Přejít k hlavnímu obsahu

Jedna pohroma za druhou. Rodině kolem Agáty štěstí nepřeje. Veronika Žilková se ocitla v exekuci

Info ikona
Žilková

Jejich životy jsou jako reality show. Rodina Veroniky Žilkové (62) a Agáty Hanychové (38) jednoduše miluje pozornost a sdílí ze svých životů opravdu téměř vše. Nemají problém pustit si pusu na špacír a nebojí se ani rýpnout si do ostatních celebrit. Herečka Žilková nyní prozradila, že se dokonce ocitla v exekuci.

Jaká matka, taká Katka

Veronika Žilková byla dříve uznávanou a velmi talentovanou herečkou. Nyní už neslýcháme o jejích rolích, ale o soukromém životě. Ne jinak tomu je u ex modelky Agáty Hanychové. Ta prožívá svoje románky veřejně spolu se svými sledujícími a jde nápadníkům z náruče do náruče. Její bouřlivý rozchod s Jaromírem Soukupem tak mohla takřka online sledovat celá republika. A nutno podotknout, že Češi se rodiny kolem Žilkové a Hanychové nemohou nabažit.

Žilková promluvila o exekuci

Není žádným tajemstvím, jak to u této rodiny bývá, že Veronika Žilková dle svých slov neoplývá penězi. Kvůli nízkému důchodu musí nadále pracovat v herecké branži. Mám strašně nízký důchod. Ještě mi to stále nepřišlo vypočítané, ale řekli mi, že bude mezi šesti a sedmi tisíci, protože jsem herečka a vychází to z divadelního platu, které jsou takhle nízké. Ale vím, že to má většina herců. Jana Šulcová má podobný důchod, mnoho mých slavných kolegů, které nechci jmenovat, mají důchody do sedmi tisíc,“ uvedla Žilková pro web České důchody.

Během mediální tahanice se svým ex manželem Stropnickým dokonce prozradila, jaká je jeho výše platu. Stropnický, který se aktivně také věnoval herectví jako správný gentleman mlčel a kauze se nikdy nevyjádřil. Ani k rozvodu. Celé mediální haló bylo tedy jenom takzvaně „one woman show“.

Nejmladší syn Davida Prachaře a Lindy Rybové: Jak se vám líbí František a nepřipomíná vám světovou megastar?

Z malého klučiny roste pěkný mladý muž. Syn slavného hereckého páru Davida Prachaře (64) a Lindy Rybové (47) vyrazil do společnosti a strhl na sebe velkou pozornost. František Prachař (15) zaujal nejen extravagantním outfitem, ale svou tváří mnoha lidem připomínal zpěváka Justina Biebra.
svetzeny.cz

Exekuce a následné vymáhání

K nešťastné události mělo dojít v roce 2010, kdy Žilková soutěžila ve StarDance. „Kordulka, které bylo tehdy pět let, se dívala na přenos u kamarádky. A když viděla, že jsem vypadla, dostala zničehonic čtyřicítky teploty a začala kolabovat! Přijali nás k hospitalizaci a Kordulku napojili na infuze. Seděla jsem tam celou noc u postýlky nalíčená s dlouhýma zlatýma řasama jako ta panenka ve vystoupení,“ prozradila Žilková v podcastu Blesk Dance.

Nezaplacený poplatek vyšel Žilkovou draho

Když byla Kordula druhý den ráno propuštěna z nemocnice, Veronika neřešila ani to, že vypadla z oblíbené soutěže, ale radovala se z uzdravení své dcery. Samou radostí zapomněla uhradit poplatek, který ji jako neuhrazený dostal až do exekuce. „Nějaké vypadnutí jsem vůbec neřešila. Jenže jsem bohužel neřešila ani poplatek šedesát korun za hospitalizaci. Za pět let bohužel přišlo zjištění, že jsem v exekuci. A najednou jsem musela za tu noc zaplatit osm a půl tisíc korun pokutu vymahačům,“ práskla na sebe Žilková.

Osudová láska hereckého páru: Vanda Hybnerová se dlouho vzpamatovávala ze zrady Saši Rašilova, opustil ji ze dne na den

Patřili k nejstabilnější dvojici našeho hereckého světa a přes dvacet let vypadali Vanda Hybnerová (55) se Sašou Rašilovem (51) jako reklama na rodinné štěstí. O to těžší a nepochopitelnější byl pro herečku manželův odchod. Ze dne na den si sbalil věci a odešel.
svetzeny.cz
Zdroj článku