Přejít k hlavnímu obsahu

Prosinec dle astrologie: Čeká nás Slunce v rovině s nejjasnější hvězdou Štíra, magické datum 12.12. i čarovný slunovrat

Jaký bude poslední měsíc roku 2022 z hlediska astrologie? Prosinec je přímo nabitý událostmi, které jsou z hlediska astrologie podstatné. Čeká nás Slunce v rovině s nejjasnější hvězdou Štíra Antares, magické datum 12.12., čarovný slunovrat a mnoho dalšího.

Čeká nás Slunce v rovině s nejjasnější hvězdou Štíra

Dne 2. prosince 2022 nastane jedna z nejmocnějších astrologických událostí roku. Slunce bude v rovině s nejjasnější hvězdou souhvězdí Štíra a 16. nejzářivější hvězdou vůbec – Antares. Její význam se pojí s vyšší mocí vesmíru. Traduje se, že je věčným místem odpočinku pro duše, které opustí svá fyzická těla a vydají se na svou cestu do vyšších sfér. Duše zde mají znovu prožívat krásné okamžiky. Co v tento den dělat? Je to ideální čas na oživení vzpomínek, ať už na určité místo nebo na někoho.

Plamenný úplněk v Blížencích

Sedmého prosince se dočkáme plamenného úplňku v Blížencích, který bude velmi intenzivní. V tu dobu bude Mars retrográdní, což by do našich životů mělo vnést více ožehavých témat. Také se můžeme cítit více unavení či letargičtí, bude toho na nás zkrátka moc. Některé lidi přepadne pocit frustrace, ti by měli energii úplňku použít pro své „znovuzrození“ a nalezení nové životní cesty.

Prosincový horoskop lásky: Berani před partnerem neuchrání svá tajemství, Lvům ublíží sobecké jednání milované osoby

Co vás čeká v lásce následující měsíc? Zjistěte, jak se bude vyvíjet váš partnerský vztah. V článku vám prozradíme i to, která znamení mají příští měsíc šanci potkat svou životní lásku. Berani před partnerem neuchrání svá tajemství, Lvům ublíží sobecké jednání milované osoby, jak na tom bude vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Magické datum 12.12.

Andělský vzkaz s dvěma dvanáctkami je platný nejenom na hodinkách, ale také jako datum. V prosinci se můžeme těšit na kouzelný den, kdy dokončíme určitou životní lekci. Bude to završení jednoho cyklu, zároveň se nám otevírají dveře nových příležitostí. Staré necháme za sebou a vykročíme do neznáma.

Info ikona
Gabriel

Čarovný slunovrat

Čarovný slunovrat nastane 21. prosince. Astrologové mají za to, že po zimním slunovratu se začne blýskat na lepší časy. Je to čas znovuzrození. Něco končí, aby něco nového mohlo začít. Povšimněte si, že to už je druhá událost tohoto rázu v jednom měsíci. Prosinec bude zkrátka plný změn.

Velký prosincový horoskop: Ponořte se do svého nitra a posuňte mysl na vyšší úroveň dřív, než vás lepkavá energie začne brzdit

Další rok je skoro za vámi a brzy dojde ke svému konci. Je načase se ohlédnout za sebe, co se vám během letošního roku podařilo či nikoliv. Pokud se vám v současné době nedaří, nemějte obavy, jelikož se věci budou nadále posouvat kupředu a váš život poroste dál. Prosinec bude velmi rušný, kdy vás čeká ohnivý úplněk i příval matoucí energie, která vás bude brzdit. Přečtěte si, co vás podle astroložky čeká během prosince.
svetzeny.cz

Vstup Slunce do znamení Kozoroha

Dne 21. prosince 2022 nastane ještě jedna astrologicky podstatná událost – Slunce vstoupí do znamení Kozoroha. V tomto období je nám připomínáno, že se můžeme v životě posunout. Na konci roku se nám otevírají nové možnosti a můžeme změnit svou životní cestu. Rozhodně závěr roku přináší více příležitostí, a to zejména těch kariérních. V tomto čase je důležité věřit si a být sebevědomí, pokud jde o naše cíle.

Poslední retrográdní Merkur tohoto roku

Čeká nás ještě jedno poslední období retrográdního Merkuru v tomto roce, které započne na jeho samotném sklonku – 29. prosince. Naposledy se tento astrologicky významný jev odehraje ve znamení Kozoroha. Merkur je planetou komunikace a myšlenkových pochodů, když se dostane do retrográdní pozice, přináší to různé zmatky, nedorozumění, chyby, nehody a omyly. Může zlobit technika, častěji se spleteme kvůli naší nepozornosti nebo se pohádáme kvůli maličkostem. Obecně se doporučuje v tomto období zvolnit a dělat věci z rozvahou. Toto období potrvá až do 18. ledna, kdy konečně zase skončí. Spadají do něj oslavy nového roku, proto buďte letos o Silvestru obezřetnější než jindy.

Zdroj článku