Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení čeká nejhorší vánoční týden. Blíženci, obrňte se trpělivostí

Místo lásky a harmonie mají tato znamení zvěrokruhu o Vánocích hádky a stres. Týden Vánoc pro ně bude podle astrologie nejhorším obdobím v roce. Obrňte se trpělivostí a pamatujte, i špatné chvíle mají svůj konec. Nejhorší období čeká hned na tři znamení zvěrokruhu.

Vánoce jsou za rohem. Období lásky a harmonie - ale ne pro všechna znamení zvěrokruhu. Nejrůznější nedorozumění, konflikty, hašteření a spousta stresu čekají tři znamení během vánočního týdne od 19. do 25. prosince 2022. Tato znamení zvěrokruhu by se nyní měla zabalit do deky (a to nejen kvůli mrazivému chladu venku) a nepříznivé období jednoduše přežít. Přečtěte si zde, koho čeká nejhorší týden Vánoc.

1. Blíženci

V posledních týdnech adventu zažili Blíženci více pádů než vzestupů. Předvánoční stres na ně dolehl. Stále ještě nemají všechny dárky, natož aby si udělali čas na návštěvu vánočního trhu nebo upekli cukroví. Není divu, už jen při pomyšlení na blížící se vánoční večer se zapotí. Místo empatie se vzdušné znamení musí přizpůsobit nějakému ostrému komentáři příbuzných. Zejména 23. prosince 2022 Blíženci potřebují pevné nervy. Cítíte tlak na svých ramenou. Buďte k sobě laskaví, milí Blíženci. Rok 2023 je čas na nový začátek.

Rok 2023: Příští rok přináší více dnů volna. Kolik nás čeká prodloužených víkendů a kdy přivítáme Nový rok?

Nový rok se kvapem blíží a s ním přijde také volno, na které se všichni těší. Státní svátky znamenají pro mnoho pracujících lidí den volna navíc. Když připadne na pátek nebo pondělí, je to nejlepší, máte prodloužený víkend k dobru.
svetzeny.cz

2. Váhy

Jako loajální a srdečný rodinný člověk Váhy Vánoce milují. Letos se ale zdá, že jde všechno proti nim. Už 21. prosince 2022 si vzdušné znamení všimne, že je něco jinak. Přípravy na Vánoce jsou poměrně klidné a jejich touha po změně v partnerství vynese na povrch spor, který je nutí vše zpochybnit. Neohlášený host, nevyřčený konflikt a otázka vztahu u Váh způsobí, že hrneček přeteče právě na Štědrý večer. Vzdušné znamení si uvědomuje, že se nemůže zalíbit každému – ale to, milé Váhy, ani nemusí. 

3. Vodnář

Vodnář by se nejraději schoulil doma do postele s kyblíkem zmrzliny a kýčovitým vánočním filmem. Bohužel, tuto potřebu času "pro sebe" ve stresujícím předvánočním týdnu nedokáže uspokojit. Vzdušné znamení má před prázdninami ještě hodně práce. A v partnerství je také potřeba si mnohé vyjasnit. 21. prosince 2022 dochází u Vodnáře k poznání, které by mohlo otřást samotnými základy jejich vztahu. Všechno se může změnit ze dne na den. Nejednejte teď moc rychle, milí Vodnáři, ale po vánočních svátcích se klidně ozvěte a svoje neklidné myšlenky vyřešte.

Zdroj článku