Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na březen 2024: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu na začátku jara

Info ikona
Horoskop na březen

Březen přinese dynamickou energii, kterou budeme moci využít v každé oblasti našeho života. Slunce vstoupí do znamení ohnivého Berana, který se do všeho pouští po hlavě a jde si za svým cílem, pokud v něm vidí skutečný smysl. Tyto tendence podpoří také planeta Merkur, jež otevírá oči a pohání nás dopředu. Nebudeme chtít sedět na místě a hořekovat nad tím, jak je život těžký, zatoužíme jednat! V březnu tedy přijdou nečekané příležitosti, nové výzvy i příliv svěží energie, abyste se do všeho mohli pustit s vervou.

Březnový horoskop předpovídá období plné nových začátků, naplněných naději i příjemných překvapení. Dopřeje vám víc lásky, pracovních úspěchů i příležitostí k osobnímu růstu. Je ale zásadní, abyste byli otevření novým příležitostem, neopomíjeli, k jakým cílům chcete směřovat, a věřili sami v sebe i v to, že svou budoucnost máte pevně ve svých rukách. Příznivá konstelace planet vás v těchto tendencích podpoří

Beran (21.3. – 20.4.)

Příliv sebevědomí v březnu pocítíte především v pracovní oblasti. Dotáhnete důležitý projekt, budete pochváleni za mimořádné pracovní nasazení i kvalitně odvedenou práci. Pokud cítíte, že máte v práci na víc, promluvte si o tom s nadřízeným. Po práci odpočívejte v příjemné společnosti. S drahou polovičkou si užijte nevšední rande, jste-li zrovna singl, je březen skvělou příležitostí to změnit. Hvězdné konstelace, v nichž bude dominantní planeta Venuše, jsou vám nakloněné.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Cítíte-li, že stojíte na místě, je březen ideální příležitostí to změnit. Pro Býky je tím správným obdobím pro nové začátky, životní transformace a osobní růst. Najděte si nový koníček, hledejte, co potěší vaši duši, buďte otevřeni novým nápadům. Chybí-li vám láska, zaměřte se v první řadě na tu k sobě samé. V mezilidských vztazích se vyzbrojte trpělivostí a vsaďte na svou intuici.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V březnu pocítíte příval tvůrčí energie a potřebu vyjádřit naplno svou představivost. Pokud se nerealizujete pravidelně díky nějakému koníčku, zkuste v okolí najít jednorázový zážitkový kurz, kde budete moct popustit uzdu fantazii. Nestyďte se spolupracovat s ostatními, přinese vám to zajímavé perspektivy. Vyhraďte si čas na partnerské chvilky, v březnu máte skvělou příležitost k hlubšímu propojení a vzájemnému pochopení.

Velký výklad mariášových karet na březen: Co nás čeká a nemine, odkrývá známá kartářka Jana Rubešová

Jaro je tady a přináší nové energie a tendence, které ovlivní každého z nás. Je přitom jen na nás, zda to bude pozitivně, nebo negativně. Březen přinese spoustu zajímavých příležitostí, ale i potíží, které bude třeba řešit. Co můžeme obecně v tomto měsíci očekávat? Zeptali jsme se známé kartářky a čarodějky Jany Rubešové, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci by se v březnu měli zaměřit na svou rodinu a domov. Zamyslete se nad tím, co by váš domov potřeboval, abyste se v něm cítili komfortněji. Najděte si čas na druhé, povídejte si,  vyslechněte je, připravte si společně večeři nebo si zahrajte karty. Nemusíte plánovat extra zážitky, abyste spolu strávili příjemný čas. K partnerovi buďte upřímní a otevření, mluvte přímo. Domácí pohoda vás vyklidní a pomůže vám k lepším vztahům i výsledkům také v práci. Máte šanci na postup, buďte důslední při plnění svých úkolů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi by se měli v březnu zaměřit na své niterné potřeby a na oblasti, ve kterých si připadají zakrnělí. V čem se toužíte rozvíjet, které sny chcete realizovat, jaké příležitosti vás lákají? Nyní máte ideální prostor pro osobní růst, ale i velké pracovní změny. Pošlete životopis do firmy vašich snů, zkuste si domluvit flexibilnější úvazek, přihlaste se na pozici, ve které se naučíte něco nového. Rozjeďte kariéru, která vás bude konečně naplňovat. Spokojenost v práci prospěje vašim náladám a vypjatým emocím, které teď zbytečně odnáší vaše rodina.

Panna (23. 8. – 22.9.)

