Přejít k hlavnímu obsahu

4 neuvěřitelné proměny celebrit, které měly šílené křivé zuby. Nyní se pyšní dokonalým úsměvem

Zářivý úsměv a zuby jako perličky jsou pro většinu celebrit nutností. Pokud jim příroda nenadělila, nebo se o svůj chrup příliš nestarali, musí sáhnout hluboko do peněženky a nechat si vytvořit zuby na míru. Neděje se tak ale pouze u světových hvězd, americkým úsměvem se chlubí i naše známé osobnosti.

Návštěva zubaře nepatří k nejoblíbenějším činnostem a někdo z ní má až panický strach. Jestliže péči zanedbáte, bude vás to stát pořádný balík, nebo se můžete přihlásit do Výměny manželek. Tam jsou zkažené či žádné zuby snad podmínkou, abyste prošli castingem až na televizní obrazovky. Zubaři ale naštěstí umí zázraky a vykouzlí vám americký úsměv skoro na počkání. Kdo všechno si nechal vylepšit image pomocí komplet nových zubů? 

1) Victoria Beckham

Pro módní ikonu Victorii Beckham (49) je vizáž prodejní značkou a nemohla by si dovolit ani milimetrovou mezírku mezi zuby. Vždy dokonale upravená manželka hvězdného fotbalisty Davida Beckhama (48) má neméně dokonalý i úsměv. Možná by ho mohla předvádět častěji, ale to už je ale součástí její image. Nový chrup stál podle informací přes milion korun. Bývalá členka skupiny Spice Girls má keramické fazety a časté bělení nejmodernějšími metodami také není za hubičku. 

Mohlo by se vám líbit

Na tyto módní kousky přísahá úchvatná Victorie Beckham! Uberou vám klidně i několik kilo

Victorii Beckham dnes známe jako módní ikonu a to nejen díky obrovskému úspěchu, kterého dosáhla jako návrhářka, ale také proto, že nastavila laťku toho, co znamená mít vlastní styl a vypadat v něm dobře za jakýchkoliv okolností. Nechte se inspirovat jejím stylem, ve kterém se i vy budete cítit a vypadat skvěle! Některé kousky vám uberou dokonce několik kilo!
svetzeny.cz

2) Lucie Bílá 

V dobách, kdy se Lucie Bílá (57) proháněla v neposlušných teniskách, svůj vzhled příliš neřešila. Rozpustilé háro, přemíra řetězů na krku a hlas jako břitva bylo jejím poznávacím znamením. Jak ale zpěvaččina sláva rostla, z Lucie se začala stávat dáma, která o sebe dbá. Změna image samozřejmě znamenala i změnu ve tváři. Hodně ubrala na nánosech make-upu a nechala si upravit zuby. Je totiž pověstná svým širokým úsměvem, kde více než u jiných vyniknou právě zuby. A ty má nyní přesně podle svých představ.

3) Ben Affleck

Kariéru nastartoval Ben Affleck (51) ve filmu Armageddon a od té doby mu ženy padají k nohám. A právě kvůli zmiňovanému snímku si musel upravit chrup. Ne že by to ale byla hercova volba. Ben byl se svým vzhledem spokojený a nějakou tu nerovnost v ústech absolutně neřešil. Problém s jeho zuby měl však režisér filmu, a tak Affleck musel mazat ke specialistovi. Ten mu vytvořil dokonalý americký úsměv a Ben v oblíbeném filmu zazářil. Navíc nemusel ani otevřít peněženku. Nové zuby mu zaplatil producent snímku. 

Mohlo by se vám líbit

Čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Na prsa zapomeňte a zaměřte se na zuby nebo vlasy

Každému se líbí něco jiného, s něčím jiným je spokojený. Platí to obecně na prakticky cokoliv v životě, opačného pohlaví nevyjímaje. Některý muž se ohlédne za hezkou tváří, druhému imponuje úsměv a třetí si všimne toho, že je žena pěkně oblečená. Ruku na srdce dámy, i vy si nejdřív všímáte spíše vzhledových aspektů na mužích než to, že je věrný a má smysl pro humor. Přemýšlíte nad tím, čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Co je to první, co je zaujme? Pokusíme se tomu přijít na kloub!
svetzeny.cz

4) Jakub Prachař

Problémy se zuby vyřešil Jakub Prachař (40) po svém. Než se trápit návštěvami u zubaře, nechal si udělat nové. ‚‚Mám svoje vlastní jen čtyři zuby. Tím myslím, že ještě nemám implantáty, že ty čtyři normálně vyrostly," přiznal herec už dříve v Show Jana Krause s tím, že si šetří osmičky, tedy zuby moudrosti a dva přední zuby jsou také jeho. Implantáty si nechal Jakub nasadit v pětatřiceti letech a od té doby má klid. Komplet nový chrup musel stát balík, ale kolik přesně to bylo, Prachař neprozradil.

Z dalších hvězd, které se pyšní krásným úsměvem můžeme jmenovat zpěvačku Miley Cyrus nebo Celine Dion, fotbalistu Christiana Ronalda, zpěváka Michala Davida, herce Toma Cruise. Americký úsměv zažívá v posledních letech pořádný boom, a pokud byste i vy zatoužili po perličkách v puse, zkuste si zaletět do Turecka. Tam to prý vyjde levněji a za komplet nový chrup dáte v přepočtu okolo 200 tisíc korun.  

Tyto známé osobnosti se chlubí úplně novým úsměvem
Zdroj článku