Přejít k hlavnímu obsahu

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha: Karmické zúčtování je tady. Týká se hlavně Beranů

Dne 22. prosince vstoupí Slunce do znamení tvrdohlavého Kozoroha. Ten je propojený s planetou Saturn, která symbolizuje zákon karmy. Blíží se zúčtování. Nejvíce budou tím vším ovlivněni Berani. Jaká blízká budoucnost čeká vás?

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha

Již 22. prosince vstoupí Slunce do znamení Kozoroha. Setrvá zde do 20. ledna, posléze jej vystřídá Vodnář. Kozoroh je znamením, které je pro řadu lidí těžko uchopitelné. Kozorozi jsou rozhodně nejvíce vážní, rezervovaní a racionální lidé ze všech znamení zvěrokruhu. V podstatě ani nedají druhým šanci, aby je pochopili, tak blízko si je k tělu nepustí. Znamení Kozoroha je neodmyslitelně spjaté s planetou Saturn, mistrem karmických lekcí. S tím, jak končí rok, se blíží i zúčtování. Karmické zákony platí po celý rok, ale nyní sklidíme, co jsme zaseli.

Týdenní horoskop zdraví: Rak se bude muset vypořádat s psychickou zátěží

Prosinec je měsíc, který je velmi náročný na psychiku. Energii vám dodá Jupiter, který je od 12. prosince až do 16. května roku 2023 v Beranu, což vám umožní překonat mnohé výzvy. Blíží se však zimní slunovrat a oficiální začátek zimy. Co přináší horoskop pro vaše zdraví?
svetzeny.cz

Kozoroh je také znamením velmi ctižádostivým, jde si za svými sny, odhodlaný zdolat všechny překážky, které se mu postaví do cesty. V nastávajícím období budeme motivovanější než obvykle. Dle astroložky Donny Page nás „smete“ vlna optimismu a natěšenosti na příští rok. Nadešel čas zamyslet se nad tím, jak si příští rok budete plnit svá přání a předsevzetí. Uvažovat přitom nebudeme na základě emocí, vládnout bude rozum, tak jak je to pro Kozoroha typické.

Info ikona
Capricorn

Týká se to hlavně Beranů

Je jasné, že období Kozoroha silně pocítí právě toto znamení, ale je tu ještě jedno další, na které bude mít toto období velmi mocný vliv, a to je Beran. Ten v poslední době vkládal skutečně velkou energii do plnění cílů, neúnavně pracoval, jelikož ví, že nic není zadarmo. Ke konci roku však toto znamení již potřebuje zcela „vypnout“, jinak by hrozilo vyhoření. Nic se nesmí přehánět. Odolejte nutkání přepínat se.

Je to skvělý čas procvičit si své nejméně oblíbené slovo, trpělivost, a udělat si jasno ve své vizi.

Býci budou v tomto období velmi zvědaví, nechte se vést svou intuicí, díky ní můžete dojít k zajímavým zjištěním a objevům.

Pro Blížence to není úplně ideální čas, co se týče jejich kariéry. Nebude se jim dařit zrovna dobře z důvodu, že je zachvátí vnitřní neklid a budou těkaví. „Skákání“ od jednoho nápadu k druhému vám nic dobrého nepřinese, energie Kozoroha vyžaduje vytrvalost. Mohou být také přehnaně emocionální a objeví se i problémy se sebekontrolou.

Rak se na konci roku 2022 zaměří na své vztahy, bude bilancovat. Toto znamení bude obzvlášt přemýšlivé v tomto čase. Nebude se však cítit ve své kůži, energie Kozoroha je mu zcela cizí.

Stínová numerologie: Každé životní číslo má svou temnou stránku. Jedničky jsou agresivní, pětky přelétavé

Každé životní číslo má své přednosti i stinné stránky. Špatnými lidskými vlastnostmi se zabývá takzvaná stínová numerologie. Zjistěte, jaké negativní vlastnosti dle této nauky máte, co se ukrývá ve vašem podvědomí?
svetzeny.cz

Lvy v novém roce 2023 čekají velké změny, zejména pokud jde o to, čeho si velmi cení – své image na veřejnosti. Pluto příští rok vstupuje do pro ně ne příliš přátelského znamení Vodnáře. Rozhodně je čekají výzvy.

Panny na konci roku mohou být poněkud skleslé a znuděné. Kozoroh popustí uzdu jejich fantazie a kreativity. Znovu vám to začne „pálit“ a budou k vám přicházet dobré nápady. Astrologové vám radí, abyste vystoupili ze své komfortní zóny, pak se prý stane něco úžasného.

Znamení Vah v poslední době řešilo lidi ve svém okolí, zapomnělo však samo na sebe. Nadešel čas to změnit. Ujasněte si, čeho chcete dosáhnout a jaké sny si budete plnit.

Štír bude mít v období Kozoroha méně starostí, uleví se mu. Je načase, aby začal plánovat, čeho chce dosáhnout. Pamatovat by měl na to, že se vyplatí rozhodovat se rozumem.

Střelce v tuto dobu může potrápit finanční tíseň. Proto možná bude pracovat usilovněji. Střelec se může cítit lehce demotivovaný, že se věci neposouvají tak rychle, jak by si přál. Pamatujte, že období Kozoroha je o trpělivosti.

Kozoroh má žně, nastává pro něj nejlepší období roku. Řadu lidí narozených v tomto znamení čekají pozitivní změny a posun k lepšímu. Odpočiňte si však také, zasloužíte si to.

Vodnář bude tak trochu mimo. Energie Kozoroha není nic pro něj. Sbírejte však síly. Astrologové předpovídají, že toto znamení bude v nejbližší době hrát velmi podstatnou úlohu v tom, jak se náš svět bude měnit.

Ryby mohou potřebovat pomoc svých přátel. Ujistí se, že se na ně mohou spolehnout. Období Kozoroha je může v určitých záležitostech vrátit nohama zpátky na zem.

Zdroj článku