Stejně jako odložíte po zimě tlustý kabát, zkuste opustit i svou pohodlnou ulitu, ve které se zbytečně skrýváte. Zapracujte na svém sebevědomí, zaměřte se na plnění svých cílů, naučte se nahlas mluvit o svých potřebách a citech. Nebojte se být spontánnější, vyjádřete svou kreativitu a oduševnělost. V oblasti lásky dejte v březnu velký prostor romantice.

Jaké jste znamení podle afrického horoskopu? Zjistíte o sobě to, co jste ještě nevěděli

Horoskop afrických domorodců má s tím naším společný snad jen počet jednotlivých znamení. Také je jich dvanáct. Mají ale jiné názvy a jejich charakteristika ja rovněž odlišná. Nahlédněte s námi do starodávného horoskopu a zjistěte, jaké povahové vlastnosti máte podle svého afrického znamení vy.
svetzeny.cz

Váhy (23.9. – 23.10.)

Někdo bilancuje na konci roku, vy si čas na zhodnocení vašeho života najděte právě v březnu. Pracujete opravdu na dosažení vašich vysněných cílů, krátkodobých i těch dlouhodobých? Cítíte, že vaše ambice, ať profesní, tak osobní, jsou zcela naplněné? Patříte k lidem se silnou potřebou socializace s přáteli i inspirativními osobnostmi, jste ale poslední dobou opravdu dost společenští? V partnerském životě usilujte o harmonii a buďte otevření kompromisům.

Štír (24.10. – 22.11.)

Na prahu března stojíte naštvaní, vyhořelí, nespokojení. Zapátrejte po tom, co je spouštěčem těchto pocitů, co vám bere energii a z jak velké části si za vlastní nespokojenost můžete vy sami. Upřímná sebereflexe vám pomůže otevřít se nutné vnitřní transformaci a ohladí vyostřené emoce. Na poli lásky buďte upřímní a důvěřujte druhým. V práci se nestyďte mluvit o svých ambicích, nezalekněte se nových příležitostí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Najděte si v březnu čas na odpočinek, třeba nad dobrou knihou. Nemusíte sáhnout jen po beletrii, ale i po příručce z oblasti osobního rozvoje, výchovy či psychologie, pomůže vám posunout se dál v oblasti, která vám už dlouho dělá těžkou hlavu. Nové myšlenky vám otevřou nové příležitosti a překlenou propasti, které teď v rodině máte. Věnujte čas svým blízkým. Před partnerem se nestyďte za svou zranitelnost.  
 

Který z antických bohů vládne vašemu znamení horoskopu: Blížencům bohyně moudrosti, Štírům vládne Hádes

Každé znamení zvěrokruhu má nejen svou vlastní charakteristiku, ale také svého vlastního boha nebo bohyni, kteří jsou s nimi nejvíc sladěni, propůjčují jim své jedinečné vlastnosti. Také hlídají, zda jdete v životě správným směrem. Jaký je váš mytologický bůh, či bohyně podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Kozoroh  (22.12. – 20.1.)

Soustřeďte se na své cíle a přidělené úkoly. Dobře odvedená práce bude v březnu odměněna, v zaměstnání se dokonce můžete dočkat kariérního posunu. Buďte důslední, neopomíjejte ale své dlouhodobé cíle, hrozí, že se s nimi dostanete do konfliktu. Uvědomte si, co je pro vás opravdu důležité, jaké hodnoty vyznáváte a o jaké lidi se můžete kdykoli opřít. Na ně si najděte v březnu dost času a zkuste vymyslet, jak společně strávit příjemně čas.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

V březnu se Vodnáři dostanou nesčetněkrát mimo svou komfortní zónu. Nenechte se tím rozhodit a nové výzvy berte jako zajímavé příležitosti. Buďte otevření, kreativní v myšlenkách, hodně spolupracujte s druhými. Možná vás zaujme nějaký komunitní projekt ve vašem okolí, do budoucna vám může přinést nové zkušenosti, přátelství i pocit naplnění. Nevšedních a spontánních zážitků se nebojte ani v partnerském životě, ať už půjde o netradiční rande, nebo partnerovo nečekané přání v ložnici

Ryby (21.2. – 20.3.)

V březnu mějte v hledáčku jedinou osobu, a tou jste vy sami. Je čas na vnitřní sebereflexi, na pochopení emocí, které vámi cloumají, a touhy, kterým se už dlouho bojíte podlehnout. Poslouchejte své srdce a intuici. Otevřete se blízkým, před partnerem se nestyďte za slzy. V práci sáhněte po nečekané příležitosti, která vám umožní naučit se něco nového a rozvinout dosud skrytý talent.
 

Zdroj článku