Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 7. do 13. října: 9 pohárů vám splní vaše přání

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 7. do 13. října. Dozvíte se v ní, na který den připadá karta splněných přání 9 pohárů, který den se můžete zbavit strachu díky 5 holím nebo který den na vás mohou přijít chmury kvůli 5 pohárům.

Info ikona
5 holí

7. října – Karta 5 holí

Přestaňte se bát. Lidská povaha je naučená tak, že když objeví něco, co funguje, hned se to snaží napodobit, nebo dokonce kopírovat. Když mu to nejde, bere to jako lidské selhání. Buďte sami sebou v práci i v životě. Použijte jako svoji sílu to, co umíte vy, nikoliv ostatní. Máte skvělý obchod a hned vedle otevřeli nový obchod se stejným zbožím, jako máte vy, a snaží se být lepší? O tom je přesně tato karta. Zapojte své nápady, nestagnujte, nezačínejte panikařit. Je třeba se k situaci postavit čelem. Když se budete držet v pozadí, nic nevyřešíte. Tarotová karta 5 holí promlouvá k těm, kteří jenom nečinně přihlížejí něčemu, co se jim nelíbí, ale nic pro zlepšení situace nedělají. Přitom je to situace, která by vás neměla nechat klidnými. Zjistěte si veškeré informace a pusťte se do práce, najděte řešení a jednejte. Je tu střet s jinými názory nebo konkurencí. Bude na vás, jak moudře si obhájíte svoje stanovisko, ale měli byste to mít pevně v rukou, než uděláte patřičné kroky. Každý má svůj názor, nyní je třeba, abyste uměli ukázat, že vaše realizace je ku prospěchu věci, že máte dobrý plán. Kdo bude mít jenom plané řeči nebo staví řešení na vzdušných zámcích, nepodaří se mu situaci vylepšit.

Info ikona
Poslední soud

8. října – Karta Soud

Soud je kartou přeměny. Je jako bájný pták Fénix, který se zrodí znovu ze svého popela. Přivítejte neděli a kartu Soud. Jak na kartě vidíte, je to jak večírek kostlivců. Otevřete tedy svoji skříň a vyžeňte své kostlivce ven, je načase začít s nimi něco dělat. Podzim říká, že je třeba se zbavit nadbytečného a kde jinde začít, než třeba ve svém šatníku? Neodkládejte již nic na příště a pusťte se i do toho, co je vám nepříjemné. Budete sami překvapeni, jak vám to pomůže. Dnes je den, kdy je třeba se osvobodit od starých zvyků. Je čas získat nový pohled na věci. Poslední soud varuje na lpění na minulosti a používání ji jako výmluvy, proč nepostupujete vpřed. Je to probuzení k novému životu a pochopení. Karta Soud je i o spojení s předky, kteří jsou tu pro vás stále. Můžete se s nimi poradit nebo si jenom popovídat, nezapomínejte na svoji rodovou linii a tvořte její budoucnost.

Info ikona
Tarot 9 pohárů

9. října – Karta 9 pohárů

Karta 9 pohárů přichází 9. října, není to krásná shoda? Jak sami vidíte, karta ukazuje, ať si uděláte doma pohodlí. Ponořte se do svých myšlenek a buďte bdělí. Je karta splněných přání. Opravdu už nevěříte na splněná přání? Děti už se těší na vánoční pohádky a dospělí na zázraky zapomínají. Udělejte výjimku, zastavte se, i když je pondělí, pusťte si film o zázracích, otevřete své srdce a vyslovte svá přání. Otevírá se vám prostor pro spokojenost a štěstí, není třeba žádné velké aktivity. Dnes je den dobrých zpráv, které by měly přijít. Když se vám bude zdát, že zpráva není dle vašich představ, zkuste zaujmout jiný pohled na věc a přistoupit ke zprávě jako k poslu dobrých zpráv. Karta je spojena s emocemi, smějte se i plačte, a to vše od srdce. Emoce jsou důležité, dnes je nepotlačujte, ukažte své sebevědomí, ale i svůj smutek nebo obavy. Kdy je lepší příležitost k pláči ze smutku i radosti, než když máte připraveno tolik pohárů na slzy? Nezapomínejte na svoji seberealizaci a její uskutečnění. Když nebudete sami sebe vnímat, bude pro vás problém se ocenit za vaše schopnosti a skvělý život. Dnešek je o vás. Odpočívejte! Máte na to nárok, vždyť si musíte užít toho, co vše umíte a předáváte dalším generacím. Je třeba si to užít. Sedněte si, dopřejte si sklenku vína či vašeho oblíbeného nápoje a buďte na sebe hrdí.

Numerologie podle data narození od 1. do 31.

