Přejít k hlavnímu obsahu

Stínová numerologie: Každé životní číslo má svou temnou stránku. Jedničky jsou agresivní, pětky přelétavé

Každé životní číslo má své přednosti i stinné stránky. Špatnými lidskými vlastnostmi se zabývá takzvaná stínová numerologie. Zjistěte, jaké negativní vlastnosti dle této nauky máte, co se ukrývá ve vašem podvědomí?

Nejprve si vypočtěte své životní číslo

Abyste mohli poznat svou stinnou stránku dle numerologie, nejprve musíte znát své životní číslo. Vypočítat ho je snadné, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)


 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení čeká nejhorší vánoční týden. Blíženci, obrňte se trpělivostí

Místo lásky a harmonie mají tato znamení zvěrokruhu o Vánocích hádky a stres. Týden Vánoc pro ně bude podle astrologie nejhorším obdobím v roce. Obrňte se trpělivostí a pamatujte, i špatné chvíle mají svůj konec. Nejhorší období čeká hned na tři znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Temná stránka čísla 1

Vaším nepřítelem je horkokrevnost. Velmi snadno vybuchnete. Hluboko ve vás je skrytá agresivita, která se může dostat na povrch, pokud jste ve velkém stresu nebo se cítíte zahnaní do kouta. Zároveň vás tato dravost žene v životě dál, netajíte se tím, že chcete dosáhnout velkých věcí.

Temná stránka čísla 2

Životní číslo 2 bývá mnohdy až chorobně závislé na svých partnerech. Bojíte se opuštění a můžete se stát opravdu nepříjemnou osobou, která se snaží svého partnera ovládat. Svou láskou ho mnohdy „dusíte“. Jste silně dominantní, a chcete, aby se druzí podřídili vašim potřebám. Zejména to platí pro vaše vztahy.

Info ikona
portrait-g13d78dbeb_1920.jpg

Temná stránka čísla 3

Na první pohled milé a přátelské číslo 3 umí i nepěkně překvapit. U některých lidí s tímto životním číslem se může objevit sklon k obsesím a extravaganci. Strhávají na sebe pozornost za každou cenu a snaží se zastínit i své kamarády či příbuzné. Nesnesou být přehlížení. Mnohdy utíkají od reality do světa fantazie a staví si vzdušné zámky.

Temná stránka čísla 4

Číslo 4 může ostatní vadit tím, jak je tvrdohlavé a úzkoprsé. Mnohdy dělá naschvály a neumí uznat, že nemá vždy pravdu. Má problém s kontrolou svých emocí a není vůbec přizpůsobivé. K ostatním bývá mnohdy přehnaně kritické.

Temná stránka čísla 5

Pětky bývají velmi přelétavé. Mají dobrodružnou a zábavnou povahu, a tak nemají problém najít si partnera. Neumějí však být svému partnerovi věrní. Rovněž je také děsí závazky. Neradi řeší problémy, a to nejen ve vztahu. Raději mlží, jen aby se vyhnuli vážnému rozhovoru.

Mohlo by se vám líbit

Zimní slunovrat: Nastane v magické datum, jenž kombinuje andělské i mistrovské číslo. Nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Zimní slunovrat nastane v magické datum 21. 12. 2022. Jeho energie nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Tentokrát je tento astronomický jev důležitý i z hlediska numerologie, v datu slunovratu totiž figuruje andělské číslo 21 a mistrovské číslo 22.
svetzeny.cz

Temná stránka čísla 6

Číslo 6 je velmi dobře známé tím, že rádo pomáhá druhým, ale může se to i zvrtnout v to, že to dělá za účelem, aby jej ostatní vnímali jako „mučedníka“. Libuje si ve stěžování na to, jak to má těžké a je také přehnaně emocionální. Mnohdy strká nos tam, kam nemá, a spíše než ochranitelsky působí otravně a všetečně.

Temná stránka čísla 7

Číslo 7 může mít sklony k psychické labilitě a sebepodceňování. Mnohdy si neváží samo sebe. Často bývá frustrované z toho, že neví, zda je na správné životní cestě. Může působit ztraceně a nejistě. Někdy dokonce žije v iluzi, ve světě, které si číslo 7 vytvořilo, ale reálně neexistuje. To pak vede ke stagnaci a pasivitě.

Temná stránka čísla 8

Číslo 8 je v numerologii vždy spojováno s penězi, majetkem a mocí. Mnohdy touha po nich vede osmičky k tomu, že se stávají hamižnými a nenasytnými. Umí být i nemilosrdní, když jim někdo zhatí plány. Jsou netrpěliví a chtějí mít všechno hned. Mají od sebe i od druhých značná očekávání.

Temná stránka čísla 9

Devítky jsou velcí snílci, mnohdy je to však už za hranou. Jsou to velcí idealisté, které střet s realitou mnohdy dovede vykolejit. Mají problém vymanit se z minulosti a žít přítomným okamžikem. Často přemítají nad chybami, které v minulosti udělali, což roztáčí kolotoč negativních myšlenek.

Zdroj článku