Přejít k hlavnímu obsahu

První fotografie Agáty Hanychové po porodu: Rodila o 17 dní dříve, ze sálu chtěla dělat živé vysílání

Vítej, Rozárko! Trojnásobná maminka Agáta Hanychová porodila 17 dní před termínem. Rozárka Soukupová patrně zdědila nedočkavost po mamince a na svět vykoukla o víc než 14 dní dřív! 11. dubna krátce po desáté hodině večer Agáta zvěstovala radostnou zprávu a v netradičním pojetí jí vlastním.

Na svém instagramovém profilu totiž sdílela fotku novorozenecké karty a přidala vtipný popisek „chcete živák“? Ten se nakonec nekonal. Ačkoli jej pár měsíců zpět slibovala, na přání tatínka, Jaromíra Soukupa (54), přehodnotila plány. „Rozárka je teď na měření a vážení. Já už bych se šla osprchovat, ale musím ještě ležet, dělala bych živák, ale Jaromír nechce, prý nejsem normální,“ glosovala Agáta krátce po porodu.

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

Zatímco Agáta Hanychová (37) odpočítává poslední dny do narození Rozárky, kterou počala jen po pár týdnů trvajícím vztahu s mediálním guru Jaromírem Soukupem (53), Sara Sandeva (25) si vyzvedává těhotenský průkaz. Podle všeho má mít úspěšně za sebou první trimestr. Mie Prachařové (5) tak letos přibydou sourozenci hned dva.
svetzeny.cz

Zatímco Agáta ve videu vypadá, že by mohla jít rodit ještě dvě armády, na Jaromírovi je vidět totální vyčerpání. Její nápad na vysílání dalších „holčiček“ zamítl jen slovy: „Nezlobte se“. Záhy ale projevil radost v té nejčistější formě. „Moje holky. Jsou úžasné a božské,“ sdílel první dojmy s fanoušky.

Vteřiny před finále…

Na to, že se malá Rozárka narodí jen krátce po Velikonocích, patrně nesázela ani Agáta, ještě pár hodin před porodem totiž vesele skotačila s koledníky. Aby ne. Termín měla totiž až 28. dubna, což je shodou okolností i datum jejích narozenin.

Největší dárek tak přišel s předstihem, zato s obrovskou radostí. Na jejím profilu totiž rychlostí světla jen krátce po porodu přistálo okolo 30 tisíc gratulací. Mezi prvními nechyběla například ta od Lely Ceteterové, Honzy Musila, Dominiky Mesárošové, Evy Decastelo, Andrei Pomeje nebo Moniky Absolonové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pohlední synové slavných otců: Mezi největší fešáky patří Scott Eastwood i Patrick Schwarzenegger

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Rozhodně to platí v případě Scotta Eastwooda, Patricka Schwarzeneggera a dalších atraktivních synů slavných otců. Ty největší fešáky z řad synů celebrit si můžete prohlédnout v naší galerii.
svetzeny.cz

Babička za všechny „prachy“

Záplava gratulantů neopomněla ani Veroniku Žilkovou (61). Ta své dceři mimochodem vysekla triumfální poklonu. „Moje statečná dcera ještě včera utíkala před koledníky, pak připravila Velikonoce celé rodině a dnes si odskočila do porodnice. Agátko, jsi největší frajerka a, Rozárko, tebe s láskou vítáme,“ vykřičela do světa.

Borec na konec - Rozárka

Do poslední chvíle nebylo jasné, jak se bude holčička jmenovat, Agáta sice počítala s variantou „Rozárka“ dlouho, nicméně krátce před termínem porodu uvažovala, že jméno změní. „Já jsem začala přemýšlet, že se mi jméno Rozárka úplně nelíbí. Tak začínám uvažovat nad jinými jmény. Rozárkou si nejsem stoprocentně jistá, takže bůh ví,“ citovalo její vyjádření eXtra.cz. Nakonec ale zůstala u původního plánu. Český rybníček tak v klidu může oficiálně vítat další posilu instagramové scény.

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku