Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie lásky: Zjistěte, zda se k sobě hodíte dle data narození. Mezi stabilní páry patří životní čísla 1 a 9 i 5 a 6

Info ikona
Numerologie lásky

Chtěli byste vědět, zda jste s partnerem spřízněné duše, nebo váš vztah nemá budoucnost? Odpověď vám může poskytnout i numerologie. Zjistěte, jak na tom jste. Existují ideální číselné kombinace, které předurčují, že váš vztah vydrží.

Nejprve si vypočtěte svá životní čísla

Abyste zjistili, jak se k sobě s partnerem hodíte, je zapotřebí, abyste znali svá životní čísla. Výpočet životního čísla je jednoduchý. Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Až zjistíte své životní číslo a životní číslo vašeho partnera, podívejte se níže na numerologický výklad. Pokud byste se chtěli dozvědět o svém životním čísle více, přečtěte si náš článek.

VIDEO: Hvězdný tenista Roger Federer v slzách. Jeho poslední zápas byl plný emocí

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Jste silná osobnost, která vedle sebe nesnese jen tak někoho. Naprosto ideální dvojici vytvoříte s číslem 9. Budete zároveň milenci i přáteli. Dále se k jedničce také hodí přátelská trojka, která bude zároveň jejím učitelem i kamarádem. Pokud číslo 1 preferuje submisivní partnery, kteří jej budou následovat, je dobrou možností vytvořit pár s číslem 2.

Životní číslo 2

Pokud dvojka ve svém partnerovi hledá někoho, kdo ji „popostrčí“ a povede, měla by utvořit pár s číslem 1. Tito dva budou dobří milenci i kamarádi. S číslem 3 si pak sedne i po intelektuální stránce, tito dva si mohou povídat celé hodiny. Dobrou kombinací jsou i dvě dvojky, sdílí stejný pohled na svět. Také se k nim dobře hodí lidé s životním číslem 8.

Životní číslo 3

Silný pár vytvoří číslo 3 a 1. Oba dva jedinci jsou totiž velmi ambiciózní a navzájem se motivují. Opravdu lze tuto kombinaci doporučit, ale jsou i jiné možnosti. Dobře si bude 3 rozumět i s číslem 2, jsou to sice protiklady, ale ty se přitahují. Skvěle si číslo 3 sedne i s devítkou, ta jej ohromí schopností organizovat věci i život.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 je záhadná osobnost, která však bývá i dosti impulzivní. Skvěle se hodí k životnímu číslu 5, tito dva si budou skvěle rozumět a mít pocit, že se znají roky. Stejně dobrou volbou je sedmička, s tou by to mohlo vyjít na celý život. Také se hodí k číslu 8, jejich energie se navzájem vyrovnávají.

Životní číslo 5

Životní číslo 5 si bude rozumět s čísly 1, 4 a 6. S jedničkou jim bude fungovat komunikace výborně. S číslem 4 budou přátelé, může to přerůst i v něco víc. Nejvíce se k pětce hodí číslo 6, které je pečující, starostlivé a dovede číslo 5 krotit.

Horoskop: Vaše znamení zvěrokruhu určuje váš mentální věk. Býk je větší dítě, Panny jsou opravdoví dospěláci

svetzeny.cz

Životní číslo 6

Harmonickou dvojici dovede číslo 6 vytvořit se čtyřkou. Tito dva se navzájem respektují. Většinou je mezi nimi silná přitažlivost, ale často zůstanou pouze přáteli. Daleko lepší je kombinace 5 a 6. Tento pár je vyvážený – pětka vztahu dodává stabilitu a šestka zase slouží jako poradce. K zahození není ani kombinace s osmičkou.

Životní číslo 7

Číslu 7 bude vyhovovat jako životní partner číslo 1. To je totiž dovede dobře vést. Číslu 7 ani trochu nevadí dominantní povaha jedniček, ne všichni ji snesou. Jako další dobrá kombinace se jeví 7 a 2. Dvojka dovede sedmičce naslouchat, jejich manželství bude klidné a stabilní. Hodí se k němu i číslo 9, které dovede 7 vrátit nohama zpátky na zem.

Životní číslo 8

Protiklady se přitahují – přesně proto by číslo 8 mělo vytvořit pár s číslem 1. Bude to velmi intenzivní vztah, ale je otázkou, zda jim to vydrží celý život. Potřebnou podporu poskytne číslu 8 i dvojka. Manželství by jim mohlo vyjít. Osmička je velmi silné číslo a jiné číslo než 1 a 2 se jí jen málokdy zalíbí.

Životní číslo 9

Harmonickou kombinací je 1 a 9. Tito dva si budou skvěle rozumět. Jsou to nejlepší přátelé i oddaní partneři. Hlavně by se devítka měla vyhnout číslu 4, tato kombinace není vhodná, protože jsou opakem čísla 9. Doporučit však lze jako partnera člověka s životním číslem 5.

Zdroj článku