Přejít k hlavnímu obsahu

Jitka Čvančarová promluvila o konci kariéry. „Trpím zájmem médií,“ přiznala a promluvila i o českém amatérismu

Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal herečku Jitku Čvančarovou (45). Jedna z nejslavnějších českých hereček vůbec poprvé promluvila o konci své herecké kariéry a o úrovni českého filmu. Mnoho fanoušků znepokojila a ti se bojí, že by se snad kráska přestala ukazovat před kamerou. Co řekla?

Ivana Gottová dala požehnání umělé inteligenci, díky níž Gottův hlas znovu ožil: Děsivé, mrazivé, shodují se fanoušci

Více jak tři roky zpívá Karel Gott (†80) už jen v našem hudebním nebi. Nyní ale všechny fanoušky šokovala vdova Ivana (47), když dala svolení, aby pomocí umělé inteligence hlas Božského Karla znovu zazněl rozhlasovým éterem.
svetzeny.cz

Jitka Čvančarová trpí zájmem médií

Herečka přiznává, že ačkoliv si práci na filmech a seriálech užívá, zájem médií jí trápí a není jí příjemný. Bulvární plátky neustále komentují její postavu, ale řeší se samozřejmě i její vztah. Na karlovarském festivalu otevřeně promluvila i o možném konci kariéry. „Nevíš, co bude zítra. Třeba budu dělat úplně jinou profesi, než dělám, já to pořád nemám zavřený. Naopak. Úplně s přehledem si umím představit, že bych nebyla herečka," prozradila.

„Trpím zájmem médií a ztráta soukromí je opravdu velká daň za povolání, která máš rád,“ přiznala slavná kráska, které excelovala v nesčetně filmech a právem patří mezi naše nejobsazovanější herečky.

Burešová předvedla dokonalou postavu. Od fanoušků to ale pořádně schytala: ‚‚Kvůli vám mají mladé holky mindráky!”

Po dvou dětech vypadá Eva Burešová (29) skvěle. Herečka se pochlubila snímkem v plavkách, ale místo slov chvály a uznání se od fanoušků dočkala pořádně ledové sprchy. A není se čemu divit…
svetzeny.cz

Čvančarová prozradila, co jí frustruje na českém filmu

Časopis Sedmička prozradil, že herečka údajně mluvila i o tvůrcích českého filmu a příliš chvály pro ně neměla. Frustruje mě velká míra častého amatérismu. Není to samozřejmě pravidlem, ale ty časté mělké vody mě začaly frustrovat. Mám pocit, že se dnešní filmový průmysl často zbytečně podbízí divákovi a považuje ho za hlupáka. Promiňte, to je neslučitelné s mojí představou, jak tvořit umění," řekla a mnoho fanoušků jí dává za pravdu. Většina z nich se obává, že to herečka myslí skutečně vážně a její kariéra skončí. Můžeme jenom doufat, že tomu tak nebude.

Jitka Čvančarová v průběhu let
Zdroj článku