Přejít k hlavnímu obsahu

Není Brzobohatý jako Brzobohatý! ‚‚Děláte ostudu jménu svého tatínka,” zlobí se lidé na potomka slavného herce

Veřejná válka mezí Taťánou Kuchařovou (35) a Ondřejem Gregor Brzobohatým (40) nebere konce. Rozhořčení fanoušci se na muzikanta zlobí, že ničí odkaz svého táty, legendárního herce Radoslava Brzobohatého (†79).

Otevřený a medializovaný boj, kdy na sobě Ondřej s Táňou nenechávají nit suchou rozdělila národ. Někdo fandí modelce a další se zastává muzikanta. Najdou se i tací, kteří vzpomínají na Ondřejova tatínka Radoslava, v jehož stopách bohužel muzikant momentálně nekráčí a dělá jménu Brzobohatý ostudu.


 

Ubohé a trapné

Fanouškům přitom nevadí hudebníkova netradiční záliba v ženských šatech, každý má nějakého koníčka. Ale zlobí se, že házením špíny na svou exmanželku poškozuje odkaz legendárního herce. ‚‚Děláte ostudu tatínkovu jménu, stejně, jako vaše matka,” ozývá se v komentářích. ‚‚Táta by se styděl. Je to ubohé a trapné,” neberou si fanoušci servítky. Lidé tak nezapomínají na velkou osobnost našeho hereckého nebe. 


 

Kuchařová se ostře ‚‚obula" do exmanžela Brzobohatého. Co bude dál? Ve své církevní žalobě použila drsná slova

Klasický rozvod má Ondřej Brzobohatý (40) s Taťánou Kuchařovou (35) už dávno za sebou. Musí ale ještě vyřešit rozvod církevní a jelikož je potřeba doložit nezvratný důkaz o zkáze manželství, modelka sepsala církevní žalobu. V ní se o svém exmanželovi vyjadřuje drsnými, mnohdy až peprnými výrazy.
svetzeny.cz

Matčiny eskapády

Naráží tak na skandály Hany Gregorové (70), kdy si po smrti Brzobohatého našla o dost mladšího slavomama Ondřeje Koptíka (38). Jejich bouřlivý vztah byl neustále veřejně propírán a oba protagonisté neměli problém mluvit o svém soužití i s pikantnostmi z ložnice. Tehdy se Ondřej za svou matku styděl. ‚‚Nepřeji si být jakkoliv spojován s bulvárními eskapádami mé matky, je to trapné“ pronesl muzikant na matčinu adresu, když ho web Expres.cz poprosil před pěti lety o vyjádření. A nyní dělá to samé…


 

Hana Gregová prolomila hradbu mlčení: První slova k celé kauze, zmínila i zesnulého manžela

Oblíbená herečka Hana Gregorová (70) dlouho držela jazyk za zuby. Ovšem po mediální smršti, na kterou Ondřej Gregor Brzobohatý zřejmě dlouho nezapomene, už i ona prolomila hradbu mlčení a vyjádřila se k celé nešťastné situaci.
svetzeny.cz

Opustil Bohdalovou

Nikdo není svatý a občas se nějaký ten přešlap povede každému. Vždy je ale důležité vše ustát s důstojností a chladnou hlavou. Tatínek Radoslav měl také určitě nějaké ‚‚kostlivce ve skříni”, ale nikdy by vzhledem ke svému veřejně známému jménu, respektu a gentlemanství nepral ‚‚špinavé prádlo” na veřejnosti. Jeho největším skandálem tak asi bylo opuštění manželky, další herecké legendy Jiřiny Bohdalové (92), když se během natáčení zamiloval právě do Gregorové. Bohužel syn si z něho příklad nevzal a nechal se exmanželkou vyprovokovat k válce, která chvílemi připomíná film Válka Roseových.


 

Info ikona
Radoslav Brzobohatý.
Zdroj článku