Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky 2023: Některá znamení zasáhne Amorův šíp. Raci i Vodnáři, můžete se radovat

Info ikona
muž a žena

Zamilovanost je jedinečný pocit, který v životě snad každý párkrát zažijeme. Mít v životě partnera, se kterým to klape a rozumíte si, je často výhra. Nemáte právě teď vedle sebe nikoho a toužíte po lásce? Možná i vám rok 2023 dopřeje lásku.

Rok 2023 se kvapem blíží a s ním i nové možnosti. Čistý štít, setkání s novými lidmi, nové situace a podobně. Když se zaměříte na astrologii, pak i ta má k novému roku co říci. Minimálně naznačuje, která znamení se v novém roce mohou mít štěstí v lásce. Jaká to jsou?

Býk

Pro Býky může být rok 2023 tím, který jim přinese lásku, První třetina roku může přinést trochu problémů, které bude nutno řešit, ale nebojte se. Vše chce svůj čas. Věci se začnou zlepšovat a okolo června už se ve vaší blízkosti může objevit láska. Jste-li v neformálním vztahu, právě v tuto dobu se bude situace lámat - buďto spolu zůstanete a posunete se dál nebo se objeví někdo nový. Investice do vztahu vás může stát trochu práce, ale vše se vám vrátí a rok 2023 je tím, který přeje Býkům a jejich láskám.

 

Kartářka radí, jak mít bohatý nový rok 2023: Vše se dá do pohybu, přichází více možností, ale také nutnost nechat některé věci odejít

svetzeny.cz

Vodnář

I Vodnáři si v roce 2023 najdou spřízněnou duši a budou mít štěstí v lásce. Nový rok začínají spíše vášnivě než emocionálně. Ne vždycky to však musí vyjít na první pokus a můžete se občas také spálit. Skutečná láska a spojení, které bude na emocionální bázi se může objevit až ke konci roku. Můžete okolo sebe mít nové lidi a mezi nimi bude ten, který se ukáže jako ideální partner pro vás. Ucítíte, že s ním máte duchovní spojení a není to jen o vášni. Ti, kteří využívali nezávazné vztahy je můžou na začátku roku ukončit, aby dali průchod novým možnostem. V polovině roku se dostaví láska, která s vámi bude rezonovat.

Váhy

Váhy potřebují v životě rovnováhu, takže jejich vztahy mohou být do jisté míry spíše stabilní. Ti, kteří mají vztah a pracují na něm mohou sklízet ovoce své práce. Trvalé vztahy se mohou potýkat s drobnými pochybnostmi, které si však společně mohou vykomunikovat. Nevyhnou se vám určité spory a konflikty v lásce, ale nemusí to nutně znamenat, že se rozejdete, jen vás to může posílit. Single lidé mohou v tomto roce objevit lásku svého života a může to být dokonce někdo, kdo se v minulosti v jejich životě objevil. Láska vzplane opravdu silným ohněm. 

 

Info ikona
muž a žena

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

svetzeny.cz

Lev

Lvi milují ten pocit být zamilovaný a jsou pozorní ke svým partnerům. Manželství pro ně je náročná disciplína a na své partnery mohou klást vysoké nároky a mohou k ním být majetničtí. Milostné vztahy jsou pro ně lehce složité a od půlky dubna do konce roku 2023 se můžete řadit k těm znamením, které mají štěstí v lásce. Právě díky ní mohou být životy Lvů stabilnější a získají jistou sílu, sebedůvěru nebo zralost, která je potřeba snad v každém vztahu. Berete nově vznikající vztahy vážně už od počátku a nevyhne se vám tedy ani seznamování s rodinami.

Rak

Podle horoskopu pro rok 2023 jsou i Raci mezi těmi, kteří mohou mít štěstí v lásce. Lidé ve vztahu na začátku roku mohou cítit ke svému partnerovi novou vlnu lásky, vztah se tak posiluje a stává se důvěrnějším. Během tohoto období se setkáváte s rodinou a přáteli, nemusí se vám vyhnout ani žádost o ruku. Single lidé mohou být na začátku roku zranění a odnášet si z nepovedeného vztahu šrámy, které si potřebují vyléčit. Během dubna se však karta lásky může rapidně otočit a do života vstoupit někdo nový, kdo nabídne milostný vztah a zažehne v Racích vlnu lásky, která z nich udělá zamilované jedince.

 

Zdroj článku