Přejít k hlavnímu obsahu

Denisa Nesvačilová pod palbou kritiky. Fanoušci si neberou servítky a zastávají se Vignerové: “Spadla jsi na úplné dno,” píší fanoušci

To byl šok! Milostný trojúhelník Vignerová, Nesvačilová a Kolečko způsobili pořádný rozruch. Krásná modelka totiž zůstala sama se synem Jiříkem a fanoušci na Nesvačilové nenechali nit suchou. Je taková reakce vůbec v pořádku?

Dalo by se mluvil téměř o šikaně, jelikož Instagram Denisy Nesvačilové zaplavila tak extrémní vlna nenávisti, že by ji neustál ani nejvyrovnanější člověk. Herečka je novou partnerkou Petra Kolečka, jež opustil Anetu Vignerovou se synem.

"Nikomu se nestala žádná křivda"

Nová dvojice prohlásila, že rozchod Kolečka s Anetou Vignerovou nemá nic společného s Denisou. Sama Denisa potvrdila, že nikdo nikomu nic neudělal. „Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ řekla pro Super.cz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Poslední příspěvek Hany Zagorové byl věnovaný Štefanu Margitovi. "Miluju tě," napsala

Nejen hudební svět zasáhla zpráva o úmrtí zpěvačky Hany Zagorové. Devítinásobná Zlatá slavice a hvězda české hudební scény zemřela v 75 letech. Její poslední vzkaz Štefanovi je neuvěřitelně dojemný.
svetzeny.cz

Fanoušci si ovšem udělali obrázek sami a stojí za Anetou Vignerovou. Nejdou pro ostrá slova daleko „Chce to mít opravdu silný žaludek, lézt do vztahu někomu, kdo má 2 roky staré dítě,“ napsal jedna z fanynek a další se přidává: „Když se nula potřebuje zviditelnit. Svědomí žádné.“ Množství negativních komentářů nebere konce a nikdo se nezajímá o vyjádření samotné Denisy.

Boj nebere konce

Důležité je jistě zmínit, že herečka nikterak s nenávistnými komentáři nebojuje a zřejmě doufá, že i tato kauza časem odezní. Muzikál Biograf láska je to, co herečku momentálně maximálně zaměstnává.

Zdroj článku