Přejít k hlavnímu obsahu

4 věci pro příjemnější začátek školního roku

Pomozte dětem, aby se do školy mohly těšit a všechno jim tam šlo snáz. Dobře vybrané vybavení a hravé drobnosti to rozhodně usnadní. Máme pro vás báječné tipy!

Galerie: 4 věci pro příjemnější začátek školního roku

1. Veselý penál

Hurvínka, Spejbla, Máničku a Žeryka znají děti asi především z televizních večerníčků a určitě je mají rády. Exkluzivní kolekce produktů Kores s těmito populárními postavičkami je tedy jistě potěší. Trojhranné pastelky jsou vyvinuté speciálně pro dětskou ručku a mají řadu „vychytávek“, jež při používání oceníte. To platí i pro dětské nůžky, lepicí tyčinky a další výrobky z této řady. Více na www.kores-praha.cz

2. Kufřík na výtvarku

Pokud vám naskakuje kopřivka při pohledu na kýčovité obrázky na běžně prodávaných dětských kufřících, objednejte dětem kufřík na www.mixit.cz! Mixit ptáček je „akční hrdina“, který neurazí váš vkus a děti si ho zamilují. A protože jde o web nabízející müsli (a v tomto směru u nás patří ke špičce), nedostanete kufřík prázdný. Najdete v něm müsli, jež dětem dlouhodobě nejvíc chutná. Mix malého Einsteina (sestavený s výživovou poradkyní přesně podle energetických potřeb a chutí školáků), müsli tyčinky Mixitek, „pytlíky do kapsy“ se sušeným ovocem a další. 

3. Malé opáčko

Procvičit mozeček zlenivělý prázdninovým dováděním a připravit ho zase na školní povinnosti pomohou hry „V kostce“, při nichž se děti pobaví, ale zároveň si nenásilně zopakují učení. Matematika V kostce přiblíží hravou formou sčítání, násobení, množiny, diagramy, míry i váhy a určitě zaujme i dospělé. Přírodopis si zase zábavnou formou spolu s dětmi oživíte při hře Zvířata V kostce. Koupit je lze na www.albi.cz, kde najdete i další varianty těchto her. 

4. Školní set pro holčičky i pro kluky

Školní set Fairy Toito (značky Friedrich Lederwarden) je jako stvořený pro malé slečny – motiv víly se srdíčky a puntíky se jim určitě zalíbí. Sadu tvoří batoh, penál, peněženka/pouzdro na doklady, sáček na přezůvky a reflexní potah na batoh. Totéž složení má chlapecký školní set Police Toito Wea téže značky – policejní design kluky nadchne. Koupíte na www.ModniDoplnky.cz.

Foto: Depositphotos (1), Kores (2), Albi (2), Mixit (1), www.modnidoplnky.cz (2)