Přejít k hlavnímu obsahu

To je rychlost: Taťána Kuchařová je údajně zamilovaná až po uši. Lásku nenašla v Česku

Že by se na zhrzenou exmanželku Ondřeje Brzobohatého (40) konečně usmálo štěstí? V kuloárech se proslýchá, že má být bývalá Miss World Taťána Kuchařová (35) zamilovaná až po uši. Co je na tom ale pravdy, je otázkou. Něco tu totiž tak úplně nehraje...

KVIFF 2023: Móda, nebo nevkus? Brzobohatý si nalakoval nehty černou barvou

Co je a není vkusné, o tom by se dalo spekulovat celé hodiny. Na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varech si nešlo nevšimnout mužů, kteří se snaží následovat zahraniční trendy. Jak se vám líbí Ondřej Gregor Brzobohatý s nalakovanými nehty nebo Jordan Haj s kabelkou? Podívejte se do naší galerie.
svetzeny.cz

V posledních týdnech bylo o Táně slyšet víc než dost, a to hlavně v souvislosti s anulací církevního sňatku, kterou doprovázelo drama hodné filmového zpracování. Podle jedné z teorií, Táňa záměrně médiím podstrčila znění žaloby, ve které pochybuje nejen o Ondřejově sexuální orientaci a popisuje jeho drag zálibu, ale barvitě líčí i zvrhlé sexuální praktiky, které si po ní měl údajně vynucovat. Brzobohatý se k celé situaci postavil čelem, když poskytl otevřenou zpověď, kde podal zároveň velmi silnou argumentaci, která některé Taťániny body doslova rozmetala na prach. Jeho nynější partnerka, Daniela Písařovicová (44), navíc zachovala profesionální dekorum a hodnocení kroků jeho bývalé ženy se zdržela. Zatímco popularita páru stoupla, pověst zhrzené Kuchařové celkově utrpěla.

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

Kdo s koho?

Krátce na to Písařovicová a Brzobohatý potvrdili zásnuby a zdá se, že už připravují svatbu. Na negativní obrázek se tím pádem velmi rychle zapomnělo a pár si dost možná nasbíral i slušné kredity do své „virtuální peněženky popularity“. I Kuchařová zalezla do ulity a už nějakou dobu se na účet svého exmanžela nevyjadřuje. Namísto toho také vsadila na budování pozitivní image, své sociální sítě plní výjevy své záslužné práce, případně snímky ze sluncem zalitého Řecka.

Kuchařová údajně není sama

Do toho všeho začínají probublávat informace, podle kterých už nemá být tak docela sama. Mluví se o známosti ze Spojených států, které nedávno pracovně navštívila v rámci propagace a plnění aktivit Krásy pomoci. Podle webu Naše hvězdy má jít o bohatého podnikatele. Sama Kuchařová nového muže nepotvrdila, ale ani nevyvrátila…

KVIFF 2023: Móda, nebo nevkus? Brzobohatý si nalakoval nehty černou barvou

Co je a není vkusné, o tom by se dalo spekulovat celé hodiny. Na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varech si nešlo nevšimnout mužů, kteří se snaží následovat zahraniční trendy. Jak se vám líbí Ondřej Gregor Brzobohatý s nalakovanými nehty nebo Jordan Haj s kabelkou? Podívejte se do naší galerie.
svetzeny.cz

Pan Božský (ne)existuje

Ačkoli by si i Táňa zasloužila žít spokojený život po boku muže svých snů, je poněkud zvláštní, že na něj narazila po dlouhých měsících samoty až ve chvíli, kdy se u Písařovicové a Brzobohatého začíná ve všech pádech skloňovat brzké založení rodiny. Mnozí se domnívají, že jde pouze o zástěrku, jak odpoutat pozornost od veřejného praní špinavého prádla a snahu o to strhnout fanoušky zase na svou stranu.

Navíc – nebylo by to poprvé, co Táňa podobný manévr použila. O novém partnerovi mluvila už někdy na konci března. Následně potvrdila, že si ho vymyslela. „To byl můj nemístný fórek, který jsem zveřejnila při mé cestě po Bhútánu, a všichni se ho chytli. Já jsem ty vztahy měla poslední dobou tak veřejný, že bych si opravdu ty věci chtěla nechat pro sebe,“ přiznala posléze Blesku.

Kde je pravda, patrně ukáže až čas… 

Zdroj článku