Přejít k hlavnímu obsahu

Březen dle numerologie: V mnoha oblastech nastane průlom. Číslu 4 hrozí rodinné spory, číslo 6 se zamiluje

Dle numerologů nás čeká průlomový měsíc v mnoha oblastech, zejména ve vědě. Vypočtěte si svoje číslo narození, které prozradí, jaký bude váš měsíc březen. Číslu 4 hrozí rodinné spory, číslo 6 se zamiluje, co čeká vás?

V mnoha oblastech nastane průlom

Číslem měsíce je tentokrát silná jednička (3 + 2 + 0 + 2 + 3 = 10, a 1 + 0 = 1). V minulém měsíci jsme se rozloučili s tím, co nás brzdilo. Kruh se v mnoha záležitostech uzavřel, a teď nastává dobré období pro nový start. Číslo 1 nám dodá odvahu a učiní nás více kreativními. Pokud máte projekt, sen, plán, který byste chtěli realizovat, směle do toho. V březnu mějte na prvním místě sami sebe. Je to ideální měsíc pro osobní rozvoj. Co se týče událostí, které by březen mohl přinést v globálním měřítku, může jít o určité průlomy v mnoha oblastech, zejména ve vědě. Bude to ale také poněkud osamělý čas, energie čísla 1 nás spíše bude vhánět do izolace.

Mohlo by se vám líbit

Stínová numerologie: Každé životní číslo má svou temnou stránku. Jedničky jsou agresivní, pětky přelétavé

Každé životní číslo má své přednosti i stinné stránky. Špatnými lidskými vlastnostmi se zabývá takzvaná stínová numerologie. Zjistěte, jaké negativní vlastnosti dle této nauky máte, co se ukrývá ve vašem podvědomí?
svetzeny.cz

Co čeká v únoru vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

Lidé s číslem narození 1 jsou velmi draví a ambiciózní, březnová energie jim tedy skvěle padne do noty. Tento měsíc máte šanci dosáhnout velkých věcí. Je to také skvělý čas, kdy zkusit něco nového. Radost vám mohou zkazit jen nepříjemné vzpomínky na minulost, zaměstnejte se prací, pomůže vám to.

Číslo 2

V březnu to na vás může padnout – dostaví se lehce depresivní nálada. Jak už bylo řečeno, energie měsíce vás bude tlačit do samoty, ale nenechte se. Náladu vám zlepší navazování nových kontaktů. Naskytne se vám také možnost cestovat, ideální příležitost vyčistit si hlavu.

Číslo 3

Očekávejte velké změny, které se dotknou vašich sociálních vazeb. V březnu se může stát, že se dostanete do nového prostředí, může to souviset s prací nebo třeba se stěhováním. Hodně vás tento měsíc podpoří rodiče nebo jiné blízké osoby.

Číslo 4

Číslo 1 vás vybízí k větší aktivitě. Poslední dobou jste tak trochu usnuli na vavřínech a zapomněli na to, že bez práce nejsou koláče. Proto jděte do sebe a pracujte na splnění svých snů. V březnu hrozí konflikt se staršími rodinnými příslušníky.

Číslo 5

Nejste spokojení se svým životem? V březnu je šance postupně jej začít měnit. Nebraňte se novotám. V práci můžete zažívat pocity napětí, celkově se můžete cítit pod tlakem a ve stresu. Naučte se techniky, které dovedou tyto pocity zahnat.

Číslo 6

Březen je po měsících neočekávaných zvratů konečně stabilním měsícem. Navíc vám přináší velkou šanci na seznámení. Potkat můžete nového kamaráda, ale i životní lásku. Dost možná se v březnu zamilujete.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Zjistěte, co vám přinese rok 2023. Číslo 4 nedostane nic zadarmo, číslu 5 se změní celý život

Jaký bude váš rok 2023 dle numerologie? Díky velká numerologické předpovědi zjistíte, jestli budete mít štěstí v lásce, kariéře nebo financích. Komu se povede výborně a kdo bude řešit problémy?
svetzeny.cz

Číslo 7

V březnu se mohou objevit okolnosti, které budou vyžadovat velkou odvahu a sílu. Na druhou stranu se vám ze strany vašich blízkých dostane podpory. Březen je o osobním rozvoji, numerologové vám radí neotálet zejména se zápisem na vysokou školu či zajímavý kurz.

Číslo 8

Číslo 8 rádo rozšiřuje svůj vliv, v březnu má šanci činit tak v nových oblastech. Ačkoliv se vám kariérně daří, v soukromém životě se může objevit záležitost, na kterou zareagujete přecitlivěle, což není dobrý krok.

Číslo 9

Číslo 9 bude v březnu hodně řešit svůj vztah s partnerem. Pokud se spor bude týkat zásadních věcí, mohlo by to celé skončit i rozchodem. Pak by devítku čekal nový a lepší začátek. Když budete pracovat usilovně, možná obdržíte finanční bonus. Nepůjčujte však nikomu tento měsíc peníze, numerologové to nedoporučují.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku