Přejít k hlavnímu obsahu

Nejmladší syn Davida Prachaře a Lindy Rybové: Patnáctiletý František vyrostl v pořádného fešáka, puberťák dává rodičům zabrat

Z malého klučiny roste pěkný mladý muž. Syn slavného hereckého páru Davida Prachaře (64) a Lindy Rybové (47) vyrazil do společnosti a strhl na sebe velkou pozornost. František Prachař (15) zaujal nejen extravagantním outfitem, ale svou tváří mnoha lidem připomínal zpěváka Justina Biebra.

Blonďatého fešáka si jako doprovod na akci zvolila nevlastní sestra Mariana Prachařová (29), která je přece jen známější. Ihned se začali rojit spekulace, jestli se jedná o nového partnera sympatické blondýnky. Herečka a zpěvačka, ale všechny rychle vyvedla z omylu a vysvětlila, že mladší klon americké superhvězdy Biebra je její bratr, s nímž má společného tátu.

František je celá maminka Linda

Mladík je mužskou kopií maminky Lindy, ze které zdědil jen to nejlepší. Něžné oči, krásně vyrýsované rty a jemné kontury obličeje, jež mu dodávají na éteričnosti. Z fleku by tak mohl nejmladší z hereckého rodu na přehlídková mola a rozhodně by se svým vzhledem uspěl. Zatím se chodí na módní události jen dívat, ale cit pro vkusnou extravaganci mu nelze upřít. „Já bych rád chodil takhle oblečený, ale ne vždycky to jde. Dneska jsem si to moc užil, protože jsme se s Májou mohli sladit, spoustu kamínků a výstředností. Hrozně si to užívám a těším se na další akci,“ svěřil nadšeně František webu Blesk.cz s tím, že tatínek při jeho odchodu z domova jen protočil oči.

František je nepřehlédnutelný

Info ikona
František Prachař

David Prachař jeho styl nechápe

Oblíbeného herce na nějaké módní výstřelky rozhodně neužije a drží se staré dobré klasiky. Přece jen jen je trochu jiná generace než dospívající syn. „Táta se tak pousmál s tím výrazem, co to zase děláš, a máma byla v pohodě, té se to líbilo. Stejně jako sestrám,” prozradil mladík. „Táta je takový komerční typ a v módě tápe, proto mu oblečení kupuje mamka. Ta má naštěstí vkus, takže mu vybírá hezké oblečení, ale tohle na něj bylo už moc,” dodal František se smíchem, jak to u nich doma chodí. 

Kráčí ve stopách Lindy a Davida

S tátou ale jako správný puberťák už začíná řešit holky. ‚‚Zatím po telefonu. Jsou tam nějaký favoritky, vždycky mi ukáže nějakou fotku, ale zatím teda vítězí fotbal a konzervatoř, ale myslím, že to brzy přijde," prozradil David pro extra.cz s tím, že to tedy vypadá, že syn bude pokračovatelem mužské herecké tradice. ‚‚Je na konzervatoři, už má hodiny herectví. Říkal mi, že ho to herectví baví, ale zatím ještě nemluví, zatím jsou němí a že mají dvě hodiny proměny a dvě hodiny herectví a že se proměňujou v různý věci," řekl Prachař, kterého také letos můžeme vidět v oblíbené taneční show StarDance.

Anketa: Vyberte největšího favorita StarDance. Mezi tancujícími celebritami nechybí oblíbená Eva Samková nebo Ivana Chýlková

Po roční pauze se na televizní obrazovky opět vrací oblíbená taneční show StarDance. Sobotní večery na České televizi tak budou patřit boji o titul královny a krále tanečního parketu. Mezi deseti soutěžícími letos najdeme olympioniky, cukráře, ale i oblíbené herce. Kdo je váš favorit? Hlasovat můžete v naší anketě.
svetzeny.cz

S puberťákem je to síla

František je nejmladší z ratolestí slavného herce a jeho dospívání prý dává Davidovi pořádně zabrat. ‚‚U Františka to zvládám těžko. František má výraznou pubertu, " přiznal Prachař upřímně. ‚‚Holky byly jemnější, Kubíček byl taky jemnější, Mariánka byla jemná, ale Franta teda jako. Zřejmě je to tak daný, že mi Pán Bůh nadělil pět dětí, a to poslední je opravdu síla," dodal David se smíchem. S Lindou má ještě dvě dcery Josefínu a Rozárku. Z předchozího vztahu s herečkou Danou Batulkovou (65) známého vtipálka a oblíbeného Jakuba Prachaře (40) a Marianu, jež svou maminku nezapře.

Necháme se překvapit, kam povedou Františka kroky, ale o mladém krasavci jistě ještě uslyšíme.  

Z malého chlapce rote pořádný lamač ženských srdcí
Zdroj článku