Přejít k hlavnímu obsahu

KVIFF 2023: Móda, nebo nevkus? Brzobohatý si nalakoval nehty černou barvou

Co je a není vkusné, o tom by se dalo spekulovat celé hodiny. Na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varech si nešlo nevšimnout mužů, kteří se snaží následovat zahraniční trendy. Jak se vám líbí Ondřej Gregor Brzobohatý s nalakovanými nehty nebo Jordan Haj s kabelkou? Podívejte se do naší galerie.

Mohlo by se vám líbit

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

To je tedy pořádný návrat do mediálního světa!

Poté, co spatřila světlo světa církevní žaloba v plném znění, strhla se doslova lavina. Ondřej Gregor Brzobohatý (40) začal vynášet informace o své exmanželce a intenzivně spolupracoval s bulvárem, kterému se nyní opět vyhýbá. Na svou ex Taťána Kuchařovou (35) údajně podal žalobu a nyní se čeká, co se bude dít dál.

Brzobohatý ve Varech se snoubenkou

Po skandálu, při kterém vyšlo najevo, že se Brzobohatý rád obléká do ženských šatů, poprvé vyrazil do společnosti, kde se to novináři a fotografy jenom hemží. Společnost mu nedělal nikdo jiný než jeho snoubenka Daniela Písařovicová (44), která bude brzy jeho právoplatnou manželkou.

Mohlo by se vám líbit

KVIF 2023: Karlovy Vary ožívají! Po vážných problémech dorazila i Jiřina Bohdalová

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.
svetzeny.cz

Jejich vztah je stabilní

V kuloárech se traduje, že dvojice dorazila především proto, aby dokázala, že jejich vztah je stabilní a nijak ho nepoznamenal mediální skandál, který se dotkl celé rodiny Brzobohatého. I jeho příbuzní se pustila do Kuchařové přes sociální sítě a pro drsná slova nešli daleko.

Móda, nebo nevkus?

Ač je skvělé jít s trendy, v Česku přeci jen móda nalakovaných nehtů u mužů neslaví žádný velký úspěch. Jak jinak dát najevo, že je vám jedno, co si kdo myslí a zároveň na sebe upozornit? Ondřej Brzobohatý ví, jak na to. Ostatně podívejte se do galerie, jak mu nalakované nehty sluší.

Móda, nebo nevkus?
Zdroj článku