Přejít k hlavnímu obsahu

Prosincový horoskop lásky: Berani před partnerem neuchrání svá tajemství, Lvům ublíží sobecké jednání milované osoby

Co vás čeká v lásce následující měsíc? Zjistěte, jak se bude vyvíjet váš partnerský vztah. V článku vám prozradíme i to, která znamení mají příští měsíc šanci potkat svou životní lásku. Berani před partnerem neuchrání svá tajemství, Lvům ublíží sobecké jednání milované osoby, jak na tom bude vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

Tajili jste určitou záležitost před svým partnerem či milencem? V prosinci to „praskne“, a vy budete muset přiznat barvu. Celá tato záležitost může ohrozit vzájemnou důvěru ve vztahu. Pokud jste manželé, dost možná vás čekají pěkné zmatky. Také můžete podezírat svého manžela či manželku z nevěry.

Býk

Býky čeká velmi romantický prosinec. V jejich partnerských vztazích zavládne harmonie. Je to skvělá doba pro uzavření manželství. Také je to vhodný čas pro plánování budoucnosti s vaší drahou polovičkou. Snažíte se s partnerem již delší čas o miminko? Pak byste se konečně mohli v prosinci radovat, že vám to vyjde.

Blíženci

Do vašeho vztahu se vkrade nedůvěra. Tento měsíc je vám doporučeno, abyste se s partnerem nehádali, spor by mohl eskalovat a vyústit až v rozchod. Je potřeba zaměřit se na obnovení důvěry ve vztahu. Je dost možné, že v prosinci budete muset převzít některé povinnosti za partnera.

Mohlo by se vám líbit

Velký prosincový horoskop: Ponořte se do svého nitra a posuňte mysl na vyšší úroveň dřív, než vás lepkavá energie začne brzdit

Další rok je skoro za vámi a brzy dojde ke svému konci. Je načase se ohlédnout za sebe, co se vám během letošního roku podařilo či nikoliv. Pokud se vám v současné době nedaří, nemějte obavy, jelikož se věci budou nadále posouvat kupředu a váš život poroste dál. Prosinec bude velmi rušný, kdy vás čeká ohnivý úplněk i příval matoucí energie, která vás bude brzdit. Přečtěte si, co vás podle astroložky čeká během prosince.
svetzeny.cz

Rak

Chyběla v poslední době vašemu vztahu ona pověstná jiskra? V tom případě si k sobě příští měsíc opět najdete cestu. Pozor však na to, abyste kontrolovali své emoce, hrozí totiž i nedorozumění, která by mohla vést k výbuchům hněvu. Celkově je pro vás ale prosinec poměrně klidným a příznivým měsícem, co se týče lásky.

Lev

Prosinec bude jako na houpačce – nahoru a dolů, pokud jde o vaše vztahy. V průběhu měsíce budete pozorovat změny v partnerově chování, zejména se může jednat o projevy sobectví, které vám mohou dost ublížit. Hrozí i hádky, zejména kvůli práci jednoho z vás. Stále je ale šance vše urovnat, jen zachovejte klid.

Panna

Pro nezadané Panny je prosinec výjimečně příznivým měsícem. Mají šanci potkat osobu, která by se mohla stát jejich pravou láskou. Zadaní lidé narození ve znamení Panny by si měli nechat zajít chuť na „zakázané ovoce“, nevěra by mohla vyústit ve konec vztahu.

Váhy

Váhám příští měsíc reálně hrozí, že se s partnerem odcizí. Kvůli určitým důvodům by se načas mohli rozdělit. Partner Vah může být tvrdohlavější než obvykle, což by mohlo vyústit ve stresující situace. Rozhodně řešte všechny situace s klidem a rozvahou, jinak se nedomluvíte na ničem.

Štír

S partnerem si tento měsíc budete bližší než jindy. Je to vhodná doba pro zásnuby. Nezadané Štíry by mohlo potkat štěstí v podobě nalezení spřízněné duše. Dařit se bude i partnerům Štírů, možná se vám pochlubí s radostnou novinkou, která se bude týkat jejich kariéry či podnikání.

Střelec

Střelci se mohou těšit na opravdu krásný a romantický prosinec. S partnerem si budou užívat bezstarostnou idylku. Jediné, na co si je potřeba dát pozor, je souboj ega. Jinak je ovšem tento měsíc, co se týče lásky, mimořádně příznivý.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nastává novoluní ve Střelci. Čeká nás velké riskování a nové věci v životě

Někteří z nás vnímají vliv Měsíce více, někteří vůbec. Vyjma úplňku na nás může působit i jiná měsíční fáze a tou je novoluní. To má na nás mnohem větší vliv, než bychom si mohli představit. Novoluní nás totiž může postrčit k tomu, abychom dokázali rozšířit své obzory a vydali se vstříc novým dobrodružstvím. Co nás tedy čeká při novoluní ve Střelci a na co se máme připravit?
svetzeny.cz

Kozoroh

Příští měsíc Kozorohy štěstí v lásce nečeká. Musíte se připravit na stresující situace, které budete s partnerem zažívat. Hrozí tak zásadní neshody, že by v některých případech mohla být řeč i o rozchodu.

Vodnář

Vodnáři se mohou radovat, pro ně je prosinec velmi romantickým měsícem, kdy se se svou drahou polovičkou ještě více sblíží. Mimořádně klapat jim to bude i v posteli. Je to vhodná doba pro zasnoubení. Jen pozor, ať neignorujete problematické aspekty vztahu, v budoucnu by nabobtnaly.

Ryby

Ryby v prosinci s partnerem prožijí krásný čas vyplněný láskou. Pokud jste si v něčem nerozuměli, v příštím měsíci si leccos vyjasníte a najdete společnou řeč. Konečně si odpočinete od stresujících záležitostí a strávíte více času spolu jen vy dva.

Zdroj článku