Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Vlk nebo medvěd? Vyberte si zvíře a odhalte stinnou stránku své osobnosti

Info ikona
Jake zvíře vidíte na obrázku

Každý člověk je směsicí dobrých a špatných vlastností. Často na sobě vidíme ty dobré stránky, ale ty špatné, stinné, ty jsou někde skryty hluboko v nás. Můžete odhalit, jaké stránky to jsou. Vyzkoušejte náš test!

Pozitivní vlastnosti vyvažují ty temné a naopak, protože právě z nich je tvořen člověk jako celek. Víte velmi dobře, jaké dobré stránky máte, co je vaše plus a v čem vynikáte. Ale co to špatné? To taky máte velmi dobře pojmenováno a víte o nich? Většinou ne, případně se snažíte je potlačit nebo je úplně ignorovat. Vyzkoušejte náš test. Jak na to?

Vyberte si jedno zvíře na obrázku a přečtěte si výsledky.

Info ikona
Test osobnosti

Barevný kvíz původem z Japonska je hitem internetu: Dva vybrané odstíny přesně popíší vaši osobnost. Sedí to i na vás?

svetzeny.cz

Černá kočka

V mnoha kulturách je právě černá kočka spojována s magií, obvykle s tou černou. Vzpomeňte si na filmy nebo pohádky, kde vystupují čarodějnice. Obvykle mají u sebe černou kočku, která vše bedlivě pozoruje. V jiných kulturách zase kočka stojí uprostřed světa živých a mrtvých, jiná ji zase přisuzuje nošení smůly, když vám přeběhne přes cestu. Přes mnoho pověr černé kočky jsou symbolem tajemství, síly a elegance. Zvolili jste si černou kočku? Pak má vaše osobnost dvě stránky. Jednu klidnou, milou a zdvořilou a druhou divokou, nepřizpůsobivou a provokativní.

Medvěd

Medvěd je synonymem síly a bojovnosti a může představovat někoho, kdo si stojí za svým a bojuje za co, co je jen a jen jeho. Je symbolem optimismu, majestátu a odvahy. Má rád vše pod kontrolou a také si je vědom toho, že má určitou moc. Pokud si ho vyberete ze zvířat, pak máte podobnou povahu jako oni. Věříte ve svou sílu a pozici, to je pro vás priorita. Nechybí vám sebevědomí, odolnost a také vždy získáte to, co chcete, ať to stojí, co to stojí.

Havran

V mnoha kulturách je brán jako posel špatných zpráv, dokonce jako nositel smrti a temných sil. Už méně se ví, že havrani jsou poměrně inteligentní stvoření a jsou velmi přizpůsobivými zvířaty. Vybrali jste si ze zvířat právě havrana? Pak v sobě skrýváte v jistém ohledu temnotu. Jste lidé přizpůsobiví a nevadí vám změny situací a nálad okolo vás. Umíte nahlédnout do lidí a odhalíte to, jací doopravdy jsou. Umíte lidem pořádně ublížit, ale nikdy nezačínáte první, druzí vás musí vyprovokovat a ublížit.

 

Kvíz: Místo, které vás nejvíce děsí, je odrazem toho, co vám v životě schází. Zjistěte, zda vás vystraší studna, tunel nebo něco jiného

svetzeny.cz

Vlk

Vlci jsou temná a tajemná stvoření, která znázorňují sílu a bojovnost. Jejich postoj všeobecně naznačuje, kdo je tady pánem. Říká se, že vlci jsou samotáři, ale není to pravda, jsou extrémně přátelští tvorové. Navazují citové vazby ve smečce a proto v ní také žijí. Jsou mírumilovní tvorové a agresivními jsou pouze tehdy, pokud se dostávají do situací, kde je to nutností. Pokud jste si vlka vybrali jste od přírody neškodní a přátelští, ale pokud jste vyprovokováni, umíte se extrémně bránit a být zuřiví.

Černý panter

Respektované zvíře, které útočí bez váhání. Ač si to někteří lidé myslí, černý panter takový není. Vyzařuje z něj jistý druh tajemství, respektu a síly. Jsou velmi ochranitelští často také zuřiví. Pokud jste zvolili toto zvíře, ta jste osobou tajemnou a vyzařující sílu. Jste ti, kteří chrání své blízké za každou cenu. Nejste ti, kteří útočí jako první, ale dotkne-li se někdo vašich blízkých, proměníte se v šelmu, která neváhá být brutální a trhat na kusy.

 

Zdroj článku