Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze 3 andělských karet, která vás k sobě volá: Odhalte poselství blízké budoucnosti

Info ikona
Karty

Toužíte-li poodhalit tajemství budoucnosti, můžete využít různé způsoby. Jedním z nich je výklad karet. My jsme tentokrát oslovili známkou kartářku a čarodějku Janu Rubešovou, aby pro vás vyložila ze svého balíčku Andělských karet tři, které vás mohou nasměrovat. Napoví vám, co bude v blízké budoucnosti vaším tématem a kam byste měli upřít svoji pozornost.

Andělské karty jsou duchovním nástrojem, který nám umožňuje spojení s našimi duchovními průvodci. Jejich prostřednictvím se můžeme dozvědět mnoho věcí, které se týkají nejen našeho osudu. Lze pomocí nich zjistit, co nás napřpíklad čeká v blízké budoucnosti, co budeme řešit na poli lásky, vztahů, financí, práce či v oblasti duchovního života.  

 

Jak funguje výklad 3 Andělských karet

Kartářka a čarodějka Jana Rubešová pro vás tentokrát vyložila tři nádherné Andělské karty. Na první pohled vypadají všechny stejně, ale na rubové straně uzkrývají důležitá poselství. Zadívejte se na obrázek karet a chvíli jej na sebe nechte působit. Jedna z karet vás k sobě intuitivně přitahuje nejvíce. Dokonce tak, že kdybyste mohli, nejraději byste ji otočili. To je přesně ta karta, kterou vás nyní Andělé volají. Je to ta, jež nese informaci právě pro vás. Níže si pak přečtěte, co vám andělské bytosti sdělují a co vás v blízké budoucnosti čeká. 

Info ikona
Karty

Přečtěte si poselství Andělských karet

Karta vlevo - Radost

Radost pramení z pocitu spojení s Božstvím a je vlastností, která vás prosvětluje. Andělská rada pro vás zní, abyste ji pěstovali tak, že v každé situaci budete hledat Božství. Dívejte se pod povrch a hledejte světlo v srdci každého člověka. Umožní vám to uvědomit si ten zázrak stvoření a ve vašem životě se rozžehne radost. Těšte se ze všeho, protože radost je klíčem k osvícení. Radujte se ze života, ze všech maličkostí

 

Velký horoskop na březen 2024: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu na začátku jara

Březen přinese dynamickou energii, kterou budeme moci využít v každé oblasti našeho života. Slunce vstoupí do znamení ohnivého Berana, který se do všeho pouští po hlavě a jde si za svým cílem, pokud v něm vidí skutečný smysl. Tyto tendence podpoří také planeta Merkur, jež otevírá oči a pohání nás dopředu. Nebudeme chtít sedět na místě a hořekovat nad tím, jak je život těžký, zatoužíme jednat! V březnu tedy přijdou nečekané příležitosti, nové výzvy i příliv svěží energie, abyste se do všeho mohli pustit s vervou.
svetzeny.cz

Karta uprostřed - Dobrodružství

Život je dobrodružství. Připravte se na překvapení a naplno využijte všechny příležitosti. Andělská moudrost vám radí, abyste se vymanili ze stereotypů a návyků, v nichž jste uvízli. Dělejte jiné věci a začněte znovu vnímat kouzlo života. Jestliže se vám cesta před vámi zdá temná, počínejte si tak, jako byste prozkoumávali tmavé místo. Požádejte své anděly, aby vám na cestu posvítili. Poté naslouchejte znamením a signálům, které vám nazačí, kam a jak jít. Poznávejte nové se vzrušením a odvahou. Tyto magické vlastnosti k vám přitáhnou hojnost financí a profesních příležitostí a oživí vaše vztahy. Andělé vás inspirují k tomu, abyste postupovali vpřed s očekáváním a nadějí.   

Karta vpravo - Laskavost

Abyste byli laskaví, musíte otevřít své srdce jemným vlastnostem, jimiž jsou péče a soucítění. Buďte laskaví sami k sobě. Mějte rozumná očekávání a nezapomeňte se náležitě ocenit. K tomu abyste v sobě mohli pěstovat něžnou laskavost, je třeba, abyste se opatrovali a dopřáli si vše potřebné. Kdykoliv uděláte něco pro sebe, automaticky vyzařujete stejnou energii i na druhé. Laskavost rozpouští ledové bariéry kolem lidí a navrací osobní sílu těm, kdo mají strach. Jděte k osamělým, povzbuďte plaché, přijměte mezi sebe ty, kdo se cítí izolovaní, a potěšte smutné. Vaší odměnou bude pocit vnitřního míru, vřelosti a lásky

Info ikona
Jana Rubešová

Kdo je Jana Rubešová?

Kartářka a čarodějka se výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu,“ říká Jana a dodává, že je možné se na jejích stránkách přihlásit také na víkend plný čarování a relaxace.

Zdroj článku