Přejít k hlavnímu obsahu

Sestry Jamisonovy: Jasnovidky, jimž svět naslouchá. Jejich předpovědi pro rok 2022 jsou znepokojivé, čeká nás krize i extrémní počasí

Info ikona
Jasnovidka

Sestry Jamisonovy jsou jasnovidky, které pravidelně zveřejňují své věštecké vize. Na kontě mají více než 3000 přesných jasnovideckých předpovědí. Co předpovídají pro rok 2022? Nazývají jej rokem naděje, ale zároveň upozorňují, že nás čeká řada výzev.

Kdo jsou sestry Jamisonovy?

Laura a Terry Jamison, známé také jako sestry Jamisonovy jsou americká dvojčata obdařená darem předpovídat budoucnost. Známá jsou také pod přezdívkou The Psychic Twins („Dvojčata jasnovidky“). Na kontě mají více než 3000 přesných jasnovideckých předpovědí. Není se co divit, že jejich vizím svět naslouchá. Mezi jejich nejznámější správně předpověděné události patří útoky na Světové obchodní centrum, které se odehrály 11. září 2001, teroristické útoky v Anglii a v Paříži, střelba v Las Vegas na festivalu Route 91 Harvest v roce 2017, bombový útok na Bostonském maratonu, teroristické útoky v Orlandu na Floridě a také vzestup Islámského státu.

Věštění se věnují již více než 25 let, z přesnosti jejich předpovědí mrazí. Například přesně dokázaly předpovědět havárii letadla Germanwings, ke které došlo v březnu roku 2015, kdy se pilot rozhodl spáchat sebevraždu a narazit s letadlem do hory. Dvojčata o této události mluvila v rádiu už dva měsíce předtím, než k tragédii došlo. Kromě živelných katastrof, teroristických a kyberútoků, také správně předpověděly propady na burze i to, že Leonardo DiCaprio získá prvního Oscara.

Co předpovídají pro rok 2022?

Sestry Jamisonovy pro nás mají dobré i špatné zprávy, co se týče vize pro rok 2022. Začněme těmi špatnými. Jako velký problém vnímají rostoucí nejistotu na akciových trzích. Předpovídají, že světové trhy čekají výkyvy a otřesy. Ty začnou už v tomto roce a budou pokračovat i v roce 2022. Spojené státy americké podle nich právě míří do větší recese, než kterou zažily v době ekonomické krize v letech 2007 až 2009. Také jsou přesvědčeny, že řada podniků se z pandemické krize již nevzpamatuje. V jejich předpovědi je ale i naděje, v následujících letech se prý můžeme těšit na pozvolný ekonomický růst, situace není neřešitelná. Z ekonomické krize se dle dvojčat nejrychleji zotaví Čína.

Rok 2022 podle dvojčat také ve velkém ovlivní kybernetické útoky. Bude prý docházet k masivnímu úniku dat a tzv. Ransomware útokům (kybernetický útok provedený za účelem vydírání konkrétní osoby či instituce, jako příklad můžeme uvést letošní útoky na české nemocnice). Dvojčata říkají, že útoky budou mít ohromující rozsah a ovlivní desítky milionů lidí. Některé z těchto útoků budou cílit na dodavatelské řetězce vakcín. Dvojčata jsou přesvědčena, že kybernetickou válku spolu budou vést i státy, konkrétně hovoří o Rusku, Číně, Íránu a USA.

Sestry Jamisonovy varují, že ve svých vizích vídají i teroristické útoky náhodného charakteru, které se odehrají ve Francii, Anglii, Španělsku, Turecku, Německu, Číně, Indonésii, Filipínách, Kanadě a Austrálii. Na svědomí je prý bude mít Islámský stát, al-Káida a jimi inspirovaní radikálové. Očekávat můžeme dle sester Jamisonových i extrémní počasí, konkrétně hovoří o hurikánech, cyklónách, masivních záplavách, ohromných požárech a problémech se suchem. Na druhou stranu předpovíají i boom obnovitelné „zelené“ energie a boj s klimatickými změnami.

Dobrou zprávou je, že dle sester Jamisonových je obrovský technologický boom již velmi blízko. Budoucnost dle nich patří inovacím, zejména podle nich dojde k rozvoji 5G sítí, dronů a virtuální reality. Robotizace prý čeká obory jako je lesnictví, zemědělství, lékařství a stavebnictví. I přestože rok 2022 přináší plno výzev, nazývají ho sestry Jamisonovy „rokem naděje“.

Zdroj: The Psychic Twins