Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Vlk nebo medvěd? Vyberte si zvíře a odhalte stinnou stránku své osobnosti

Každý člověk je směsicí dobrých a špatných vlastností. Často na sobě vidíme ty dobré stránky, ale ty špatné, stinné, ty jsou někde skryty hluboko v nás. Můžete odhalit, jaké stránky to jsou. Vyzkoušejte náš test!

Pozitivní vlastnosti vyvažují ty temné a naopak, protože právě z nich je tvořen člověk jako celek. Víte velmi dobře, jaké dobré stránky máte, co je vaše plus a v čem vynikáte. Ale co to špatné? To taky máte velmi dobře pojmenováno a víte o nich? Většinou ne, případně se snažíte je potlačit nebo je úplně ignorovat. Vyzkoušejte náš test. Jak na to?

Vyberte si jedno zvíře na obrázku a přečtěte si výsledky.

Info ikona
Test osobnosti
Mohlo by se vám líbit

Barevný kvíz původem z Japonska je hitem internetu: Dva vybrané odstíny přesně popíší vaši osobnost. Sedí to i na vás?

Vyzkoušejte si populární zábavný kvíz pocházející z Japonska, který dovede skvěle odhadnout vaše silné a slabé stránky. Je velmi snadný, stačí se jen zadívat na barevnou paletu a vybrat dva odstíny, ke kterým podvědomě inklinujete. Následně si přečtěte výklad, který by měl přesně popsat vaši osobnost.
svetzeny.cz

Černá kočka

V mnoha kulturách je právě černá kočka spojována s magií, obvykle s tou černou. Vzpomeňte si na filmy nebo pohádky, kde vystupují čarodějnice. Obvykle mají u sebe černou kočku, která vše bedlivě pozoruje. V jiných kulturách zase kočka stojí uprostřed světa živých a mrtvých, jiná ji zase přisuzuje nošení smůly, když vám přeběhne přes cestu. Přes mnoho pověr černé kočky jsou symbolem tajemství, síly a elegance. Zvolili jste si černou kočku? Pak má vaše osobnost dvě stránky. Jednu klidnou, milou a zdvořilou a druhou divokou, nepřizpůsobivou a provokativní.

Medvěd

Medvěd je synonymem síly a bojovnosti a může představovat někoho, kdo si stojí za svým a bojuje za co, co je jen a jen jeho. Je symbolem optimismu, majestátu a odvahy. Má rád vše pod kontrolou a také si je vědom toho, že má určitou moc. Pokud si ho vyberete ze zvířat, pak máte podobnou povahu jako oni. Věříte ve svou sílu a pozici, to je pro vás priorita. Nechybí vám sebevědomí, odolnost a také vždy získáte to, co chcete, ať to stojí, co to stojí.

Havran

V mnoha kulturách je brán jako posel špatných zpráv, dokonce jako nositel smrti a temných sil. Už méně se ví, že havrani jsou poměrně inteligentní stvoření a jsou velmi přizpůsobivými zvířaty. Vybrali jste si ze zvířat právě havrana? Pak v sobě skrýváte v jistém ohledu temnotu. Jste lidé přizpůsobiví a nevadí vám změny situací a nálad okolo vás. Umíte nahlédnout do lidí a odhalíte to, jací doopravdy jsou. Umíte lidem pořádně ublížit, ale nikdy nezačínáte první, druzí vás musí vyprovokovat a ublížit.

 

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Místo, které vás nejvíce děsí, je odrazem toho, co vám v životě schází. Zjistěte, zda vás vystraší studna, tunel nebo něco jiného

Jste poslední dobou nespokojení se svým životem, ale nedokážete přesně říct, co vám schází? Vyzkoušejte náš psychologický kvíz, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi strašidelných obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Vlk

Vlci jsou temná a tajemná stvoření, která znázorňují sílu a bojovnost. Jejich postoj všeobecně naznačuje, kdo je tady pánem. Říká se, že vlci jsou samotáři, ale není to pravda, jsou extrémně přátelští tvorové. Navazují citové vazby ve smečce a proto v ní také žijí. Jsou mírumilovní tvorové a agresivními jsou pouze tehdy, pokud se dostávají do situací, kde je to nutností. Pokud jste si vlka vybrali jste od přírody neškodní a přátelští, ale pokud jste vyprovokováni, umíte se extrémně bránit a být zuřiví.

Černý panter

Respektované zvíře, které útočí bez váhání. Ač si to někteří lidé myslí, černý panter takový není. Vyzařuje z něj jistý druh tajemství, respektu a síly. Jsou velmi ochranitelští často také zuřiví. Pokud jste zvolili toto zvíře, ta jste osobou tajemnou a vyzařující sílu. Jste ti, kteří chrání své blízké za každou cenu. Nejste ti, kteří útočí jako první, ale dotkne-li se někdo vašich blízkých, proměníte se v šelmu, která neváhá být brutální a trhat na kusy.

 

Zdroj článku