Přejít k hlavnímu obsahu

První vyjádření Hanychové k nové přítelkyni ex Prachaře: Říkám, že ji mám ráda kvůli dceři

Jejich životy se sice rozdělily, mezi oběma exmanžely ale zůstalo silné pouto - pětileté. Jakub Prachař (39) a Agáta Hanychová (37) mají ve střídavé péči společnou dcerku Miu. Ta se podle Agáty úplně zamilovala do jejího současného partnera Jaromíra Soukupa (53) a pomalu si našla cestu i k mladičké přítelkyni Jakuba, Saře Sandevě (25). I díky přístupu Agáty.

Sara a Jakub tvoří pár už skoro dva roky. Poznali se při natáčení seriálu Dvojka na zabití a jiskra přeskočila prý na první klapku. Právě Sara byla Jakubovi oporou při celkem komplikovaném rozvodu, kdy se bývalí partneři dohadovali nejen v otázkách péče o dceru, ale i o majetek. 

Od té doby nemají Agáta a Jakub úplně vřelé vztahy, nicméně se snaží, aby jejich svár nepocítila právě Mia. Ta je za současného stavu naštěstí spokojená, tráví dostatek času s oběma rodiči a na přesuny mezi dvěma domovy si rychle zvykla. 

Mohlo by se vám líbit

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

Zatímco Agáta Hanychová (37) odpočítává poslední dny do narození Rozárky, kterou počala jen po pár týdnů trvajícím vztahu s mediálním guru Jaromírem Soukupem (53), Sara Sandeva (25) si vyzvedává těhotenský průkaz. Podle všeho má mít úspěšně za sebou první trimestr. Mie Prachařové (5) tak letos přibydou sourozenci hned dva.
svetzeny.cz

Maceška v akci

Situace je samozřejmě náročná i pro obě Jakubovy osudové ženy. Sara i Agáta si ale uvědomují, že zde jde převážně o zájmy dítěte a vynakládají patřičnou snahu, aby Mia byla spokojená. "Mia Saře říká maceško, furt se mě ptá, jestli ji mám ráda, tak říkám, že ji mám ráda, přitom je mi úplně jedno. Tak nějak si vycházíme vstříc, protože ani já jsem nežila se svým otcem. Máma mě naučila, že vycházet s tatínkama dětí je hrozně důležité. Takže když měl Kryšpín narozeninovou oslavu, pozvala jsem jak Jaromíra, tak tátu Kryšpína. Snažím se, když už jsme to my dospělí zkazili, aby ta rodina fungovala," svěřila se Agáta pro Život v Česku.

Mia strávila s rodinou Prachaře i letošní Štědrý den, z fotky, na které je Jakub, Sara, jeho sestra  Mariana i babička Dana Batulková, je patrné, že o domácí pohodu nebyla nouze. 

Zdroj článku