Přejít k hlavnímu obsahu

Myslíte, že už jste viděli všechno? Michal David zpívající za pultem "kompot, nesu vám kompot" vám vyrazí dech

Michal David a jeho písničky jsou určitým způsobem ikonické pro český národ. Není párty bez písniček Non stop, Decibely lásky nebo Každý mi tě, lásko, závidí. K čemu propůjčil svou tvář hitmaker nyní? Budete se divit!

Žijeme s vámi 25 let hezky česky

Po celé čtvrtstoletí máte jistotu, že v nás máte nejen dobré sousedy, ale i přátele, o které se můžete vždy opřít. 💛 Prožili jsme toho spolu za tu dobu velm...
youtube.com

Hitmaker Michal David (61) propůjčil svoji tvář známému obchodnímu řetězci a stal se z něj tak pokladní, "sekuriťák" a prodavač. Nevěříte, podívejte se na video, kde zpěvák zpívá "kompot, nesu vám kompot," místo známého "non stop, já chci žít non stop". 

Reklama bude k vidění v televizi od 1. března

„Nechceme vzpomínat na to, co bylo, a topit se v nostalgii, ale hledali jsme osobnost, která dokáže propojit generace. Michal David je hitmaker, kterého znají staří i mladí. Jeho písničky jsou bez diskuse hity a zná je každý. Toto spojení se tedy přímo nabízelo. Jsme přesvědčeni o tom, že volba Michala Davida a celkové pojetí reklamy bylo správnou volbou. Připravili jsme kampaň postavenou na jeho největších hitech, a doufám, že se nám ji podařilo vtipně propojit s tím, co lidem nabízíme my: cenové hity,“ vysvětluje vedoucí strategického marketingu Vít Vojtěch. „Věřím, že se nám podaří lidi pobavit i rozesmát,“ připojuje se Jens Krieger, generální ředitel Penny.