Přejít k hlavnímu obsahu

Rázná reakce herečky Hany Gregorové: Promluvila o nevěře Koptíka. „Sebere si igelitku a půjde,“ prohlásila

Oblíbená herečka Hana Gregorová (70) je známá svou přímočarostí. Co na srdci, to na jazyku. Její temperament se nezapře, a tak si nebrala servítky ani když došlo na slova o nevěře jejího o 32 let mladšího partnera Ondřeje Koptíka. Co prozradila?

Mohlo by se vám líbit

Jitka Čvančarová promluvila o konci kariéry. „Trpím zájmem médií,“ přiznala a promluvila i o českém amatérismu

Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal herečku Jitku Čvančarovou (45). Jedna z nejslavnějších českých hereček vůbec poprvé promluvila o konci své herecké kariéry a o úrovni českého filmu. Mnoho fanoušků znepokojila a ti se bojí, že by se snad kráska přestala ukazovat před kamerou. Co řekla?
svetzeny.cz

Sebere si igelitku a půjde!

Chodící temperament, Hana Gregorová, prozradila, co by dělala, kdyby přišla na nevěru ve vztahu. Téma sice není aktuální, jelikož s Ondřejem Koptíkem i po bouřlivých začátcích, stále tvoří pár, ale i tak má herečka jasno. Rozhodně by s Koptíkem nezůstávala jen proto, aby někoho měla. Kdyby jsem našla takovou esemesku partnerovi, což by se mi nestalo, ale pokud mluvíme hypoteticky, tak to vyřeším úplně jinak. Velmi radikálně. Sebere si igelitku a půjde!“ pronesla rozhodně. Koptíkovi herečka ale 100% věří, a proto říká, že by se jí nic takového ani nemohlo stát

Ve vztazích velí vždy Hana Gregorová

Herečka je známá jako životní partnerka zesnulé české legendy Radka Brzobohatého. Dle jejích slov, i v tomto vztahu „vládla“ ona. Já mám po celý život se všemi partnery otěže v rukou,“ práskla a vysvětlila, že vůdčí schopnosti zdědila po své mamince. „Myslím, že jsou to geny, zdědila jsem to. Moje máma byla rázná žena, ona vedla rodinu. V dobrém slova smyslu. Stále platí, že muž může být hlavou, ale žena je krkem, který hlavou otáčí. Bez krku je hlava nanic,“ míní oblíbená česká herečka.

Zdroj článku