Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Ryby neudrží na uzdě peníze, Blížence čeká velký zvrat v lásce. Která čtyři znamení zvěrokruhu by se měla mít na konci roku na pozoru?

Info ikona
Horoskop: Znamení zvěrokruhu

Možná už teď přemýšlíte nad tím, co přinese rok 2023. Máte plány, tvoříte si různá předsevzetí a jako všichni kolem vás doufáte, že se splní vše, po čem toužíte. Jenže před příchodem nového roku nás čeká ještě konec toho starého. Která znamení čekají perné chvilky, a ještě se letos můžou pořádně zapotit?

Prosinec letí jako o závod a konec roku se blíží mílovými kroky. Každý z nás má svůj seznam úkolů a povinností, které musí, nebo prostě jen chce, splnit. Pořídit dárky, uklidit, upéct cukroví, potkat se s přáteli.. V tom shonu si kolikrát ani nestihneme všímat různých znamení, kterými se nám naši strážní andělé snaží naznačit, že máme zabrzdit nebo udělat něco jinak, než máme v plánu. Která znamení horoskopu by měla být ostražitější než jindy?

    

Úplňkový horoskop 2022 pro každé znamení zvěrokruhu: Luna nejvíce ovlivní Blížence, Panny, Střelce a Ryby

Co vás čeká a nemine v čase úplňku, který se tentokrát odehrává ve znamení energických Blíženců? Jeho silná energie zasáhne nejvíce je samotné, dále Panny, Střelce a Ryby. Jaká budoucnost je předurčena dle hvězd vám?
svetzeny.cz

Ryby

O zrozencích tohoto znamení je známo, že mají spoustu snů, jak vydělají hodně peněz a co si za ně koupí. Jenže ve skutečnosti to tak růžové nebývá. Snění jde Rybám zkrátka nejlépe. Také patří k těm, kteří rádi dávají dárky a dávají si záležet, aby druhým udělali opravdu radost. Rybičky, letos si dejte dobrý pozor, abyste si nechali při nakupování vánočních dárků finanční rezervu. V poslední prosincový týden vás totiž může překvapit nečekaný větší výdaj, který může souviset s minulostí. Nezapomněli jste zaplatit nějakou pokutu nebo nedoplatek na elektřině či zdravotní pojištění?

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Blíženci

Málokteré znamení je tak romantické a něžné jako právě Blíženci. Nezamilují se jen tak do někoho a sex na jednu noc jim nic neříká. Aby s někým navázali hlubší vztah, potřebují více času. Pokud patříte ke zrozencům Blíženců a jste singl, můžete zůstat relativně v klidu, ale pozor si dejte, pokud jste zadaní. Zejména lidé, kteří mají před svatbou by měli zbystřit pozornost. Partner je totiž může nepříjemně překvapit nevěrou, která by mohla vztah nakonec rozvrátit. Pokud nechcete najít, nehledejte. Zapomeňte na šmírování a prohlížení telefonu svojí drahé polovičky.

Panny

Jste velice pracovití a poctiví lidé, kteří si libují v pořádku a důslednosti. Někdy se ale i mistr tesař utne. Pokud jste v práci ve vedoucí pozici, hlídejte si práci, kterou odvádí vaši podřízení nebo kolegové. V každoroční předčasné uzávěrce by se mohly vyskytnout nepřesnosti, které přehlédnete a které vás následně dostanou do velkých konfliktů s vedením firmy. Prověřujte a dejte si pozor i na zdánlivé maličkosti.

Babičky podle horoskopu: Jaká jste nebo budete babička?

Podle horoskopu se dá zjistit a určit opravdu hodně věcí, například to, jaké máte předpoklady ke kariéře, jaké jsou vaše vlastnosti a další věci. Jaká jste nebo budete babička podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Štíři

Drže jazyk a nervy na uzdě. Zejména na rodinných oslavách, které vás během vánočních a novoročních oslav čekají. Mohlo by se vám letos totiž lehce stát, že začnete vytahovat rodinné kostlivce ze skříní ve chvíli, kdy to bude nejméně vhodné. A pak vás to bude mrzet. Hlídejte si proto počet vypitých skleniček a snažte se bavit na setkáních spíše o neutrálních věcech. Řešení problémů si nechte na jindy.

Zdroj článku