Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední příspěvek Hany Zagorové byl věnovaný Štefanu Margitovi. "Miluju tě," napsala

Nejen hudební svět zasáhla zpráva o úmrtí zpěvačky Hany Zagorové. Devítinásobná Zlatá slavice a hvězda české hudební scény zemřela v 75 letech. Její poslední vzkaz Štefanovi je neuvěřitelně dojemný.

Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí české zpěvačky Hany Zagorové. Zprávu potvrdil deník Blesk. Hana Zagorová byla naposledy viděna na veřejnosti letos v červnu. Po opakovaných zdravotních problémech. Z nemocnice odjížděla na invalidním vozíčku.

Dojemný vzkaz Štefanovi

Kvůli zdravotním potížím už se příliš nevěnovala svým fanouškům a soustředila se na sebe. Její poslední příspěvek sdílený s veřejností byl věnován Štefanu Margitovi. "Zlatíčko moje, všechno nejlepší k tvým narozeninám. Miluju tě! Tvoje Hanka," napsala zpěvačka před třemi týdny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Štefan měl z romantického vzkazu velkou radost a odpověděl zpěvačce pod příspěvek. "Zlatíčko moje, já Tebe také, již 30 let," napsal Štefan a fanoušci se shodují, že jsou dokonalý pár. 

Plánovala nové album

Že byla zpěvačka plná sil a nevzdávala se, dokazuje i fakt, že plánovala další album, které už ovšem bohužel nedokončí. "Už si vybrala několik písniček a chystá nové CD,“ tvrdil Blesku Margita a dodal: "Už v říjnu chce Hanička natáčet ve studiu.“ 

Na zpěvačku vzpomíná řada umělců včetně Lucie Bílé nebo Michala Davida.

Zdroj článku