Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Vyberte největšího favorita StarDance. Mezi tancujícími celebritami nechybí oblíbená Eva Samková nebo Ivana Chýlková

Info ikona
StarDance

Po roční pauze se na televizní obrazovky opět vrací oblíbená taneční show StarDance. Sobotní večery na České televizi tak budou patřit boji o titul královny a krále tanečního parketu. Mezi deseti soutěžícími letos najdeme olympioniky, cukráře, ale i oblíbené herce. Kdo je váš favorit? Hlasovat můžete v naší anketě.

Eva Samková a Jakub Mazůch

Oblíbená olympijská vítězka ve snowboardcrossu odhodila přeskáče a místo nich nazula taneční střevíčky. Na drsný dril při trénincích je Eva Samková, nyní vdaná paní Adamczyková zvyklá, a jak je u ní zvykem, do boje o vítězství dá vše. Možná se dočkáme i namalovaného kníru, který ji při závodech přináší štěstí. Partnerem sympatické sportovkyni bude Jakub Mazůch, jenž je několikanásobným medailistou z mistrovství republiky v latinskoamerických tancích. 

Ivana Chýlková a Jan Tománek

Jednu za našich nejvíce obsazovaných hereček asi není třeba více představovat. Ivana Chýlková patří ke stálicím našeho filmového a divadelního nebe. Dlouhonohá gazela vypadá skvěle a především pánové jistě uvítají, jak to bude roztáčet na tanečním parketu. Sobotními večery herečku provede charismatický fešák Jan Tománek. Poslední dva ročníky usedal za porotcovským pultíkem a kritickým okem hodnotil taneční výkony soutěžících. Letos ale znovu předvede, že má tanec stále v krvi a s Ivanou tvoří velmi pěkný pár.

Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková

Pohybové nadání předvede také Marek Adamczyk. Herec, jehož známe především z oblíbeného seriálu Kukačky, je manželem Evy, takže bude i vtipné sledovat, jak se partneři navzájem popichují. Na tréninku mu dává pořádně zabrat tanečnice Lenka Nora Návorková, které se už jednou podařilo dosáhnout na titul královny tanečního parketu. V deváté řadě se s hercem Jiřím Dvořákem protancovala až na úplný vrchol a rozhodně tak ví, jak Marka vybičovat k co nejlepšímu výkonu. 

Iva Kubelková a Martin Prágr

Taneční pár jako z katalogu tvoří krásná Iva Kubelková s pohledným Martinem Prágrem. Moderátorka a první vicemiss z roku 1996 má výstavní postavu a v krátkých šatech tak předvede nohy dlouhé až do nebes. Dvojnásobná maminka má početnou základnu fanoušků, kteří budou chtít dostat pomocí diváckého hlasování svou favoritku až do finále. V náručí bude Ivu po několik večerů objímat miláček divaček Martin, o němž se šuškalo ve spojitosti s Gabrielou Soukalovou. Naše nejúspěšnější biatlonistka s Prágrem tančila v roce 2019 a měla mezi nimi přeskočit jiskra. Tuto informaci ale ani jeden nikdy nepotvrdil. 

Iva s Martinem jsou jako ze žurnálu

Info ikona
Kubelková s Prágrem

Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková 

Dalším úspěšným sportovcem v show je Vavřinec Hradilek. Vždy usměvavý kajakář, jenž je několikanásobným mistrem světa a především stříbrným medailistou z olympiády v Londýně to na parketu jistě rozjede. Společně s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou předvedou originální sestavy a budou snažit oslnit nemilosrdnou porotu.

Josef Maršálek a Adriana Mašková

Boky se pokusí na parketu pořádně rozvlnit všemi oblíbený a věčně dobře naladěný Josef Maršálek. Vynikajícího cukráře a kuchaře mnoho lidi v tanci podceňuje, ale jak víme z historie pořadu, tak i úplný začátečník se může díky píli a dobrému vedení probojovat až do finálových kol. Tanečním uměním Josefa provede vítězka posledního ročníku StarDance Adriana Mašková, takže sympatický porotce cukrářské show Peče celá země nemohl dostat lepšího parťáka.

Richard Krajčo a Dominika Rošková

Multifunkční zpěvák, herec a moderátor Richard Krajčo by mohl podle typů fanoušků na parketu zazářit. Frontman skupiny Kryštof se umí hýbat na koncertních podiích a fyzičku na poskakování po parketu tak určitě má. Zpěváka naladí na taneční rytmy Dominika Rošková, jež ve slovenské verzi taneční soutěže skončila dvakrát na druhém místě.

Richard s Dominikou si sedli hned od začátku

Info ikona
Kračo s Roškovou

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Benjamínkem soutěže je pohádková princezna Darija Pavlovičová. Herečka s litevsko-běloruskými geny má rytmus v krvi a rozhodně se nenechá na parketu zahanbit. Podporou jí bude ostřílený tanečník a choreograf Dominik Vodička, jenž už ví, jak chutná vítězství v této náročné show. V roce 2019 se protančil ke zlatu s herečkou Veronikou Khek Kubařovou. 

David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná

Svůj talent pro taneční vlohy předvede také David Prachař. Herec, jenž má na svém kontě mnoho filmových i divadelních rolí na soutěž poctivě dřel a rozhodně neponechá nic náhodě. Za své umění získal již několik cen a král parketu by se ‚‚na poličce” krásně vyjímal. Na cestě za titulem bude herci pomáhat Zuzana Dvořáková Šťastná, která se věnuje tanci od pěti let a je také trenérkou. 

Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti

Na parketu bude Tereza Mašková nepřehlédnutelná, a to především pro své výrazné růžové vlasy. Pro vítězku pěvecké show a nově i úspěšnou muzikálovou zpěvačku je tato show skvělou příležitosti předvést, že se umí hýbat. Krok za krokem Terezu bude provázet Daniel Kecskeméti, jenž není jen výborným tanečníkem. Jako choreograf se podílí také na krasobruslařských sestavách. 

Prohlédněte si páry letošní show StarDance a hlasujte pro svého favorita
Zdroj článku