Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké jste znamení podle afrického horoskopu? Zjistíte o sobě to, co jste ještě nevěděli

Info ikona
Horoskop afrických domorodců

Horoskop afrických domorodců má s tím naším společný snad jen počet jednotlivých znamení. Také je jich dvanáct. Mají ale jiné názvy a jejich charakteristika ja rovněž odlišná. Nahlédněte s námi do starodávného horoskopu a zjistěte, jaké povahové vlastnosti máte podle svého afrického znamení vy.

Počátky africké astrologie sahají až do dávných starověkých afrických civilizací. Už první kmeny se zajímaly o hvězdnou oblohu a měly své šamany, kteří astrologii rozuměli. Základem africké astrologie jsou symboly rodiny, předků a přírodních živlů. Nahlédněte do našeho afrického domorodého horoskopu a zjistěte, jaké jste znamení a co o vás vypovídá. 

Baobab (4. ledna - 3 února)

Lidé narození v tomto znamení jsou čestní a liberální jedinci, kteří umí přemýšlet. Než něco plácnou, dvakrát to promyslí. Jsou z těch, kteří jsou ve svých zásadách velmi pevní, nejsou snadno ovlivnitelní, ale velmi pracovití.

Hojnost jantaru a stříbra (4. února - 5. března)

Toto znamení má velmi bystrý ostrovtip a také aktivní mysl, takže se mějte na pozoru. Do křížku se s nimi dostat nechcete. Mívají však sklony k nervozitě a často žárlí na lidi okolo sebe, kteří podle nich mají lepší život než oni. Jsou to impulzivní jedinci, kteří se rádi nechají svést na scestí, obdivu se dočká především jejich originalita a inovace.

Rodina (6. března . 4 dubna)

Lidé v tomto znamení mají na život pohled rodinný, tedy bez sebestřednosti nebo prosazování sebe sama nad rámec druhých. Často jsou pasováni do role poradců a průvodců, především proto, že toho znají velmi mnoho. Rádi sdílí své názory s druhými, umí v životě dosáhnout velkých věcí.

Svět lásky (5. dubna - 4. května)

Lidé s tímto znamením mívají vřelou a velmi přátelskou povahu. Jsou oblíbenými účastníky večírků, lidé k nim vzhlížejí a jsou rádi v jejich blízkosti. Mají dar komunikace, snadno se s druhými spřátelí a umí mluvit snad na každé téma. Mít okolo sebe tu správnou komunitu, která pomůže a pochopí je gro, proto o vztahy s blízkými pečují.

Velký čínský horoskop na rok 2024: Rok Draka přinese změny i hojnost

Čínský nový rok ve znamení Draka začne v neděli dne 10. února roku 2024. Drak je přitom jedním z hlavních symbolů čínské astrologie a je známý svou moudrostí, silou a úspěchem. Přečtěte si, co čeká všech dvanáct znamení zvěrokruhu podle čínského horoskopu.
svetzeny.cz

Trh (5. května - 4 června)

Tito lidé odrážejí ruch a shon, který je pro tržiště typický. Jsou to velké rozbouřené vody, které přijdou vždy s něčím novým. Nebojí se nebezpečí, mají rádi to vzrušení a občas trochu drama. Občas o sobě umí pochybovat a to i jejich optimistická povaha dostává zabrat. Mají sklony k altruismu.

Předek (5. června - 4. července)

Zrozenci tohoto znamení jsou často přitahování mocí, což druhým může připadat trochu sobecké. Ne vždycky totiž koukají na své okolí, žene je dopředu touha být nejlepší. Mají rezervovanější povahu, která jim často káže izolovat se od druhých lidí. Jsou to povětšinou sólisté. Jde o jedno z nejuctívanějších znamení v africké astrologii.

Soudce (5. července - 4. srpna)

V tomto znamení se rodí lidé, kteří umí respektovat ostatní a to nejen v práci, ale i mimo ni. Vědí dobře, že každý má právo na svůj názor a i když se liší od toho jejich, umí se domluvit. Mají spravedlnost v krvi, dívají se na svět očima reálnýma. Snadno se s druhými spřátelí a jejich duchovní stránka je silně rozvinutá.

Ořech kola (5. srpna - 3. září)

Lidé v tomto znamení oplývají velkou energií, která jim však může propůjčit trochu nestabilní povahu. Jejich dny jsou nahoru a dolů, mají hodně energie a pak jsou dny, kdy je jí minimum. Jsou velmi nekonvenční, neuvažují tak, jako všichni okolo a život s nimi je vzrušující. Mají chuť do života a mohou se u nich objevit jasnovidné schopnosti, které jim umožní velké věci.

Podle starověkého Egypta má každý člověk sedm částí: Ka je váš duševní dvojník, který se po smrti oddělí od těla

Starověký Egypt je známý svou bohatou kulturou, fascinující architekturou a zajímavým náboženským systémem. Starověcí Egypťané věřili v koncept člověka jako bytosti, která je složená z různých částí. Jedna z těchto částí, nazývaná Ka, zastávala zvláštní roli jako jakýsi duševní dvojník jednotlivce. Poznejte blíže všechny části.
svetzeny.cz

Cestovatel (4.září - 3 října)

Lidé narození v tomto znamení jsou asi nejsložitějšími osobnostmi. Kombinují dva osobnostní rysy a těžko odhadnete, se kterou právě mluvíte. Jsou přátelští a umí pro své přátelé udělat velkou spoustu věcí. Občas jsou jejich činy a myšlenky nepochopeny a jen ti nejbližší z nejbližších za tím vidí to, co je skutečné. Jsou to citliví jedinci a někdy se mohou sami cítit nepříjemně.

Horizont (4. října - 3.listopadu)

Lidé narození v tomto znamení bývají velkými snílky a filozofy. Nejsou z těch, kteří milují konformitu, raději jsou tvůrčí a dávají na svou intuici. Žijí rádi spontánně a tak, jak chtějí, ne tak, jak jim kážou druzí. Jsou vášniví, dají na instinkt, mají vřelé srdce a věří druhým lidem.

Dítě světa (4. listopadu - 3. prosince)

Tito lidé mají tendenci vést úspěšný život, který je poklidný a v hranicích bezpečnosti. Nevydávají se do nečekaných věcí, mají rádi svůj klid. Mají povahu velkorysou, jsou to silní jedinci, kteří umí velmi dobře komunikovat. Jakmile se pro něco nadchnou, umí tomu udělat skvělou reklamu

Sklizeň a sýpka (4. prosince - 3. ledna)

Toto znamení bývá velmi aktivní a plné života. Energie lidí v něm narozených je velmi silná a je jich všude plno. Jsou solidární, velmi štědří a u ostatních se těší obdivu. Věří v sebe sama a jsou to oblíbení jedinci, kteří umí velmi tvrdě pracovat. Jejich dar komunikace jim otevírá mnoho dveří.

Zdroj článku