Přejít k hlavnímu obsahu

Propast pod Markem Ztraceným: Miliónové dluhy, rozbitý vztah i rozpadlá kapela

Ví, jaké to je sáhnout si na úplné dno. V jednu chvíli totiž přišel Marek Ztracený (38) doslova o všechno a cesta zpět na Olymp nebyla vůbec jednoduchá. Nakonec mu pomohlo narození syna Marka, který oblíbenému zpěvákovi převrátil život naruby a nakopl jej správným směrem.

Být slavným a úspěšným je záviděníhodné, ale jen do té doby, než si člověk uvědomí, že ani popularita není zadarmo. I Marek Ztracený má za sebou divoké období, kdy sice teklo šampaňské proudem, ale zanechalo za sebou i mnoho karambolů. 

Ovšem - co tě nezabije, to tě posílí, říká se. A u Marka to platí dvojnásob. Možná, i proto se na těžká léta nyní dokáže podívat s vděkem. "Všechno se děje z nějakého důvodu. Byla to součást mojí cesty a vlastně docela dost mě to naučilo. Mám vlastnost po čase zapomínat to špatné a to se mi už stalo," řekl například rozhovoru pro magazín Sedmička ke svému turbulentnímu období. 

Mohlo by se vám líbit

Dno se prohlubuje: Ondřej Gregor Brzobohatý začíná spolupracovat s bulvárem a vydává další prohlášení

V jednom měl Ondřej Gregor Brzobohatý (40) pravdu. Je to jako nekončící telenovela Kuchařová Brzobohatý. Zatímco Ondra si vždy zakládal na nekomunikaci s bulvárem, nyní spolupracuje na plné obrátky a snaží se vyvrátit všechno tvrzení své ex manželky Taťány Kuchařové (35).
svetzeny.cz

Zpět na vrchol

Jak sám nyní Marek Ztracený přiznává, po slibném začátku své kariéry někde na cestě za úspěchem špatně zabočil. "Měl jsem milionové dluhy, rozbitý vztah, rozpad­lou kapelu a odešel jsem od vydavatelství. Byl jsem kousek od bankrotu," popisuje. Že musí ve svém životě něco radikálně změnit si uvědomil až poté, co se mu narodil syn. "Právě on byl tím impulzem, abych to nevzdal a, jak se říká, zabejčil se. Tohle se nedá popsat krátkou odpovědí, ale pak se začaly dít věci. Začal jsem na sebe být extrémně přísný a na své pracovní okolí taky. Z bohémů se stali profíci s disciplínou, která mě předcházela. Začalo mě to znovu bavit a pochopil jsem, co chci a co je pro mě důležité, a hlavně jsem se začal mít zase rád," řekl také. 

Mohlo by se vám líbit

Marek Ztracený pro Svět ženy: Ztracený si teď už nepřipadám

Marek Ztracený (35) kdysi chytil za srdce nejednu fanynku svým hitem Ztrácíš. Od té doby nazpíval spoustu dalších písniček, které mají jen na YouTube miliony zhlédnutí. Pořád ale zůstává pohodovým klukem ze Šumavy, který má rád lidi a svou práci, ale rodina je pro něj vším.
svetzeny.cz

Romantika jako z filmu

Náročné období otřáslo i vztahem s partnerkou Marcelou Skřivánkovou. Vše vyústilo v přesvědčení, že by si každý měl jít svou vlastní cestou. Krátce po rozchodu se však ukázalo, že je pojí víc než zážitky z minulosti. V tu dobu totiž bývalá moderátorka televizní stanice Óčko zjistila, že je těhotná.

Bohémský život, který byl pro Marka do té doby alfou a omegou, musel jít stranou. Zpočátku trochu nedobrovolně, ještě v roce 2010 to vypadalo, že si Ztracený svou svobodu nechce nechat vzít. Po narození syna ale našel smysl svého života. „Myslel jsem si, že touhle dobou budu ještě svobodný mládenec, který bude spát po hotelech a bude žít jen svojí profesí. Vlastně se to i děje, i když trochu jinak než dřív. Narození syna mě svým způsobem zachránilo, jinak by to se mnou nedopadlo dobře,“ přiznal před časem pro iDnes.cz. 

Zdroj článku