Přejít k hlavnímu obsahu

Stárnutí dle horoskopu: Ryby za svůj společenský život zaplatí svou daň, Štíři naopak nestárnou

Stárnutí je přirozený proces, který se nevyhýbá snad nikomu. Někdo stárne s grácií a zraje jako víno, jiný využívá pomoci botoxu a na někom se to stárnutí výrazně podepisuje. Víte, že vaše znamení vám může do jisté míry předurčit, jak budete stárnout?

Každý stárne jinak, ale znamení zvěrokruhu mohou napovídat jisté znaky a signály, jak budete stárnout a zda to bude pozvolna nebo naopak, bude k vám čas nemilosrdný. Jak stárne zrovna vaše znamení?

Vodnář

Rádi přemýšlí o budoucnosti a umí si stárnutí naplánovat. To je udržuje dlouho svěží a při síle. Intelektuálně se stimulují a řeší problémy, možná i proto nezakrní. Starají se o tom, co jí, pravidelně cvičí a starají se o to, jak vypadají.

Ryby

Jdou s proudem, takže v mládí si velmi rádi užívají večírky, jsou dlouho vzhůru a nedbají tolik na to, jak se stavují. Ženy mohou chodit spát neodlíčené. Když se to aplikuje pravidelně, tělo si později vybere svou daň a může vám to vrátit. Svou energii nemusíte brzdit, stačí ji jen využít v jiných odvětvích. 

Beran

Umí žít intenzivně a zdravě, takže jim bývá předpovídán dlouhý život. Jste tvrdohlaví jedinci, kteří jdou cíleně za tím, co si usmyslí. Chtějí být v každém věku co nejlepší, nejpracovitější a nejzdravější. Berani se umí vnitřně radovat, proto se jim stárnutí vyhýbá obloukem a stárnou pomalu.

 

Mohlo by se vám líbit

Babičky podle horoskopu: Jaká jste nebo budete babička?

Podle horoskopu se dá zjistit a určit opravdu hodně věcí, například to, jaké máte předpoklady ke kariéře, jaké jsou vaše vlastnosti a další věci. Jaká jste nebo budete babička podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Býk

Milují vše, co je dobré - jídlo, pití, oblečení, zážitky a prožitky. Chtějí se dožít co nejvyššího věku, ale pokud by to mělo znamenat vzdát se kofeinu, alkoholu, nezdravého jídla a cukru? Tak si to několikrát rozmyslí. Postupem času začínají nasazovat pomalejší tempo a zdravější životní styl, který jim může pomoci být zde o něco déle.

Blíženci

Jsou příkladem duality a věk je pro ně tedy jen číslo. Mládí naproti tomu stav mysli, který si sami nastavíte a řídíte se jím. Nikdy se nevzdáte své energie a aktivní mysli. Jste ti, kteří neustále zkouší něco nového a i to vás umí zdržet o krok před ostatními. Stárnutí? To se vám vyhýbá obloukem.

Rak

Raci jsou ti, kteří se vyžívají v rituálech a pečují tedy nejen o sebe, ale také o své zdraví. Zdravá strava a pravidelné cvičení pro vás je snadné a především udržet vše v mezích pravidelnosti. Potřebují hodně lásky a péče, pěstovat vztahy s přáteli a rodinou.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Dárky podle horoskopu pro všechna znamení: Váhy potěší vstupenka do galerie, Panny mixér

Taky už vám docházejí nápady a podobně jako každý rok bezradně přemýšlíte, čím o Vánocích potěšit své blízké? Naštěstí jsme tu my… a hvězdy. Poradíme, co nadělit pod stromeček podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Lev

Říká se, že smích je ten nejlepší lék a Lvi ho mají v životě opravdu dostatek. Rádi se smějí, baví a přátelé. Umí posílit i v těch těžších časech, které se v životě mohou objevit. Vrásky se vám nejspíš nepodaří potlačit, ale můžete je vydávat za vrásky ze smíchu. Milovníci života a všeho co nabízí by občas mohli lehce zpomalit, aby si stihli vše vychutnat.

Panna

Řád a struktura v jejich životě hraje prim a to v mnoha ohledech. Dotkne se to také jídla a cvičení, takže své tělo si pečlivě hýčkáte. Často se strachují a jak je známo, stres vede k předčasnému stárnutí. Nadechněte se a někdy prostě vypusťte to, co se okolo vás děje. Prodloužíte si tak život.

Váhy

Jsou těmi, kteří vyznávají rovnováhu v každém ohledu. Stárnete velmi elegantně a málokdo na vás pozná skutečný věk. Udržet si svůj zdravý životní styl je jednoduché, protože nemáte rádi výkyvy a to ani na jednu stranu. Máte rádi lidi i život, jste aktivní a i to se podepisuje na zpomalení stárnutí.

 

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop 2023: Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Býkům bude přáno, Ryby zbohatnou

Astrologie a horoskopy se zabývají mnoha věcmi. Jednou z nich je například to, jaký bude příští rok. Snad každý člověk si pokládá otázku, jaký bude jeho příští rok. A co se na to podívat z pohledu jednotlivých znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Štír

Štíři nestárnou a to často díky genům nebo disciplíně, kterou si v životě vytvoří. Máte štěstí, tak si toho važte a neplýtvejte samochválou. Buďte rádi za to, co máte a pokračujte ve své disciplíně, protože jedině tak si můžete zajistit dlouhý a spokojený život.

Střelec

Aktivní přístup k životu se vám bude hodit i v pozdějších letech, i když střet s tím, že něco nezvládnete tak, jako před pár lety může být drsný. Trénujte paměť a udržujte pravidelné návyky co se týče cvičení a stravy.

Kozoroh

Jste lidé, kteří se drží pracovní etiky a rádi přistupujete k životu prostě a jednoduše. I to má vliv na proces stárnutí a na to, jak se postarat o své tělo a mysl. To jde totiž ruku v ruce s celkovým vzhledem a stárnutím. Kozorozi stárnou elegantně a s úsměvem.

 

Zdroj článku