Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 18.–22. dubna: Kartářka vysvětluje význam karet Devět pohárů, Měsíc a dalších

Info ikona
Karty

Co nás čeká a nemine ve dnech 18. až 22. dubna? Kartářka Alice Cross vysvětluje význam karet Devět pohárů, Měsíc a dalších. Zjistěte, na co se v těchto dnech musíte připravit, čeho se vyvarovat a co rozhodně udělat.

18. dubna – Devět pohárů

Info ikona
Tarot 9 pohárů

Užijte si den splněných přání, o těch totiž dle kartářky Alice Cross dnešek bude. Je to krásná karta, která vyšla na sváteční velikonoční pondělí. Otevřete dnes své srdce a uvěřte na chvilku, že vaše tajná přání se mohou plnit. V tento den se otevírá prostor pro vaši spokojenost a štěstí. Je to také čas dobrých zpráv, připravte se na samé radostné novinky. Karta Devítí pohárů se pojí i s emocemi, dejte jim dnes volný průchod. Dusit je v sobě by byla chyba, a tak plačte a smějte se od srdce. Uleví se vám, je důležité nepotlačovat je v sobě dlouhodobě, to situaci jen zhoršuje. Je to vhodný den pro odpočinek, užijte si volno.

19. dubna – Tři hole

Info ikona
Tři hole

Pro 19. dubna vytáhla kartářka Alice Cross kartu, kterou jsme dlouho v tarotovém výkladu neviděli. Jsou to Tři hole. Tato karta je v tarotovém výkladu velmi dobrým znamením, symbolizuje, že kráčíte po správné cestě a neměli byste polevit. A to ani v případě, že to obnáší těžkosti a překonávání překážek. Nenechte se odradit od druhých, ať už se dnes pustíte do čehokoliv. Mějte trpělivost a nebojte se říct si o pomoc, pokud na něco sami nestačíte. Tento den se hodí také pro plánování dovolené. Podívejte se dnes na výhodné letenky a určete si destinaci, kam byste se rádi podívali.

20. dubna – Měsíc

Info ikona
Karta Měsíc

Měsíc v tarotovém výkladu také dlouho nebyl, tato karta zazáří 20. dubna. Měsíc je kartou, která v tarotovém čtení symbolizuje intuici, strach, sebeklam a iluzi. V tento den do našich životů může vstoupit nejistota a je možné, že si nebudeme tolik jistí v kramflecích, možná se nebudeme tak dobře orientovat a mohou vyvstat i nejasnosti. Dokonce nás 20. dubna může i ochromit strach. Hlavně si důvěřujte a poslouchejte svou intuici. Pak budete schopní konfrontace. Měsíc se také pojí s naší emocionální stránkou a city a nezpracovanými traumaty. Zamyslete se nad tím, zda si zbytečně nevytváříte problémy jen ve své hlavě. Udělejte si dnes čas na ponoření se do svého nitra, psychohygiena je důležitá.

21. dubna – Devět mečů

Info ikona
Devět mečů

Devět mečů je karta, která dle Alice Cross značí ztracení se v emocích. Opět nám už druhý den po sobě probíhá zmatek v hlavě a znovu platí, že se leckteří z nás mohou potýkat se strachem, který nemá reálné opodstatnění. Snažte se od těchto úzkostí oprostit, i když to není jednoduché. Nejlepším řešením je strachu čelit, nenechte se zahnat do kouta. Někdy pomůže se někomu svěřit, hlavně se neuzavírejte do své „ulity“. Pokud vás v tento den nic netrápí, je zde pro vás výzva – zkuste vystoupit ze své komfortní zóny. Rozšíříte si obzory a dodá vám to notnou dávku sebevědomí.

22. dubna – Král pohárů

Info ikona
Král pohárů

Tato karta zdůrazňuje, že ať už vás trápí cokoliv, neměli byste na to být sami. V řadě případů se vyplatí poslechnout rady ostatních a vypovídat se. Vyberte si k tomuto účelu tu správnou osobu – vám blízkou, milou a příjemnou. Je to den rovnováhy a diplomacie, tyto vlastnosti Král pohárů ztělesňuje. Vyplatí se vám dnes jednat laskavě, s pokorou a moudře. Také dobře naslouchejte, i o tomto tato karta je. Pokud vás v tento den něco zaskočí, je hlavní zachovat chladnou hlavu. Řešení se vám hned vyjeví. Je to skvělý den určený k relaxaci, terapii i výrobě domácích pochutin, je jen na vás, jaký program zvolíte.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com