Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie dětských jmen: Máte doma malého snílka nebo manipulátora?

Výběr jména pro miminko není snadný úkol a většina rodičů si dává při výběru jména mimořádně záležet. Někdy rodiče vybírají jméno podle jeho významu, někdy podle toho, jak se hodí k příjmení a někdy prostě vyberou takové, které se jim zkrátka jen líbí. Podle numerologů však mohou nevědomky rodiče výběrem jména předurčit i povahu, jakou jejich dítě bude v budoucnu mít. Spočítejte si, zda měli numerologové pravdu i u vašich dětí!

Přichází magické datum 12. 12.: Aktivuje karmické zákony, zároveň v sobě ukrývá andělský vzkaz

Blíží se výjimečně mocné datum 12. 12. 2022. Proč je z pohledu numerologie, karmických zákonů a andělských poselství tak důležité? Ne nadarmo nás kouzelné číslo 12 provází na každém kroku. Objevte jeho magický význam.
svetzeny.cz

Zjistěte numerologické číslo podle jména

Nejprve podle následující tabulky zjistěte numerologické číslo vašeho dítěte podle jména bez diakritických znamének. Pokud má vaše dítě více křestních jmen, musíte provést společný výpočet pro všechna křestní jména. Za každé písmeno ve jménu dosaďte číslo a následně jednotlivá čísla sečtěte, dokud se nedostanete k jednocifernému číslu. Výjimku tvoří čísla 11, 22 a 33, která se dále nesčítají a mají svůj vlastní numerologický význam.

1 - A, J, S

2 - B, K, T

3 - C, L, U

4 - D, M, V

5 - E, N, W

6 - F, O, X

7 - G, P, Y

8 - H, Q, Z

9 – I, R

Horoskop: Ryby neudrží na uzdě peníze, Blížence čeká velký zvrat v lásce. Která čtyři znamení zvěrokruhu by se měla mít na konci roku na pozoru?

Možná už teď přemýšlíte nad tím, co přinese rok 2023. Máte plány, tvoříte si různá předsevzetí a jako všichni kolem vás doufáte, že se splní vše, po čem toužíte. Jenže před příchodem nového roku nás čeká ještě konec toho starého. Která znamení čekají perné chvilky, a ještě se letos můžou pořádně zapotit?
svetzeny.cz
Info ikona
Dítě

Numerologický význam čísel

1 – Vůdce

Děti s numerologickým číslem 1 většinou čeká úspěšná kariéra na vedoucích pozicích. Pro děti s tímto číslem je typická kreativita, vyšší sebevědomí, individualita a touha po úspěchu. Bývají také vzpurnější a často se snaží prosadit svůj vlastní názor.

2 – Diplomat

Děti s numerologickým číslem 2 mají přirozeně diplomatické schopnosti, spolupracují s ostatními a mají vysoce rozvinuté emoční schopnosti. Potřebují ve svém životě lásku, uznání a podporu. Často se také stává, že se pro svoji mírnou povahu setkají s šikanou.

3 – Tvůrce

Děti s numerologickým číslem 3 si zkrátka umí užívat života, jsou kreativní a milují komunikaci s ostatními. Nešetří projevy radosti a divoce prožívají své emoce, občas také mohou mít problémy se soustředěním.

4 – Dříč

Děti s numerologickým číslem 4 na sebe bývají přísné, jsou cílevědomé a vyhledávají ve svém životě stabilitu. Nesnáší ve svém okolí chaos, bývají tvrdohlavé, smýšlejí prakticky a rády se učí o všem, co je zajímá. Vždy se snaží dosáhnout vytyčeného cíle.

5 – Dobrodruh

Děti s numerologickým číslem 5 bývají nebojácné, dobře snášejí změny a milují dobrodružství. Jsou velmi přátelské k ostatním a doslova z nich prýští energie. Chtějí poznávat celý svět a nesnáší vytyčené hranice nebo omezenou svobodu.

Numerologie roku 2023: Jeho energie je poklidná, výsledné číslo 7 má však i svou stinnou stránku

Rok 2023 je za dveřmi. Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká? Výsledný součet je číslo 7, které je považováno za šťastné, neplatí to však tak úplně, sedmička má i svou stinnou stránku. Obecně se však dá říct, že nás čeká skvělý rok plný příležitostí.
svetzeny.cz
Info ikona
Dítě

6 – Soudce

Děti s numerologickým číslem 6 bývají zodpovědné a spravedlivé. Mají silný sklon k perfekcionalismu a snaží se kontrolovat sebe i své okolí. Často také mají zbytečně velké starosti, jelikož na sebe přejímají zodpovědnost i za druhé.

7 – Filozof

Děti s numerologickým číslem 7 se často zamýšlí nad smyslem života, jsou zamyšlené, rezervované a mají pocit, že jim ostatní vrstevníci nerozumí. Potřebují také občas čas samy pro sebe a diskutovat s ostatními o svých hlubokých myšlenkách.

8 – Manipulátor

Děti s numerologickým číslem 8 nejvíce důvěřují své osobní síle a rády mají moc nad ostatními. Bývají majetnické, jdou si tvrdě za svými cíly a mají problémy s autoritami. Nebývají příliš empatické ani emotivní.

9 – Humanista

Děti s numerologickým číslem 9 bývají kreativní, moudré a velmi laskavé. Tyto děti jsou vedeny k tomu, aby přijaly všechny pozitivní vlastnosti předchozích numerologických čísel. Děti s tímto číslem mívají složitou životní cestu a často mají pocit, že na tento svět nepatří.

11 – Snílek

Děti s numerologickým číslem 11 bývají snílky, jsou umělecky kreativní a velmi citlivé. Na své okolí občas působí až éterickým dojmem. Bývají příliš důvěřivé, čehož okolí občas zneužívá.

22 – Mistr

Děti s numerologickým číslem 22 mívají vysoké ego, jsou cílevědomé, tvrdohlavé a nesnáší, pokud je někdo opravuje. Také rády poučují ostatní a bývají velmi pohodlné.

33 – Léčitel

Děti s numerologickým číslem 33 jsou symbolem soucitu a uzdravení. Děti s tímto číslem jsou křehké bytosti, které kolem sebe rozdávají lásku, radost a snaží se pomáhat, jak to jen jde. Jsou silně empatické a emocionální.

Zdroj článku