Přejít k hlavnímu obsahu

Eben se potýká s těžkým ochrnutím manželky, Geislerové byla odpuštěna nevěra aneb které slavné páry dokazují pravou lásku

To, že při sobě budou partneři stát v dobrém i ve zlém, si před oltářem slibují všichni. Ne každý z nich se ale dokáže potýkat s problémy, které v manželství mohou nastat, a tak se následně zase rozvádí. Některé slavné páry ale dokazují, že ať se stane cokoliv, je mezi nimi opravdová pravá láska.

Michal a Marcela Davidovi překonali smrt své dcery

Letos oslaví 40. výročí jejich vztahu, čímž patří mezi nejstabilnější páry v českém showbyznysu. Celých 40 let ale rozhodně nebylo zalitých sluncem. Zpěvák v minulosti přiznal manželce nevěru. To ale nebyla ta nejhorší rána, kterou jejich manželství potkalo. V roce 2000 prožili něco, co je noční můrou každého rodiče – na akutní leukémii tenkrát zemřela tehdy devítiletá mladší dcerka Míša. Manželé ale i přes těžké chvíle drželi při sobě a jsou spolu do dneška.

Legendární Václav Neckář: S láskou svého života strávil přes 40 let v krásném vztahu

Láska na první pohled v případě Václava Neckáře (80) rozhodně zafungovala. Když zpěvák poprvé uviděl svou budoucí ženu, měl hned jasno, že tohle je ta pravá. Krásná primabalerína Jaroslava ho zcela učarovala, musel si však na ni chvíli počkat. Trpělivost se vyplatila a Václav strávil po boku milované ženy nádhernou půlku života. Fanynky měly smůlu, věrný zpěvák měl oči jen pro svou baletku.
svetzeny.cz

Aňa Geislerové odpustil Zdeněk Janáček nevěru

Oblíbená česká herečka toho o svém soukromém životě moc nesdílí. V roce 2005 se vdala za režiséra Zdeňka Janáčka, se kterým má dvě děti – syna Bruna a dceru Stellu. Vše vypadalo růžově, ovšem v roce 2012 se v životě Geislerové objevil podnikatel Martin Shenar, jehož kouzlu herečka neodolala. Herečka potřetí otěhotněla, ovšem ještě během těhotenství se vrátila k Janáčkovi, který jí její zálet odpustil. Herečka porodila syna Maxe a zdá se, že když se jedná o opravdovou lásku, není nic, co by dva lidé nepřekonali.

Marek Eben a Markéta Fišerová se potýkají s těžkým ochrnutím manželky

Herec a moderátor Marek Eben si svou životní lásku Markétu Fišerovou vzal v roce 1982. Osud jim do života přinesl hned několik těžkých ran, které ale zdárně překonali. Vše odstartovalo zdravotními problémy Markéty, kdy se po chřipce objevil zánět srdečního svalu a tuberkulózní nález na plicích. Brzy na to otěhotněla, ovšem vše skončilo předčasným porodem a úmrtím miminka. A aby toho nebylo málo, zanedlouho na to Markéta prodělala mozkovou mrtvici, upadla do kómatu a když se po několika týdnech probrala, byla ochrnutá. Těžké životní rány ale manželé ustáli bok po boku a jsou spolu dodnes.

Suri Cruise je téměř v 18 letech k nerozeznání od své matky Katie Holmes. Nad slavným otcem zřejmě definitivně zlomila hůl

Mohlo by se zdát, že mají všechno. Peníze, moc, slávu, a přesto se jim nevyhýbají životní události, které vás vezmou za srdce. Suri Cruise letos v dubnu oslaví 18. narozeniny a stává se věrnou kopií své slavné maminky. Otec, Tom Cruise, se do jejího života už zřejmě nevrátí.
svetzeny.cz

Nevěru Billa Clintona označila Hillary za osobní selhání

Nežádoucí intimní vztah mezi bývalým prezidentem Spojených států a stážistkou Monikou Lewinskou je známý po celém světě. Tato aféra byla sledována počátkem 90. let ve velkém měřítku. Clinton dokonce čelil impeachmentu, tedy procesu ústavní žaloby vedoucí k možnému odvolání z funkce, což vyvolalo ještě větší celosvětový zájem médií. Veřejnost byla na straně manželky Hillary, která celou situaci sledovala v ústraní. Přes to všechno ale nedošlo k rozvodu. Hillary Clintonová sice označila manželovu nevěru za jeho osobní selhání, ale byla schopná mu odpustit.

Jackie Kennedy stála po boku svého muže až do jeho smrti

U bývalých amerických prezidentů ještě zůstaneme. Jistě si všichni moc dobře vybavíme moment, kdy ikonická herečka Marilyn Monroe zpívala Johnu F. Kennedymu k narozeninám. Způsob, jakým zpívala i to, jak svůdná energie z ní tenkrát sršela, přiměla veřejnost spekulovat nad tím, zda mezi ní a bývalým americkým prezidentem náhodou není něco víc, než jen přátelství. Necelé tři měsíce na to byla Monroe nalezena mrtvá, což vyvolalo ještě více otázek veřejnosti. Údajně se prý intimně setkávala jak s Johnem, tak s jeho bratrem Robertem. Přímé důkazy o vztahu mezi herečkou a bývalým prezidentem USA jsou ale dodnes nevyjasněné. Co ale jasné je je to, že jeho manželka Jackie mu celou dobu stála po boku a i přes to, že veřejnost velmi otevřeně spekulovala o tom, že ji její manžel podvádí, stála při něm až do jeho smrti.

Zdroj článku