Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová nikdy nevypadala lépe. Fotka v bikinách je toho důkazem

Agáta Hanychová (37) zažívá porozchodové chvíle a kromě chvil s rodinou tráví čas očividně i ve fitku. Na nejnovější fotce sdílela svojí postavu, kterou by jí mohla závidět každá dvacítka.

Po osmi měsících vztahu se Agáta rozešla se slovenským lékařem Andrejem Nikovem. „Ano, s Andrejem už netvoříme pár. Mrzí mě, že to nevyšlo, ale zdá se mi lepší nefungující vztah ukončit než udržovat jen proto, abych nebyla sama, nebo aby se neříkalo, že to Agátě ‚zase‘ nevyšlo,” řekla pro Super.cz Agáta.

Svůj volný čas začala trávit hlavně s rodinou a na jejím profilu můžete vidět, že se kráska také aktivně věnuje sportu. ‚‚Držím jídlo, chodím boxovat, cvičím, ve volném čase jezdím na waku a běhám kolem dětí. Pořád jsem v pohybu a je to teď sakra vidět,’’ prozradila Agáta. Nyní už to nejsou pouze slova a je to "černé na bílém", protože Agáta sdílela fotografii své postavy a fanoušci jsou u vytžení! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Léto 2022: Plavky, které padnou jak ulité každé postavě. Vsaďte na třpyt nebo odvážná tanga

Léto klepe na dveře a je nejvyšší čas, abyste si vyhlédli plavky, které budou sedět vaší postavě, a zároveň se líbit vašim očím! Ať už zvolíte odvážné jednodílné, výrazně barevné nebo třpytící, nemůžete šlápnout vedle. Letos je in snad všechno, co vás napadne. Inspirujte se v naší galerii.
svetzeny.cz

‚‚Vždy překrásná, přirozená sexy, kočka,’’ píše jedna z fanynek. ‚‚Agáto, jste krásná okouzlující sexy maminka!,’’ dodává další ze sledujících. Agáta se netají tím, že aktuálně žádného partnera hledat nehodlá. ‚‚Přála bych si mít normální rodinu, což je asi taky těžký," pronesla Agáta ke svým sledujícím a zmínila, že se do nového vztahu rozhodně nepožene. ‚‚Já ani nevím, jestli budu ještě někdy někoho chtít,’’ prozradila Hanychová. Ať tak či tak, je jisté, že nás Agáta zase překvapení, ostatně jako vždy! My musíme říct, že "porozchodové období" jí sluší!