Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 25. do 31. prosince: Blíženci mohou mít potíže s ledvinami, Střelcům hrozí úzkosti

Info ikona
Horoskop zdraví

Předvánoční stres, nezdravé jídlo a hromada cukroví mohly s vaším zdravím pěkně zamávat. Co vám přináší hvězdy ohledně vašeho zdraví na následující týden? Užívejte si i nadále sváteční pohody a přečtěte si astrologickou předpověď a horoskop zdraví pro všechna znamení zvěrokruhu.

Žlučníková kolika, rybí kost v krku nebo kila navíc: Lékařka radí, jak se vyhnout zdravotním strašákům Vánoc

Sváteční tabule plná lahůdek sice k Vánocům neodmyslitelně patří, ale na druhou stranu může představovat i hrozbu pro naše zdraví. Nechcete-li si pokazit svátky snažte se komplikacím předejít. A když už nastanou, je dobré vědět, jak je řešit. Jak na to, radí MUDr. Ludmila Mazylkinová, hlavní lékařka sítě zdravotnických zařízení Moje Ambulance.
svetzeny.cz
Info ikona
Aries

Beran

V tomto týdnu budete požehnáni pozitivními planetami. Dočasné zdravotní potíže z minulého týdne by měly skončit. Kolem sebe budete cítit pozitivní energii, což vás psychicky dobře naladí. U dětí by se mělo výrazně zlepšit zdraví.

Býk

V tomto týdnu buďte připraveni na velkou psychickou zátěž. Můžete mít i zdravotní potíže, zkuste proto posílit svoji imunitu a dbát na zdravou výživu. Práce vás bude psychicky vysilovat, což bude mít neblahý vliv na harmonii u vás doma.

Blíženci

Tento týden budete šťastní a můžete se cítit zdravěji i po fyzické stránce. Mohou se však objevit zdravotní problémy s ledvinami a trávicím systémem, myslete proto dopředu na prevenci a snažte se vyhýbat alkoholu a těžkým jídlům.

Rak

Tento týden jste požehnáni pozitivními planetami a vaše dočasné zdravotní problémy mohou být vyřešeny. Posledních pár dní v týdnu však bude trochu nepříjemných, můžete cítit nevolnost a být více emočně citliví.

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha: Karmické zúčtování je tady. Týká se hlavně Beranů

Dne 22. prosince vstoupí Slunce do znamení tvrdohlavého Kozoroha. Ten je propojený s planetou Saturn, která symbolizuje zákon karmy. Blíží se zúčtování. Nejvíce budou tím vším ovlivněni Berani. Jaká blízká budoucnost čeká vás?
svetzeny.cz
Info ikona
Leo

Lev

V tomto týdnu vás planety učiní silnějšími, zdravějšími a bohatšími. Můžete svoji energii využít k pomoci ostatním, kteří na tom nejsou tak dobře. Poslední den v týdnu však může být velmi stresující, nechte si na něj tedy dostatek sil.

Panna

V tomto týdnu můžete být pod vlivem negativních planet, v práci proto můžete čelit překážkám, což povede ke zvýšenému stresu. Nicméně vaše chronické zdravotní problémy můžete začít léčit již nyní a zdravotní problémy dětí se výrazně zlepší.

Váhy

Od 29. prosince očekávejte potíže se soustředěním, může se vám také točit hlava. Zdravotní problémy vašich příbuzných by se však měly tento týden zlepšit.

Štír

V tomto týdnu budete požehnáni pozitivními planetami, což způsobí dobré psychické zdraví i rozpoložení. Měli byste však být opatrní ve svých stravovacích návycích. Můžete mít také problémy s krkem, ušima, očima a dýchacími cestami.

Stínová numerologie: Každé životní číslo má svou temnou stránku. Jedničky jsou agresivní, pětky přelétavé

Každé životní číslo má své přednosti i stinné stránky. Špatnými lidskými vlastnostmi se zabývá takzvaná stínová numerologie. Zjistěte, jaké negativní vlastnosti dle této nauky máte, co se ukrývá ve vašem podvědomí?
svetzeny.cz
Info ikona
Střelec

Střelec

V tomto týdnu budete požehnáni pozitivními planetami, které vám dodají sílu a zdraví. Poslední den v týdnu pro vás však bude velmi psychicky náročný a psychické vypětí u vás může vyvolat až úzkosti či deprese. Nebojte se říct si o pomoc druhým.

Kozoroh

 V tomto týdnu se můžete cítit frustrovaní a zklamaní. Vy i někdo z vaší rodiny možná budete mít zdravotní problémy, nezapomeňte být proto vybaveni léky a myslete na prevenci.

Vodnář

V tomto týdnu budete požehnáni pozitivními planetami, které vám pomohou s duševní rovnováhou. Dobré zdraví i síla vám umožní pracovat efektivně, vyřešit několik konfliktů a postarat se o rodinnou harmonii.

Ryby

V tomto týdnu budete velmi zaneprázdněni a nezbude vám skoro žádný čas pro sebe. Vše se uklidní až ke konci týdne, kdy se naopak můžete chvílemi i nudit. Mohou vás také potkat zdravotní potíže či úzkosti.

Zdroj článku