Přejít k hlavnímu obsahu

Mladší nebo starší: S kterým zažijete v posteli větší vichřici?

Muži mívají k sexu pozitivní přístup. Myslí na něj často, a pokud to jen trochu jde, užívají si ho na maximum a moc rádi. V průběhu života se ale spousta věcí mění, a v každém věku to proto mají pánové hozené trochu jinak. Co tedy můžete čekat od mladých a co od těch starších milenců?

Mladší ročníky mívají energie na rozdávání a většinou by je ani ve snu nenapadlo, že by to mohlo být někdy jinak. Na druhou stranu u mnoha mužů platí, že zrají jako víno. V momentě, kdy začnou spadat do kategorie „mládí pryč, do důchodu daleko“, už vnímají sex přece jen jinak než dříve. S každým z nich je sex jiný. Záleží na tom, zda prahnete po tom si milování užít naplno se vším všudy či si jen zvýšit sebevědomí. 

Zajdu ano, ale jen pro vlastní sebevědomí

Když zvolíte "zajdu", omládnete a budete se cítit žádoucí, svůdná a úžasná. Sex s mladším milencem vám prostě pozitivně ovlivní sebevědomí, což se pak projeví samozřejmě rovněž v jiných oblastech vašeho života. Zajíček ve vás uvidí bohyni, která mu umí udělat pomyšlení, jehož by se od své vrstevnice nedočkal ani omylem. Můžete čekat, že ocení vaše zkušenosti i životní nadhled. Vás čeká jízda, v níž váš drahý nikdy (nebo opravdu výjimečně) nebude mít absolutně žádný problém doběhnout do cílové rovinky.  

Má to ale i stinné stránky. Mladší muži bohužel díky své nezralosti ještě neumějí tak úplně využít svůj potenciál. Kolem dvaceti, ještě i třiceti let se chtějí muži milovat často, mnozí klidně každý den a opakovaná soulož nebývá žádný problém. V uspokojení partnerky ale zas tak zdatní ještě nejsou...

 

 

Tito muži nehrají "na čas"

Starší muži sex nepotřebují provozovat několikrát denně, dost možná ani několikrát týdně. Vědí o něm také prakticky všechno a jen tak je něco nepřekvapí. Dávno už jim došlo, že trpělivost přináší růže a pozornost, kterou ženě věnují před samotným milováním, v žádném případě neznamená ztrátu času. Obvykle nemají ani potřebu se předvádět. Nikam nespěchají a snaží se si intimní chvíle opravdu vychutnat. Navíc už mají něco za sebou a znají nejrůznější rafinované techniky a vychytávky, takže lze říci, že kvantitu do jisté míry nahrazuje kvalita. Buďte si jistá, že starší milenec se vám bude v posteli věnovat a vynasnaží se o vaše uspokojení, což se mu pravděpodobně i povede, protože už prostě ví, „kam sáhnout“.