Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska hereckého páru: Vanda Hybnerová se dlouho vzpamatovávala ze zrady Saši Rašilova, opustil ji ze dne na den

Patřili k nejstabilnější dvojici našeho hereckého světa a přes dvacet let vypadali Vanda Hybnerová (55) se Sašou Rašilovem (51) jako reklama na rodinné štěstí. O to těžší a nepochopitelnější byl pro herečku manželův odchod. Ze dne na den si sbalil věci a odešel.

Herci se poznali na škole a byla z toho láska jako trám. O čtyři roky starší Vanda pohlednému pokračovateli slavného hereckého rodu zcela podlehla a v roce 1993 se konala svatba. O svém soukromí ex partneři nikdy nemluvili více, než bylo třeba. Rozchod jim však na chvíli rozvázal jazyk.

Vzájemné trápení bez možnosti řešení

Na první pohled dokonalý vztah měl evidentně své trhliny. Ovšem pouze ze strany Saši. Vanda si dál žila svůj sen o osudové lásce a pocitu štěstí. Doma vyrůstaly dvě krásné dcery - Josefína a Antonie a nic nenaznačovalo krach manželství. Proto bylo pro Vandu hercovo balení kufrů naprostým šokem. ‚‚Dospěl jsem k tomu, že se navzájem velmi trápíme v situaci, která nemá řešení. Ani jeden jsme se neměli k tomu udělat ten krok, a tak jsem ho udělal já,“ přiznal později Rašilov deníku Blesk s dodatkem oblíbené rozchodové věty, že za tím není nikdo třetí.

Rašilov odešel za jinou

Ovšem to nebyla tak zcela pravda. Saša se až bláznivé zamiloval do o devět let mladší, velmi bohaté podnikatelky Věry Míťkové. O tom, že to pro něho nebylo jen tak nějaké vzplanutí, svědčilo i tetování, které si nechal vytvořit na paži. Stálo tam Miluji Tě a jméno Věruška. Po roce byl ale vztahu konec, podnikatelka si nabrnkla sobě rovného - izraelského podnikatele a Rašilov mohl hledat studio na laserové odstranění zamilované nerozvážnosti.


 

Pavla Tomicová poprvé promluvila po téměř dvou letech o zradě manžela. Její slova jsou plná naděje a radosti

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Pavla Tomicová (61) prožila na Vánoce před dvěma lety peklo, které ji stáhlo na úplné dno. Nyní ale herečka opět dokázala objevit krásy života a její zřejmě jediné vyjádření, které poskytla, fanouškům vykouzlilo úsměv na tváři. Co Tomicová pronesla?
svetzeny.cz

Pro zrazenou Hybnerovou to byl šok

Vanda se z nečekaného konce vztahu dlouho vzpamatovávala a bylo pro ni velmi těžké čelit zradě nejbližšího člověka. „Dlouho jsem si kladla otázky po vině a smyslu toho všeho, až jsem se dostala do fáze, že ten svůj další vyměřený čas využiju pro sebe. Že jakékoliv rozhodnutí udělám, bude jenom moje,” svěřila herečka webu zeny.iprima.cz s tím, že dokonce musela odejít i z divadla, kde měla s ex manželem společné představení. ‚‚Bylo mi to nepříjemné,” dodala Hybnerová na vysvětlenou. 

Neobvyklý vztah se zajíčkem

Čas ale vše vyléčil a Vanda je znovu šťastná s novým mužem. I když žijí v trošku nestandardním vztahu, ale to na tom herečku baví a možná i proto neobvyklé partnerství trvá už několik let. ‚‚Mám takový vztah, kterého si nesmírně vážím. Už mám za sebou rodinu, už jsem byla matka, vychovala jsem dvě děti, zažila jsem všechno, co rodina obnáší. Tak teď jsem takový solitér, který má občas vedle sebe úžasného chlapa,“ prozradila Vanda. Jejím přítelem je pohledný, o třináct let mladší rallye závodník Jakub Choura. Partneři spolu ani po letech nebydlí, ale pravidelně se scházejí a vyrážejí na společenské akce.

Lásku našel také Saša, a to v herečce Ludmile. Z o čtrnáct let mladší krásky udělal paní Rašilovovou a mají spolu dvě holčičky - Marušku a Emílii. A aby toho štěstí nakonec nebylo málo, Vanda se Sašou jsou už také prarodiče. Nejstarší Josefína porodila chlapečka. Konečně je tak po všech holčičkách v rodině ‚‚chlap”. 


 

Zdroj článku