Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Co vás v hloubi duše trápí? Mohou to být obavy o zdraví, samota i nejistota ohledně financí

Necítíte se delší dobu ve své kůži, ale nejste si jistí, co vás přesně trápí? Zjistěte to díky našemu kvízu, který odhalí, co vás skrytě sžírá. Mohou to být obavy o zdraví, samota i nejistota ohledně financí.

Zadání kvízu

Zadívejte se pozorně na obrázek níže. Je na něm hned několik zvířat, váš zrak však okamžitě ulpí pouze na jednom z nich. Které z nich to je? Zapamatujte si ho, a následně pokračujte na výklad níže. Dozvíte se, co vás v hloubi duše skrytě sžírá.

Mohlo by se vám líbit

Numerologická předpověď na září: Štěstí v lásce, psychické zatížení i kariérní úspěchy. Která událost je předpovězena právě vám?

Září je pro mnohé přelomový měsíc - děti jdou do školy, léto definitivně předává své žezlo podzimu. Každý nový měsíc vám může přinést změnu ve vašem životě. Numerologie na září vám prozradí, co vás může v životě tento měsíc čekat.
svetzeny.cz

Panter – problémy ve vztahu

Pokud jste jako první viděli černého pantera, značí to, že vaše problémy v partnerském vztahu jsou větší, než si možná myslíte. Pravděpodobně si nejste vůbec jistí směřováním vašeho vztahu. Možná jste dospěli do fáze, kdy každý z vás chce něco jiného a obtížně hledáte kompromis. Je třeba, abyste se v myšlenkách vrátili do doby, kdy jste spolu začínali. Oživte váš vztah, komunikace je základ.

Lvi – vyčerpání

Spatřili jste jako první lví rodinku? Pak vám hrozí vyčerpání, jelikož trpíte tzv. spasitelským komplexem. Snažíte se pomoci všem okolo vás, ale zcela zapomínáte na sebe. Mnohdy si toho na bedra nakládáte více, než jste schopni zvládnout. Vaše rodina si myslí, že jste neuvěřitelně stateční a tvrdí, ale vy jste možná jen krůček od nervového zhroucení, protože už to nezvládáte. Nebojte se říct si o pomoc.

Zebry – obavy o zdraví

Spočinul váš zrak nejprve na zebrách? Pak máte starost o zdraví sebe či někoho z rodiny, ale navenek se snažíte vypadat statečně a předstírat, že se nic neděje. Mnohdy je to však velmi těžké. Je normální strachovat se ohledně svého zdravotního stavu, ale nesmí to přesáhnout únosnou hranici. Úzkosti vaší kondici neprospějí. Zkuste myslet pozitivně a zaměřit se na to, aby váš životní styl byl co nejzdravější.

Mohlo by se vám líbit

Září podle run: Zjistěte, co vás čeká. Vytáhnete si Is, Thurisaz, nebo Bar?

Jaké bude vaše září? Vyberte si jednu ze tří run a zjistěte, co vás čeká a nemine. Předpověď budoucnosti dle run si pro vás připravila alchymistka a kartářka Alice Cross. Vytáhnete si runu Is, Thurisaz, nebo Bar?
svetzeny.cz

Žirafy – nejistota ohledně financí

Padly vám jako první do oka žirafy? V tom případě vás trápí nejistota ohledně financí. Můžete se bát, že přijdete o místo nebo že nebudete mít dost peněz na to, abyste zaplatili všechny složenky. Neustále vám to vrtá v hlavě. Možná by bylo řešením zvýšit svou kvalifikaci, abyste si v budoucnu vydělali více peněz, a těmto myšlenkám jste mohli dát jednou provždy sbohem.

Modrý pták – samota

Hned jste se podívali na modrého ptáka? V tom případě si často připadáte sami jako kůl v plotě. A co víc, rovněž se cítíte ztracení či nepochopení. Možná se dokonce už necítíte komfortně, když máte s někým mluvit naživo. Izolace vás ubíjí a nevíte, jak z toho ven. Jediným řešením je vylézt ze své ulity.

Ptáci – uzavřenost

Zadívali jste se nejprve na dva ptáky vespodu obrázku? V tom případě vás může trápit vaše uzavřenost. Bojíte se svěřit druhým se svými pocity. Nejste si jistí sami sebou. Dlouhodobé potlačování emocí se na vás podepsalo. Nadešel čas dát jim volný průchod. Mějte na paměti, že sdílení pocitů nerovná se slabost.

Zdroj článku