Přejít k hlavnímu obsahu

Triky atraktivních žen, které zaujmou každého muže. Není to jen o červené rtěnce

Info ikona
Účes na party jako ze salonu

My ženy máme k získání mužské pozornosti spoustu zbraní. Jen je potřeba je objevit a nebát se je použít. Ale pozor, nepleťte si přitažlivost s vyzývavostí. Když to přeženete, mohly byste totiž působit na okolí spíš opačně a muži by brali nohy na ramena. Chce to trochu rafinovanosti s níž podtrhnete svůj přirozený půvab.

Oblékněte se sexy

Říká se, že mužskou pozornost spolehlivě upoutáte červeným oblečením. Jistě, tato barva vám získá určitě větší pozornost, než šedá nebo černá, ale důležitý je také styl. Přitažlivost vám nezaručí obrovský dekolt ani minisukně pod zadek. Žensky budete působit každopádně v sukni či šatech a podpatcích, nebojte se barev a módních doplňků. Pokud si nevíte rady, nechte si poradit od módní stylistky, určitě se to vyplatí.

Použijte červenou rtěnku

Doslova jako afrodiziakum působí na muže červené rty, které v mnoha kulturách přímo symbolizují lásku vášeň a erotiku. Myslíte si, že červená není pro vás a nebudete se v ní cítit dobře? Odstínů je nepřeberné množství, nemusíte se malovat křiklavou barvou. Vyberte klidně nějakou decentní. K výrazným rtů pak už stačí jen dolíčit řasy tak, že červená bude kontrastovat s jemnými rysy vašeho obličeje. Mimochodem, ve Francii proběhla studie, která prokázala, že servírky, jež používají červenou rtěnku, dostávají vyšší spropitné.

 

Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete: Prkno, leklá ryba nebo mluvka

svetzeny.cz

Nezapomeňte na vůni

Vůně patří ke smyslům, které máme nejvíce spojeny s emocemi. Právě ona je do velké míry zodpovědná za tu pomyslnou chemii, která musí mezi dvěma lidmi být, aby přitažlivost fungovala. Vaši přirozenou tělesnou vůni nezměníte, ale hodně můžete ovlivnit výběrem parfému. Neměl by být příliš silný a vtíravý, aby přehlušil právě tu vaši přirozenou esenci, která je podle psychologů z Vratislavské univerzity ukazatelem plodnosti.      

Buďte pozitivní

Jasně, svět není vždycky spravedlivý, ale když si budete věčně na něco stěžovat, spolehlivě otrávíte každého v okolí, muže nevyjímaje. Každé ráno se můžete rozhodnout, jestli je vaše pomyslná sklenička s vodou poloprázdná nebo poloplná. Zkuste se zaměřit jen na ty dobré věci, které vás čekají. A nezapomeňte, že nejhezčí ozdobou každé ženy je úsměv. Je dokázáno, že zvyšuje atraktivitu. Usmívejte se při každé příležitosti, protože je dokázáno, že úsměv stimuluje tu část mozku, kterou máme spojenou s odměnami. Se zářivým úsměvem vás budou muži vnímat jako přístupnější a pozitivně naladěnou. Vždyť kdo by stál o kyselou „bručivku“.  

Máte narušený spánek a budíte se každou noc ve stejnou dobu? Může to značit zdravotní problém!

svetzeny.cz

Pamatujte na řeč těla

Neverbální komunikace toho o vás prozradí hodně. Dokonce ještě dřív, než vůbec otevřete pusu. Žensky a přitažlivě budete na muže působit, když budete používat drobnější gesta, sedět s nohou přes nohu a chodit vzpřímeně. Dáte tím najevo, že jste sebevědomá bytost a žádná chudinka. Nic nezkazíte, když občas pohodíte hlavou a prohrábnete si vlasy. Při rozhovoru pak naklánějte hlavu na stranu a hlavně mluvte pomalu. Tyhle maličkosti se postarají o to, že se muži ve vaší přítomnosti uvolní a budou se cítit dobře.

Projevte trochu aktivity

Dost možná jste doma slýchala větu: „Sedávej panenko v koutě, najdou tě“, ale takhle to dávno nefunguje. Muži jsou sice dobyvatelé, ale ne zas tak moc. Když chcete jejich zájem, musíte být zkrátka vidět a upoutat jejich pozornost. Decentně a nevtíravě, ale rozhodně. Skvěle funguje například, když si řeknete o pomoc a ještě stylem, že budete mít muž pocit, že má váš obdiv.     

Zdroj článku