Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tady si dávejte pozor. Mezi čtveřici největších nevěrníků patří Střelci, ale i Blíženci

Astrologie toho umí prozradit opravdu hodně - od vašeho charakteru, přes lásku, až po nevěru. Respektive umí určit, která znamení mohou mít největší sklony k nevěrám. Jaká znamení to jsou?

Nevěra je jedním z nejčastějších důvodů, proč milostný vztah může zkrachovat. Ne každý umí zkousnout podraz, který mu připraví ten, kterého miluje. Naruší se důvěra a vztah najednou není takový, jako předtím. Můžete zjistit podle horoskopu, která znamení mají k nevěře blízko? Která znamení zvěrokruhu budou s největší pravděpodobností nevěrná svému partnerovi či partnerce?

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

Jeden den v srpnu byste měli mít na paměti. Díky konstelaci hvězd se všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí - zde se dozvíte, kdy přijde čas.
svetzeny.cz

Blíženci (21. května - 21. června)

Blíženci v sobě skrývají dvě osobnosti, každou úplně jinou. Možná nemají nutkavou potřebu nacházet nové a nové partnery, ale nevěrní bývají především proto, že se nudí. Nesnáší rutinu a stereotyp, takže dostane-li se vztah do klasického stereotypního formátu, Blíženci začnou bít na poplach. Vydávají se tak hledat něco nového, neokoukaného, co jim do vztahu přinese vzrušení a nové impulsy. Blíženci nejsou z těch, kteří rádi podvádí nebo chtějí měnit partnery, jejich největším stimulem k nevěře je právě ona nuda. Přidejte do vztahu s Blížencem nové impulsy, zážitky, které mu dodají to, co potřebuje.

 

Lev (23. července - 22. srpna)

Lidé narození ve znamení lva vyžadují, aby je někdo neustále obdivoval a skládal jim komplimenty. Svět se obvykle točí okolo nich a kdo jim nepochlebuje, ten to má těžké. Nemají rádi slovo ne a nedostatek lásky, kterou jim projevujete pro ně bude známkou toho, že vztah umírá. Potřebují chválu a obdiv a to několikrát denně, pokud se tak neděje, hledají ho někde jinde. Vyplíží se ze vztahu a dřív, než se otočíte, už budou mít někoho, kdo jim ten obdiv, minimálně na začátku, projeví. Dary a náklonost jsou pro lvi automatickou součástí vztahu.

Vědecká studie prozradila, kdy a proč lidé nejčastěji podvádí své partnery. Rok před každou dekádou je kritický

Jsou muži a ženy v určitém věku obzvlášť náchylní k nevěře? Vědci mají jednoznačnou odpověď. Jste nebo je váš partner ve zvlášť nebezpečném věku?
svetzeny.cz

Štír (23. října - 21. listopadu)

Štíři jsou známí svou vášní a pozitivním vztahem k erotice a všemu, co se okolo ní točí. Jde o smyslné, vášnivé a sexuální lidi, kteří si příliš nelámou hlavu s věrností. Jejich vášeň totiž nemizí ani když jsou ve vztahu. Nejsou příznivci závazků, jsou rádi svobodní a volní, dávají a přijímají lásku od různých lidí, vztah pro ně bývá svazující. Když se vztah začne vyvíjet vážným směrem, začínají mít pocit, že se vytrácí vášeň. Jsou v pasti a hledají možnosti, jak z toho ven a jedna z možností je právě nevěra.

Numerologie: Co o vás vypovídá poslední číslice roku narození? Jednička značí dravost, šestku přitahuje tajemno

Díky numerologii o sobě můžeme zjistit zajímavé věci. Co konkrétně prozradí poslední číslice roku narození? Pojí se s přednostmi člověka, zjistěte, jaká výhoda je ta vaše. Bude to dravost, obrovské charisma či perfekcionalismus?
svetzeny.cz

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Střelci nemůžou chybět tam, kde se něco děje, kde je nějaká zábava či akce. Vyhledávají vzrušení a přesně tohle chtějí i od svých vztahů - ať už trvají pár týdnů nebo pár let. Očekávat, že se vybouří a následně zapadnou do klidných vod vztahu je nemyslitelné. Nemají rádi pocit, že je vztah vážný, mohou pak hledat zábavu jinde. Jakmile se začne ve vztahu hovořit o budoucnosti, romantice a závazcích, troubí k ústupu nebo si hledají někoho, kdo smýšlí jinak - podobně jako oni - volnomyšlenkářsky. Chtějí mít pocit, že nejsou něčím svázaní, i když vztah trvá dlouho.

Zdroj článku