svoji životní cestu. Velkou roli sehraje Saturn, jehož umístění přinese vlnu pozitivity. Podívejte se, jaké znamení jste podle indického horoskopu, a co vás čeká v následujícím roce.

Stárnutí dle horoskopu: Ryby za svůj společenský život zaplatí svou daň, Štíři naopak nestárnou

svetzeny.cz

Info ikona
India

Mesha/Méš – 21. března – 20. dubna (Beran)

Čeká vás stabilní a pozitivní rok, který slibuje mnoho příležitostí, ale mohl by přinést i podprůměrné výsledky kvůli vaším vlastním nedostatkům.

Vrishabha/Vršaba – 21. dubna – 21. května (Býk)

Tento rok vás čeká obrovský profesní růst, ale také finanční výzvy, které vám pěkně zatočí s vašimi původními plány. Připravte se na akční rok, kdy se rozhodně nebudete nudit.

Mithuna – 22. května – 21. června (Blíženci)

Rok 2023 pro vás bude v životě velkou úlevou, jelikož vás čeká mnoho štěstí a pozitivity. Téměř všechny karty hrají pro váš prospěch, je jen třeba nezapomínat na zdvořilost v profesním i osobním životě.

Karkata – 22. června – 22. července (Rak)

Prožili jste si za poslední dobu mnoho těžkostí, ale díky spoustě výzev a také dávky štěstí se vám podaří tohle nevydařené období překonat. Nejvíce vám v tom pomůže tvrdá dřina a pevná vůle.

Numerologie dětských jmen: Máte doma malého snílka nebo manipulátora?

svetzeny.cz

Info ikona
India

Sinha – 23. července – 22. srpna (Lev)

Ačkoliv můžete procházet velkou krizí, pamatujte si, že stále existují příležitosti, jak problémy napravit. Krizi vám také pomůže překonat velká dávka štěstí.

Kanya/Kanjá – 23. srpna – 22. září (Panna)

Pracovitost, odhodlání, dynamika a dobré srdce – to je klíč k vašemu úspěchu. Neodbíhejte krátkodobě jinam od své současné práce ani vztahu, mohlo by vás to stát velký neúspěch.

Tulá – 23. září – 23. říjen (Váhy)

Vaši schopnost plánování a předvídavosti v následujícím roce hojně využijete. Štěstí vám přinesou společné projekty, manželství a dobré vztahy s ostatními. Dávejte si pozor na špatná nebo ukvapená rozhodnutí.

Vrischika/Vrščika – 24. říjen – 22. listopad (Štír)

Pokud se budete ucházet o nové zaměstnání, dopadnete letos skvěle. Tento rok vás čeká hodně cestování, úspěchu v práci a dobré vztahy s ostatními. Dávejte si pozor na dostatek spánku, jinak můžete pociťovat úzkost.

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

svetzeny.cz

Info ikona
Horoscope

Dhanus – 23. listopad – 21. prosinec (Střelec)

V roce 2023 se vrátíte zpět na scénu! Čeká vás tvrdá práce, ale díky vašemu sebevědomí, kreativním schopnostem a schopnosti překonávat složité situace vás čeká velký úspěch a osobní štěstí.

Makara – 22. prosinec – 20. leden (Kozoroh)

Abyste se posunuli vpřed, musíte začít s pomalou přestavbou své osobnosti. Bude to vyžadovat tvrdou práci a odhodlání, ale zkuste se vyhýbat nerozhodnosti, která je pro vás jako jed.

Kumbha – 21. leden – 20. únor (Vodnář)

V osobním životě vás čekají jisté výzvy, které však můžete překonat, pokud se naučíte jisté flexibilitě. Tvrdá práce a cestování vám mohou pomoct překonat narůstající stres. Útěchou pro vás může být, že vás čeká profesní růst.

Mína – 21. únor – 20. březen (Ryby)

Během minulého roku se vám poměrně dařilo, pokud však během roku 2023 nechcete podstatné finanční zisky zmařit, nechte si poradit od odborníka a rozhodně se nepouštějte do nedotažených nápadů. Poslouchejte také lidi ze svého okolí.

Zdroj článku