svetzeny.cz

Info ikona
Tarot Slunce

10. října – Karta Slunce

Využijte svůj potenciál a schopnosti. Karta Slunce se na vás usmívá a láká vás ven. I když pomalu zima klepe na dveře, ještě je spousta času, kdy si můžete užít krásného počasí a využít ho k venkovním aktivitám. Nelenošte a zaměřte se na svoji energii, dobijte si baterky a jděte ven, ať už bude pochmurno, nebo bude svítit sluníčko. Dnešní den zkuste zažít to, co pro vás znamená pohoda. Je to důležité, pro každého je to jiný zážitek. Kdo miluje Slunce, může ho pozdravit: Postavte se zpříma, rozkročte nohy spojené se zemí a ruce vytáhněte k nebi. Postavte se čelem ke Slunci a protáhněte své ztuhlé tělo. Radujte se, nadechněte se a prožijte celým svým tělem svoje štěstí a radost. Už jste se dnes ocenili za to, jak jste skvělí. Dnešek je úžasný v poznávání svých schopností, ale jen za předpokladu, že si dnes najdete čas na pohodu strávenou se svými blízkými nebo s rodinou. Samotáři určitě najdou svou pohodovou chvilku třeba u své oblíbené knihy. Vidíte v sobě tu dokonalost? Pokud ne, tak hledejte. Nikde okolo ji nehledejte, protože ji máte v sobě, a dokud si to neuvědomíte, tak vaše dokonalost může vést ke klamu, který nevydrží dlouho. Využijte dnešní energie na nové nápady. Co vzít svoji rodinu na výlet do míst, kde ještě nikdy nebyla, nebo jí uvařit netradiční jídlo? Užívejte si harmonii a pohodu. Na vše se zkuste dívat s nadhledem. Budete zkrátka zářit a uvidíte, jak nakazíte vaší sluneční energií i toho, koho potkáte, i když se mu nebude chtít. Bude mít pocit, že musí mít skvělou náladu. Náladu, která vám dodá sílu a myšlenku, že zvládnete úplně všechno. Takže užívejte dnešního dne a využijte úspěchu, který vás bude provázet.

Info ikona
Eso holí

11. října – Karta Eso holí

Eso holí vám otevírá novou příležitost. Chopte se jí a věřte svým schopnostem. Trpělivě jste pracovali a studovali, abyste nyní mohli ukázat, co ve vás je. Nebojte se neznáma a pokračujte v trpělivém studiu problematiky, která vás bude stále posouvat k hlubším vědomostem. Transformujte to, co studujete, do své praxe, naučte se s informacemi zacházet, abyste díky nim uskutečňovali svá díla a své činy. Tato karta je symbolem vaší osobní síly, musíte cítit, jak vámi proudí krev. Jděte si zaběhat nebo do posilovny, je třeba se napojit na vaše fyzické tělo, slyšet svůj tep a cítit, jak jste naživu. Uvědomte si to a zjistíte, jak se úžasně zregenerujete. Tento den je jako stvořený pro dárce krve. Pokud jste přemýšleli, že to někdy uskutečníte, tak hurá do toho. Nezapomeňte, že dnešní den je o tom, jak vše uchopíte do svých rukou, je to důležité.

Info ikona
8 holí

12. října – Karta 8 holí

Dnešek je o rychlosti a pohybu, zkuste se nechat unášet. Věci se daly do pohybu a stanou se o mnoho dříve, než byste čekali. Mějte přehled, není třeba zasahovat do ničeho, co neovlivníte, už je to dané. Karta 8 holí přeje připraveným, takže se držte, frčíte, to je heslo dnešního dne. Nebuďte zbrklí, ale buďte aktivní. Co stihnete, je jen na vás, sami rozpoznáte, jak jste na tom. Začal vám dnešní den pohodově? To znamená, že by nic nemělo narušit vaši harmonii a i kdyby, tak jen abyste nezlenivěli. Máte od rána naspěch? Chopte se toho a vše vyřešte, nic neodkládejte, začněte tím, co přijde první. Dnešek vás vybízí, ať si vše zařizujete postupně. Máte potřebu lenošit? Určitě vám do toho něco přijde, protože 8 holí je aktivní karta, která se snaží rozpohybovat všechny a všechno. Veškeré úsilí a aktivita jsou předurčené k budoucímu úspěchu. Je to karta, se kterou uvidíte dále, než zatím jste, ale přibližujete se zdárně k cíli. Je na vás, zda to bude váš vysněný cíl nebo zklamání, nikdo jiný to nemůže ovlivnit, jenom vy sami. Vydržte to úsilí, stojí to za to!

Info ikona
Pět pohárů

13. října – Karta 5 pohárů

Dnes je den, kdy mohou přijít chmury. Začínáte den myšlenkami plnými zklamání a sebereflexe. Možná budete muset čelit náročnému dni, ať už jste se setkali s jakkoli nepříjemnými událostmi nebo životním zvratem. Věřte, že to zvládnete. Cítíte tíživou atmosféru, kde smutek může ovládnout vaše myšlenky, avšak nenechte ho, aby vás ovládl. Karta 5 pohárů vám sděluje, že je důležité najít alespoň malou jiskru naděje, abyste mohli znovu věřit v lepší zítřky. Snažte se tuto jiskru v sobě objevit a šířit ji dál, neukrývejte ji. Život může být těžký, ale zároveň je plný neskutečné krásy, kterou možná v tuto chvíli nevidíte. Tato obtížná doba vám může dát sílu objevit schopnosti, kterým zatím nevěříte. Vyjděte ven, nezůstávejte uzavřeni doma, kde můžete podléhat temným myšlenkám. Procházka na čerstvém vzduchu může pomoci vašim emocím a myšlenkám najít klidnější cestu. I když dnešek nemusí být nejlepším dnem na oslavy a radostné události, stále můžete vnímat radost kolem sebe, pokud si dáte tu práci. Pouze ti, kteří jsou pozitivně naladěni, si mohou všimnout radosti v okolí, takže ji zkuste najít i vy. Pokud se dnes setkáte s někým, kdo vás zklame, zkuste to vnímat jako příležitost k osobnímu růstu a zvažte jiný pohled na situaci. Zvedněte se ze židle a udělejte si krásný den, i kdyby pršelo nebo by vás potkaly problémy. Jste schopni je zvládnout s lehkostí.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com. 

Zdroj článku