Přejít k hlavnímu obsahu

Hanychová pod palbou kritiky: Těhotná nadýchala za volantem, Soukup nechtěně prásknul další informace

Agáta Hanychová (38) je sice ráda královnou českého bulváru, jsou ale věci, které si také ráda nechá sama pro sebe. Aktuální kauza, která vyšla na povrch, ji na popularitě nepřidává a co víc? Vyjádřil se i její bývalý partner Jaromír Soukup (54), který omylem propálil další detaily. Co se vlastně stalo?

Agáta Hanychová v těhotenství nadýchala za volantem

Kauza, která se udála 28.srpna roku 2022, nyní negativně otřásá životem šťastně vdané modelky Agáty Hanychové. V teto den se měla Agáta podrobit dechové zkoušce. Redakce Expresu má k dispozici dokument, který potvrzuje, že Hanychová nadýchala 0,76 promile alkoholu. Blesk navíc přichází s tvrzením, že v té době byla slavná skandalistka už těhotná s ex partnerem Jaromírem Soukupem

Při dechové zkoušce údajně selhala Policie ČR

„První dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,81 promile alkoholu v dechu. Druhá zkouška provedená stejným analyzátorem vykázala 0,76 promile alkoholu v dechu,“ uvádí dokument, který má Blesk k dispozici. Agáta se snaží všechna, dle jejích slov, mylná tvrzení vyvrátit. 

Idol srdcí z 90. let je už 44 let ženatý: Jak dnes vypadá a co dělá pohledný doktor z Nemocnice Chicago Hope

Seriál Nemocnice Chicago Hope byl počátkem devadesátých let prvním seriálem z nemocničního prostředí, který si rázem získal popularitu. V prvních dvou řadách zářil charismatický kardiochirurg Jeffrey Geiger, kterého ztvárnil americký herec Mandy Patinkin. Do povědomí vešel i díky roli detektiva Jasona Gideona v seriálu Myšlenky zločince. Co dnes dělá a jak vypadá herec, který si získal srdce mnoha divaček?
svetzeny.cz

První slova Agáty Hanychové o dechové zkoušce

„Bylo to vyhodnoceno jako pochybení policie. Měli vadný přístroj, jela jsem pak okamžitě na krev a tam jsem měla nulu. U jednání jsem nebyla, zastupoval mě právník. Byla z toho i nějaká prozkoumávací zpráva, složitě se to řešilo,“ prozradila Expresu s tím, že žádné důkazy jako dokumenty nemůže předložit, jelikož je má u sebe její právník, nikoli ona. Její tvrzení ovšem neúmyslně zpochybnil právě její ex partner Jaromír Soukup. 

Jaromír Soukup prozradil jinou verzi příběhu 

Zatímco Agáta se snaží celou situaci uklidnit a vysvětlila, že šlo o pochybení Policie ČR a jejich alkohol testeru, Jaromír Soukup na dotaz Blesku vypověděl, že jeho ex láska Agáta na krev opravdu jela, ovšem až pozdě v noci, tedy o několik hodin později, než se udál celý incident (dle dokumentu okolo 18. hodiny). „Ano, tam jsem ji vezl, pamatuji si, že jsme tam jeli pozdě večer a paní Hanychová si nechala udělat kontrolní odběr. Nezlobte se, ale dál se k tomu vyjadřovat nebudu,“ snažil se Jaromír Soukup chránit Hanychovou. Naneštěstí ale zmínil "pozdě večer" a tím se tedy vynořily další pochybnosti a spekulace ohledně pravdomluvnosti Agáty. 

Jak dnes vypadá syn rodičů Vlasákové a Dolanského: Maximilián je fešák a protekci odmítá

V hereckých rodinách většinou jablko nepadá daleko od stromu. To je případ i Maximiliána (18), jenž je synem výborných umělců Lenky Vlasákové (51) a Jana Dolanského (45). Talentovaný mladík ale rozhodně na protekci rodičů nespoléhá a chce si kariéru vybudovat sám bez jejich pomoci.
svetzeny.cz

Hanychová a její nejnovější vyjádření ohledně řízení v opilosti 

Jak už se dalo očekávat, bývalí milenci se neshodnou pravděpodobně téměř na ničem a i toto tvrzení Agáta rezolutně popřela! „Ano, je pravda, že jsem nadýchala, ale ne proto, že bych byla opilá, ale šlo o selhání alkohol testeru. Tehdy jsem se téměř okamžitě nechala svým tehdejším manažerem odvézt na odběry krve, ze kterých vyplynulo, že nejsem opilá. V krvi jsem měla nula promile alkoholu. Není také pravda, že bych na testy jela v noci několik hodin po silniční kontrole,“ řekla Expresu, kterému rovněž omluvně odmítla ukázat právní dokumenty, které dokazují, že pochybení bylo na straně Policie ČR.

Boj mezi Soukupem a Hanychovou nebere konce

Ačkoli se Agáta snaží, aby měly všechny její děti dobré vztahy se svými otci, s Jaromírem Soukupem je to zřejmě trochu jiná "pohádka." Hanychová s rodinou jsou aktuálně v Paříži a modelka je vzteky bez sebe. Na svém Instagramu zveřejnila, že Soukup nepovolil, aby mohla do zahraničí i malá Rozárka. "Róza mohla jet s náma k moři... ale díky jeho 16 hodinám v týdnu nemohla... ač měl nabízený styk kdykoliv předtím, nebo potom... a víc řekne můj manžel," napsala Agáta, která aktuálně prožívá zřejmě velmi náročné období. Jaromír Soukup, zdá se, se jen tak nevzdá bez boje a chce mamince tří dětí pořádně zavařit. 

Zdroj článku