Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop zdraví: Rak se bude muset vypořádat s psychickou zátěží

Prosinec je měsíc, který je velmi náročný na psychiku. Energii vám dodá Jupiter, který je od 12. prosince až do 16. května roku 2023 v Beranu, což vám umožní překonat mnohé výzvy. Blíží se však zimní slunovrat a oficiální začátek zimy. Co přináší horoskop pro vaše zdraví?

Horoskop lásky 2023: Některá znamení zasáhne Amorův šíp. Raci i Vodnáři, můžete se radovat

Zamilovanost je jedinečný pocit, který v životě snad každý párkrát zažijeme. Mít v životě partnera, se kterým to klape a rozumíte si, je často výhra. Nemáte právě teď vedle sebe nikoho a toužíte po lásce? Možná i vám rok 2023 dopřeje lásku.
svetzeny.cz
Info ikona
Aries

Beran

Novoluní v Kozorohu, které nastane 23. prosince, přináší nový začátek pro vaši kariéru. To vás pochopitelně psychicky velmi pozvedne. Pokud vás čekají nějaké večírky, očekávejte spíše stres, takže se psychicky velmi dobře připravte.

Býk

Novoluní v Kozorohu 23. prosince přináší nový začátek pro vzdělávání, intelektuální aktivity nebo cestování. Pokud jste dosud byli psychicky na dně, nyní je ideální čas na restart a zkusit něco nového. V dalším roce vás navíc čekají nové příležitosti k objevování.

Blíženci

Nejspíš se cítíte dost ve stresu kvůli půjčkám. Tento týden však můžete finančně prosperovat a získat tak lepší duševní rovnováhu. Snažte se také vyhýbat alkoholu, který by vám mohl zbytečně přitížit po zdravotní stránce.

Rak

Během následujícího týdne vás čeká nová éra pro vaše partnerství a závazky, což vás nastartuje správnou energií. Tento týden se nebojte větších výzev a klidně podepisujte smlouvy, ze kterých jste měli dříve obavy.

Zimní slunovrat: Nastane v magické datum, jenž kombinuje andělské i mistrovské číslo. Nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Zimní slunovrat nastane v magické datum 21. 12. 2022. Jeho energie nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Tentokrát je tento astronomický jev důležitý i z hlediska numerologie, v datu slunovratu totiž figuruje andělské číslo 21 a mistrovské číslo 22.
svetzeny.cz
Info ikona
Leo

Lev

Dostáváte novou příležitost zlepšit svůj každodenní život. Využijte této svobody a načerpejte z ní co nejvíce pozitivní energie, co můžete. Své schopnosti také můžete postavit na první místo svých předsevzetí na rok 2023.

Panna

Tento týden můžete potkat někoho výjimečného, jelikož váš romantický sektor náhle ožil. Zároveň jste však zranitelnější vůči potenciálním partnerům, je proto třeba dát si pozor.

Váhy

Novoluní přináší novou éru pro váš soukromý život a navíc se vám letos dostane podpory od blízké osoby, Držte se však dál od rodinných záležitostí, které by vás snadno mohly duševně pohltit.

Štír

Nejspíš máte zase v plánu někam vycestovat, buďte však opatrní na choroby, které se šíří různě po světě. Važte si svého zdraví a podporujte ostatní, které nemají takové štěstí.

Horoskop: 4 znamení zvěrokruhu mají srdce ze zlata. Zapomeňte na Střelce nebo Býky, tomuto žebříčku vévodí vodní znamení

Gratulujeme - pokud můžete tato čtyři znamení zvěrokruhu počítat mezi své přátele nebo rodinu, máte kolem sebe lidi, kteří mají srdce ze zlata. Alespoň podle astrologů, kteří tvrdí, že drtivá většina osob narozených v určitých znamení je výrazně hodnější než ostatní.
svetzeny.cz
Info ikona
Střelec

Střelec

Vaše duševní zdraví na tom bude velmi dobře. Dávejte si však pozor na běžné respirační onemocnění, které můžete tento týden chytit od blízké osoby.

Kozoroh

Je tu vaše období a bude se vám dařit. Pokud trpíte nějakou nemocí, je ideální čas ji začít řešit, jelikož se vám bude dařit i po zdravotní stránce. Zároveň zkuste přemýšlet o své budoucnosti.

Vodnář

Zasloužíte si odpočinek a duševní relax. Odpočiňte si od všech starostí, jinak se to podepíše i na vašem fyzickém zdraví. Nebojte se dopřát si i tučnější jídla, jelikož jste na tom dobře se zažíváním.

Ryby

Tento týden jste středem pozornosti společenských událostí, můžou proto trpět vaše játra. Omezte konzumaci alkoholu na minimum a podpořte svá játra například ostropestřcem mariánským.

Zdroj článku