Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nastává novoluní ve Střelci. Čeká nás velké riskování a nové věci v životě

Info ikona
měsíc

Někteří z nás vnímají vliv Měsíce více, někteří vůbec. Vyjma úplňku na nás může působit i jiná měsíční fáze a tou je novoluní. To má na nás mnohem větší vliv, než bychom si mohli představit. Novoluní nás totiž může postrčit k tomu, abychom dokázali rozšířit své obzory a vydali se vstříc novým dobrodružstvím. Co nás tedy čeká při novoluní ve Střelci a na co se máme připravit?

Novoluní ve Střelci nastane ve středu 23.11. ve 23 hodin a 57 minut. Toto novoluní bude vhodnou chvílí na to, abychom se odpoutali od těžkostí, které nás trápí z minulosti a abychom se rozhodli stanovit si nové plány, čeho chceme dosáhnout. Novoluní je skvělé pro věštění, magii, ochranné rituály a vyhánění temných energií. Dopřejte si chvilku klidu a sněte se zavřenýma očima.

Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

svetzeny.cz

Novoluní ve Střelci nám pomůže získat více optimismu

Představte si to, čeho chcete dosáhnout a jděte si za svými sny. Příznivá hvězdná konstelace vám pomůže rozšířit vaše vědomí, poznat pravdu a tvořit svou budoucnost. Střelec vidí daleko do budoucna, a to co budete dělat, bude smysluplné. Novoluní vám navíc pomůže vypořádat se s vaším strachem z budoucnosti a dodá vám potřebnou sílu k tomu, abyste dokázali udělat ten velký krok vpřed. Proto je logické, že nás znamení Střelce může ovlivnit především svou optimistickou povahou.

Střelci se totiž příliš nezabývají detaily, a možná proto nám v tomto období budou trochu unikat. V každém případě nás dožene to, co jsme až doposud odkládali a dělat nechtěli. Pro lidi, kteří jsou orientovaní na detaily, bude toto období trochu obtížnější, ale nebojte, dokáže vás to nasměrovat na novou životní cestu. 

Numerologie: Zjistěte svůj osud podle data narození a rozluštěte svůj účel na tomto světě

svetzeny.cz

Info ikona
měsíc

Střelec vás vybízí k dobrodružství a novým věcem

Při tomto novoluní si uvědomíme, že překážky nás posilují, jsou našimi učiteli, a možná nás toto uvědomění přiměje dívat se na některé věci jinak. A když něco začnete dělat, bude to zcela jiné. To, co jste totiž zkoušeli dříve a nefungovalo to, teď fungovat bude. Zamyslete se tedy nad tím, kde a co se nepovedlo a jak to nyní udělat jinak. Protože energie tohoto novoluní má magickou moc přivolat vítězství.

Střelec miluje spontánnost a odvahu, nebojte se proto trochu zariskovat. Energie Střelce ve vás vzbudí touhu mířit vysoko. Toto novoluní září ohnivým optimismem a naprostou touhou po životě. Je ideální čas trochu se odvázat a zkusit zariskovat. Jedině tím, že se nebudete bát, dostanete možnost vyzkoušet něco nového.

Horoskop zdraví na týden od 21. do 27. listopadu: Lvi mohou mít potíže se zažíváním, Střelcům hrozí přepracování

svetzeny.cz

Doporučení na závěr

Novoluní ve Střelci zajistí optimistický přístup k životu a dodá nám naději, že se naše situace zlepší, i když se po cestě k cíli objeví problémy. Zároveň jde o čas, který je nakloněný k získávání nových zkušeností, poznatků a rozvíjí v nás touhu po vzdělání. Mnozí také mohou zatoužit po cestování nebo dobrodružství.

Během listopadového novoluní byste si měli položit pár základních otázek, a to zda jste se svou situací spokojeni, zda ke splnění svých cílů vynakládáte dostatečné úsilí a zda se nesnažíte až příliš. Dejte pozor, aby u vás stále převládal pozitivní přístup k životu a pocit naděje, že se vš nakonec zlepší a dopadne tak, jak má.

 

Zdroj článku