Přejít k hlavnímu obsahu

Soukup se topí až po krk v dluzích: Sbalí mu Hanychová kufry, nebo jejich láska ustojí nesnáze

Trable v ráji? O krizi Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (54) se spekuluje už dlouho. Můžou za hádky miliardářovy dluhy, jenž narůstají rychlosti blesku? Nebylo by divu, kdyby ho známá rebelka opustila, protože živit dalšího neschopného chlapa, už nemá zapotřebí.

Kvíz: Víte, kdo nazpíval Trezor nebo kolik manželů měla Vondráčková? Otestujte si, jak znáte nejslavnější české celebrity

Oblíbené české celebrity, které jsou nejslavnější a nejúspěšnější, jsou nepochybně důležitou součástí českého showbyznysu. Mezi tyto výjimečné osobnosti patří i několik, které se těší nejen obrovské popularitě, ale také získaly mnoho prestižních ocenění. Dokážete projít naším kvízem bez chyby?
svetzeny.cz

Když spolu Soukup s Hanychovou začínali randit, všem to přišlo jako dobrý vtip. Milenci ale za krátký čas zplodili dceru Rozárku a Agáta se nechala slyšet, že má konečně chlapa, jemuž nemusí ‚‚dávat kapesné”. 

Agáta dostala vlastní pořad

Soukup vlastní mediální dům, kde dal samozřejmě Agátě prostor vlastním televizním pořadem. Jestliže jste Hanychové pořad někdy viděli a nechtěli si vypíchnout oči vidličkou, klobouk dolů. Nástupem na mateřskou ale Agátin pořad skončil. Existují však sociální sítě, kde rebelka může dál vařit svým holčičkám, jak nazývá své věrné ovečky a stěžovat si, jak je unavená, jak je závist ošklivá a že je zdrcující, když musí dávat dcerku Miu (5) na chvíli k tatínkovi. Naštěstí král Jaromír vždy všechny bolístky vyléčil. 

Agáta Hanychová promluvila o včerejší svatbě.“Tady jsou družičky,“ ukazovala na videu

Influencerka, milovnice skndálů a hlavně pozornosti Agáta Hanychová (38) promluvila o svatbě na svém Instagramu. Ačkoliv se snaží poukazovat na to, jak ji obtěžuje bulvár, je si moc dobře vědoma, že právě díky tomu, má na zaplacení účtů, a tak živí jednu kauzu za druhou. Co práskla teď?
svetzeny.cz

Instagram vs. realita

Dlouhé dva měsíce tak Agáta pobývala i s dětmi v jeho vile ve španělské Marbelle. Krása střídala nádheru a instagramový svět viděl velkou lásku v přímém přenosu. Návrat domů byl však velkým vystřízlivěním. Co se stalo za dveřmi vily, jestli Soukup pořádně utáhl kohoutek peněz a Agáta je na vše opět sama, vědí jen oni dva. „Jaromír je doma, má hodně práce,” odpověděla stroze jindy upovídaná trojnásobná maminka všetečným dotazům svých fanoušků na Instagramu. Soukup je samozřejmě také nad věcí a neděje se nic, co by nezvládl vyřešit. „Mít úvěry na provoz a investice je úplně normální věc a mají je skoro úplně všechny firmy,” uvedl Soukup již dříve pro Českou televizi. 

Jedno má ale Agáta jisté. Pokud je opravdu rozchod na spadnutí, z alimentů, které by vytřískala z třetího tatínka, svého dítěte, by už nemusela dělat nesmyslnou reklamu všemu, co jí přijde pod ruku. 

Hanychová se Soukupem tvoří velmi nesourodou dvojici
Zdroj článku