Přejít k hlavnímu obsahu

Co muži miluji na ženách? Zaměřte se na tyto tři věci, které je okamžitě upoutají

Pokud si myslíte, že muže na ženách zajímá jen jejich krása, správné míry a dokonalé vlasy, pak jste na omylu. Prvoplánově krásné ženy sice na první pohled upoutají mužskou pozornost, ale ve skutečnosti je přitahuje úplně něco jiného.

Muži chtějí ženu se všeobecným přehledem

Každý muž se rád ohlédne za pěknou ženou, ale jakmile zjistí, že nemají společné zájmy ani koníčky, nebo si dokonce s ní nemá o čem povídat, jeho zájem velmi rychle vyprchá. Muži na ženách velmi oceňují všeobecný přehled, aby s ní mohli probrat nejen své starosti i denní zážitky, ale popovídají si s ní o současných událostech. Pokud je navíc drahá polovička vyslechne, dobře poradí, nebo alespoň řekne svůj názor, velmi takovou vlastnost ocení. Muži nepotřebují ženy, které jen mlčky sedí, hledají v ní alespoň částečného oponenta. A jestli máte k tomu všemu i smysl pro humor, máte vyhráno.

Mohlo by se vám líbit

10 vlastností, díky kterým budete přitažliví bez ohledu na vzhled

Jak je možné, že z některých lidí vyzařuje sebevědomí, energie a dokáží lehce přitáhnout pozornost? Ačkoli nemají příliš atraktivní vzhled, dostatek peněz nebo společenské vazby, září na každém večírku a každý vyhledává jejich pomoc, radu nebo společnost. Zkrátka jsou pro své okolí přitažliví bez ohledu na vzhled. Čím to může být?
svetzeny.cz

Muži hledají ženu, které mohou důvěřovat

Aby se muž mohl ženě skutečně otevřít, musí k ní cítit naprostou důvěru a cítit se s ní příjemně. Pokud dokážete udržet tajemství a nebude šířit všechny jeho pocity a zážitky do celého okolí, muž vám bude důvěřovat a rád vám svěří vše, co má na srdci i na jazyku. Jakmile muž zjistí, že všechny jeho tajemství probíráte s kamarádkou, je téměř jisté, že se blíží začátek vašeho konce. O ženu, která neudrží jazyk za zuby muži ztratí celkem rychle svůj zájem. Potvrzuje to i psycholožka Elaine Hatfield: “to, po čem touží většina mužů nejvíc, je hlavně silný citový vztah a důvěra. To znamená, že sebekrásnější žena nemá šanci, pokud se s ní muž necítí od začátku příjemně.

Mohlo by se vám líbit

6 triků, díky kterým budete přitažlivá jako pravá Francouzka. Nejde jen o módu

Francouzky jsou pověstné svým stylem, šarmem a přirozenou krásou. Jsou už mnoho let nekonečným zdrojem inspirace pro ženy po celém světě. Působí přirozeně, nehledají na sobě nedokonalosti, ale zaměřují se naopak na svou jedinečnost. Nejde přitom jen o oblékání. Jejich kouzlo spočívá v mnoha dalších věcech. Chcete vědět, jak jen to ty Francouzky dělají? Čtěte dál.
svetzeny.cz

Muži hledají ženu, která ví, co chce

Možná se říká, že sebevědomých žen se muži bojí. Ale vůbec to není pravda, pokud jim tedy nedáváte najevo, že je nepotřebujete. Muži jsou fascinováni ženami, které dokáží projevit zdravé sebevědomí. Pokud se nebojíte říct svůj názor veřejně, řešit problémy a nezaleknete se svých oponentů, máte vyhráno. Sebevědomé ženy navíc nemusí sedět v koutě a čekat, až si jich někdo všimne. Jsou středem pozornosti a ještě si to užívají. Takže milé dámy, neschovávejte se do volných šatů, abyste skryly nějaké to kilo navíc. Mějte se rády takové, jaké jste a usmívejte se. Uvidíte, že budete mužské pohlaví přímo přitahovat.

Zdroj článku