Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Růžový úplněk neovlivní všechny! Minimální vliv má na Býky nebo Štíry

Info ikona
Horoskop

16. dubna zažijeme úplněk v celé své kráse a přinese s sebou pořádný chaos – ale ne pro tato znamení zvěrokruhu. Teď je nic a nikdo nemůže rozhodit.

Měsíc v úplňku dosahuje maximální jasnosti 16. dubna – a vrhá své světlo na nejhlubší a nejtemnější záhady. Vzhledem k tomu, že je ve znamení zvěrokruhu Vah, budete mít nutkání řešit konflikty, odhalovat lži a říkat pravdu. Není tedy divu, že úplněk zamává životem některých znamení zvěrokruhu. Existují však i znamení zvěrokruhu, která nic nevyvede z míry – ani síla úplňku. Jsou zcela nezaujati „růžovým měsícem“. Koho se to týká? 

1. Býk

Úplněk sice pro narozené Býky neznamená velkou změnu, ale povzbudí je k moudřejším a promyšlenějším rozhodnutím. Ty nezmění život Býka, ale zvýší jeho pohodu a vnitřní klid. Je čas užít si tuto přestávku naplno, milí Býci!

2. Lev

Lvi se opravdu nebojí říkat nepříjemné pravdy. To je jediné, co ohnivé znamení využívá tento úplněk ve svůj prospěch. Jasná komunikace a pohled na poznámky pod čarou mu pomáhají neztrácet ze zřetele velký nadhled. Jen tak dál, milí Lvi!

3. Štír

O tom, že úplněk obrátí život Štírů vzhůru nohama, nemůže být pochyb. Nanejvýš zajistí, aby tajemné vodní znamení působilo ještě introvertněji a rezervovaněji. Jeho tajemství jsou pohřbena tak hluboko, že je ani úplněk nedokáže vynést na světlo. Štíři potřebují čas, aby se o ně podělili.

Zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.