Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte. Jedničky vyjdou téměř s každým, osmičky nikdo nechce

Numerologie zkoumá význam čísel, kdy kromě předpovědí může nabídnout i různé informace o konkrétních věcech či lidech. Může také například poskytnout vodítko k tomu, zda jste kompatibilní se svým partnerem. Spočítejte si své základní číslo a přečtěte si, ke komu se podle numeroložky nejvíce hodíte.

Mohlo by se vám líbit

Stínová numerologie: Každé životní číslo má svou temnou stránku. Jedničky jsou agresivní, pětky přelétavé

Každé životní číslo má své přednosti i stinné stránky. Špatnými lidskými vlastnostmi se zabývá takzvaná stínová numerologie. Zjistěte, jaké negativní vlastnosti dle této nauky máte, co se ukrývá ve vašem podvědomí?
svetzeny.cz
Info ikona
Čísla

Základní číslo

Abyste mohli zjistit, ke komu jste numerologicky kompatibilní, musíte zjistit své základní číslo. Základní čísla se pohybují od 1 do 9, pokud jste se tedy narodili 1. – 9. den v měsíci, vaše základní číslo je právě toto číslo. Pokud je číslo dne, ve kterém jste se narodili, dvojciferné, jednoduše sečtěte obě čísla, dokud se nedostanete na jednociferné číslo.

Pokud jste se tedy například narodili 25. den v měsíci, počítejte 2+5=7 a získáte vaše základní číslo – 7.

Mohlo by se vám líbit

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha: Karmické zúčtování je tady. Týká se hlavně Beranů

Dne 22. prosince vstoupí Slunce do znamení tvrdohlavého Kozoroha. Ten je propojený s planetou Saturn, která symbolizuje zákon karmy. Blíží se zúčtování. Nejvíce budou tím vším ovlivněni Berani. Jaká blízká budoucnost čeká vás?
svetzeny.cz
Info ikona
Love

Numerologická kompatibilita podle vašeho základního čísla

Základní číslo 1

Toto číslo bývá často přitahováno k jiným jedničkám, stejně jako ke čtyřkám nebo sedmičkám. Obvykle se však jedná o kratší romantické vztahy, zatímco nejkompatibilnějšími životními partnery jsou lidé s čísly 3, 7 a 9. Vztahy s 6 a 8 pak nemusí vydržet, ačkoliv tam existuje určitá přitažlivost.

Základní číslo 2

Dvojky jsou často přitahovány čísly 1, 2, 7, 8 a 9. Nejlepšími romantickými partnery jsou pro ně 4 a 9. Dvojky také mají tendenci se zamilovávat příliš rychle a mohou být často ze vztahu zklamané.

Základní číslo 3

Základní číslo 3 je kompatibilní s téměř všemi základními čísly: 1, 2, 3, 4, 6, 7 a 9. Trojky však musí vynaložit daleko větší úsilí než ostatní, aby jim to ve vztahu klapalo. Prioritou jejich vztahu by měl být společný smysl pro humor.

Základní číslo 4

Životními partnery se čtyřkami jsou zejména čísla 1, 3, 6, 7 a 8. Se 4 a 8 často vzniká hluboké nevyslovené porozumění, které může vytvořit mimořádně silné pouto.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop zdraví na týden od 25. do 31. prosince: Blíženci mohou mít potíže s ledvinami, Střelcům hrozí úzkosti

Předvánoční stres, nezdravé jídlo a hromada cukroví mohly s vaším zdravím pěkně zamávat. Co vám přináší hvězdy ohledně vašeho zdraví na následující týden? Užívejte si i nadále sváteční pohody a přečtěte si astrologickou předpověď a horoskop zdraví pro všechna znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Info ikona
Love

Základní číslo 5

V romantických vztazích jsou pětky nejvíce kompatibilní s čísly 1, 3, 5 a 9. Numeroložka však radí, aby se pětky nesnažily ve vztahu nic uspěchat a daly každé fázi vztahu dostatek času.

Základní číslo 6

Šestky jsou nejvíce kompatibilní s čísly 1, 3 a 9. Šestky přitahují hodně čísel, ale musí si být vědomy toho, že jsou tady proto, aby milovaly a byly milovány, což jim nejlépe umožní právě tato uvedená čísla.

Základní číslo 7

Lidé se základním číslem 7 jsou nejvíce kompatibilní s čísly 1, 3, 6 a 9 a často je přitahuje také číslo 4. Čtyřka se sedmičkou jsou podle numeroložky obě radikální ve svém myšlení, ale velmi odlišnými způsoby. Potřebují proto respektovat svobodu jeden druhého.

Základní číslo 8

Osmičky jsou nejvíce kompatibilní s čísly 1, 3, 5 a 6. Osmičky jsou přitahovány lehkostí a rychlostí ostatních, ale mají problém s navazováním vztahů. Často zůstávají ve vztahu na jednom místě a bojí se posunout vztah dál.

Základní číslo 9

Devítky si nejvíce rozumí s čísly 1, 2, 3 a 6. Devítky však musí dávat pozor na svoji impulzivitu, jelikož mají tendenci si znepřátelit najednou více blízkých osob kvůli tomu, že mají jiný pohled na svět.

Zdroj článku